Atsauksmes: Rituals, TAO|MEI DAO ķermeņa krēms un TAO|XIU XI masāžas eļļa

TAO | MEI DAO ĶERMEŅA KRĒMS un TAO | XIU XI MASĀŽAS EĻĻA no Rituals

rituals_4_thekika

Par TAO kolekcijas MEI DAO ķermeņa krēmu nav pieejama informācija latviešu valodā, taču pārskatot kas rakstīts uz paša trauciņa, tad īsumā uzrakstīšu ko šī firma vēsta par šo produktu līniju un pašu produktu.

Senā TAO filozofija koncentrējas uz Iņ un Jaņ līdzsvaru, sniedzot jums mieru ikdienas rutīnā. MEI DAO ķermeņa krēms bagātīgi mitrina ādu, lai tā justos zīdaini mīksta. Smaržā saplūst baltais lotuss ar Yi Yi Ren, kas rūpējas par jūsu ādu.

Par Rituals nekad neko nebiju dzirdējusi – saņēmu šos divus produktus pārsteiguma kārtā kā dāvaniņu. No sākuma apskatot vizuāli, nospriedu, ka dizains tāds nosvērts, mierīgs. Kad atvēru krēma trauciņu uzreiz sapratu, ka šis krēms man ļoti patiks. Biju sākumā iedomājusies, ka to izmantošu īpašos svētku mirkļos nevis pēc katras mazgāšanās reizes… Bet kā nu tur sanāca, kā nu ne, vasaras sezonā sanācis praktiski visu laiku šo izmantot.

rituals_5_thekikaTā kā gan krēms, gan masāžas eļļa ir no vienas kolekcijas (TAO), tad abi produkti smaržo vienādi. Smaržu nespēšu jums noraksturot – nekad, neko līdzīgu nebiju smaržojusi. Ja man būtu jāizsakās poētiski, tad es teiktu, ka šis krēms smaržo kā miers, pēc kura atgūst enerģiju. Smarža nav spēcīga, tā ir ļoti krēmīga, nomierinoša.

rituals_6_thekikaŅemot vērā, ka mans Bioderma Atoderm ķermeņa krēms ir super-mitrinošs, tad tas īsti vasaras sezonai nav piemērots. Turpretī šis Rituals TAO | MEI DAO krēms ir lielisks tieši vasaras laikam – tas ātri sasūcas ādā un tik tiešām ādai liek justies zīdaini maigai. Nav nepieciešams daudz krēma, lai kārtīgi samitrinātu ādu. Tā kā krēmu izmantoju pēc katras mazgāšanās reizes jau gandrīz divus mēnešus, tad var jau redzēt, ka tas sāk iet uz beigām.

Kopsavilkums: Lielisks ķermeņa krēms sausai un jutīgai ādai vasaras sezonā. Smarža nav uzbāzīga – mierīga, krēmīga. Noteikti vēlos iemēģināt kādus citus Rituals kolekciju krēmus.

rituals_7_thekika

TAO | XIU XI masāžas eļļai piemīt nomierinošs efekts gan ķermenim, gan prātam. Šo eļļu var izmantot arī kā mitrinošu līdzekli ļoti sausai ādai. Ar balto lotusu un Yi Yi Ren.

Arī šim produktam ir tā pati smarža kas krēmam, neskatoties uz to, ka abi atšķiras savā konsistencē. Kā jau minēju, krēms smaržo krēmīgi (it kā loģiski), taču eļļa smaržo pilnībā tāpat.

rituals_9_thekikaXIU XI esmu izmantojusi minimāli, taču varu teikt tikai to labāko – lielisks sausai ādai ar brīnišķīgu smaržu. Vasaras sezonā gan vajadzētu izvairīties eļļas veida produktus izmantot (izņemot gadījumus, kad tā ir saules aizsargeļļa), taču sausās ādas īpašniekiem vienmēr atrodas kādas vietas uz ķermeņa kas ātri izžūst. Savā gadījumā šo eļļu izmantoju lai mitrinātu elkoņus un pēdas.

rituals_8_thekikaŠo produktu noteikti izmantošu ziemas sezonā (bet ne pēc katras mazgāšanās reizes, jo mitrinošie krēmi man labāk tīk), kad sausā āda kļūst par lielāku un uzkrītošāku problēmu. Nav arī nepieciešams daudz produkta – vasaras sezonā, lai samitrinātu elkoņus un pēdas nepieciešami aptuveni 2 reizes piespiest pumpi un pilnībā pietiek. Pieļauju, ka ziemas sezonā būtu nepieciešams piespiest 3-4 pumpi. Bet tad jau redzēs! 🙂

Kopsavilkums: Lai gan man vairāk patīk mitrinošie ķermeņa krēmi, tomēr šai eļļai nav ne vainas. Vasaras sezonā lieliski samitrināt ātri izžūstošās vietas (manā gadījumā, elkoņi un pēdas); ziemas sezonā noteikti vērtīgs – noteikti izmantošu vismaz reizi nedēļā super-mitrināšanas nolūkā.


Vairāk par Rituals zīmolu un tā produktiem angliski var izlasīt viņu mājslapā

Rituals Latvija FB lapa, kurā var uzzināt par esošajām aktualitātēm mūsu robežās


rituals_2_thekika

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s