Atsauksme: Dzintars, Balzams lūpām “UNI”

UNI LŪPU BALZAMS no Dzintars

dzintars_1_thekika

Ideāls higiēnisks līdzeklis lūpu kopšanai. Baro, mitrina un nepadara lūpu ādu sausāku. Novērš ieskrambājumus un kavē lūpu ādas lobīšanos. Satur UV filtrus. Efektīvi aizsargā lūpas no saules, vēja un sala. Palīdz saglabāt Jūsu lūpu skaistumu. Paredzēts visai ģimenei.

Šis lūpu balzams ir klasika – noteikti daudzi atceras, kā bērnībā mammas mums zieda šo lūpu balzāmu pirms došanās ārā. Man nav informācijas par to, cik ilgi šis lūpu balzāms pastāv, bet esmu pārliecināta – tam ir sava vēsture.

Ticu tam, ka cilvēkiem, aizejot uz veikalu un atrodoties pie lūpu balzamu stenda, ir grūti izvēlēties sev lūpu balzamu – te viens ar ķiršu smaržu, cits ar medus garšu, kūciņas formā utt. Manā gadījumā ir ļoti vienkārši – aizeju pie lūpu balzamu stenda un roka pati sniedzas jau pie pārbaudītām, mūžīgām vērtībām – Dzintara UNI vai SPORT lūpu balzamiem.

dzintars_4_thekikaEsmu dzirdējusi vienaudžus sakām, ka Dzintara kosmētiku izmanto tikai omes. Es tam pilnībā nepiekrītu – pirmkārt es jau esmu Dzintara fane tādēļ, ka viņi ražo šo lūpu balzamu, gan arī sejas krēmi viņiem ir ļoti labi! Taču runa šoreiz nav par kaut ko vispārīgu, bet par attēlos redzamo vaininieku.

Šis ir manas labsajūtas glābējs gan ikdienā, gan ļoti nejaukās reizēs, kad alerģija ir saasinājusies. Ja tā saasinās, tad pirmās cietējas ir lūpas – tieši tādēļ arī ikdienā, uz mazāko kņudēšanas sajūtu, lūpas ir “jāpabaro”. Pirms sāku pievērst pastiprinātu uzmanību kosmētikas produktiem, senāk izmantoju visdažādākos lūpu balzamus, klaji ignorējot šo. Rezultātā, protams, bija grūti kopjamas un ļoti jutīgas lūpas, kas radīja gan acīmredzamas sekas, gan ļoti lielu diskomfortu. Esmu izmēģinājusi visdažādākos lūpu balzamus cīņā pret alerģiju, kņudēšanu un vienkārši sausām lūpām – Dzintara UNI lūpu balzams ir uzvarētāju uzvarētājs. Šis produkts būs vienmēr atrodams manā somā, jebkurā gadalaikā, jebkuros apstākļos.

dzintars_5_thekikaJa man kāds jautātu, kādas trīs lietas es ņemtu līdzi uz vientuļu salu, tad varu teikt – viena no tām lietām būtu šis lūpu balzams. Tas ir neskaitāmas reizes palīdzējis sadziedēt trauslas, alerģijas nomocītas lūpas. Ikdienā tas mitrina, tik tiešām pasargā gan no saules, gan no vēja un sala. Ziemas (iesnu) sezonā šo lūpu balzamu lietoju, kad deguna rajons ir kļuvis sauss no biežās kabatlakatiņu lietošanas. Es teiktu, ļoti praktisks un noderīgs produkts – bez liekām smaržvielām, garšām un krāsām. Mitrinošs, aizsargājošs, tādēļ dziedējošs.

Par lietošanas ilgumu es nespēšu pateikt, jo to vienmēr smērēju biezā kārtā, vairākas reizes dienā. Varu vien teikt, ka pēc vienas uzklāšanas reizes lūpas tiek patīkami mīkstinātas un mitrinātas – sajūta nepamet vēl ilgi, līdz ar to ir aizsardzības sajūta no ārējiem, ietekmējošiem faktoriem.

Pirms rakstu kopsavilkumu, vēlējos pateikties parfimērijas un biokosmētikas firmai Dzintars par šo universālo, glābēj-produktu. Šis lūpu balzams ir kļuvis par manas ikdienas neatņemamu sastāvdaļu – pašlaik labākais lūpu balzams pasaulē, kas spēj cīnīties vai spēj palīdzēt sadziedēt alerģijas sekas. Angļu valodā mēdz teikt “holy grail product”, jeb mūsu valodā sakot “svētais produkts, bez kura nevar”. Tieši tāds ir šis lūpu balzams man. LIELS, LIELS PALDIES!

Kopsavilkums: Universāls lūpu balzams bez smaržvielām, krāsām un garšām. Der jebkurā gadalaikā pret sauli, vēju un salu. Mitrinošs – aizsardzības sajūta saglabājas vēl ilgi pēc produkta uzklāšanas. Ļoti rekomendēju cilvēkiem, kuriem lūpas ir problemātiska vieta. Īpaši rekomendēju tiem, kuriem ir problēmas ar alerģiju, kas izpaužas uz lūpām.


“Dzintars” mājas lapa, kurā var iepazīties ar zīmola produkciju un iegūt vispārīgu informāciju

FB lapa, kurā var sekot “Dzintars” jaunākajām aktualitātēm


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s