Atsauksmes: Dr. Bronner`s, Roku dezinfektants ar lavandu

ROKU DEZINFEKTANTS AR LAVANDU no Dr. Bronner`s

drbronners_3_thekika

Mūsu dabīgais roku dezinfektants iznīcina baktērijas ar vienkāršu formulu: etanols, ūdens, dabīga lavandas eļļa un glicerīns – tas arī viss! Nekādu ķīmisko vielu kā daudzos citos roku dezinfektantos – šis ir tikpat efektīvs! Mūsu dabīgais roku dezinfektants ir kompakts līdzņemšanai gadījumos, kad nav pieejams ūdens un ziepes.

Pirms diviem gadiem, kad devos uzsākt studijas Rīgā, veicu pasūtījumu no asos.com. Izpētīju visu skaistuma preču atlaižu lapu, kurā uzgāju šim roku dezinfektantam. Tā kā tas bija uz atlaidi un, domājot par biežo dzīvošanos pa “sabiedriskajiem transportiem”, tad izdomāju to paņemt. Mani ļoti piesaistīja tas, ka tas ir ar lavandas smaržu.

Sākšu ar šī roku dezinfektanta labajām īpašībām, kas mani apmierina.

Tas tik tiešām neaizņem daudz vietas somā (59ml; kā jau tam būtu jābūt ar visiem roku dezinfektantiem) un to var ielikt somas mazākajā kabatiņā visiem gadījumiem.

Šis produkts noteikti dara savu darbu – dezinficē rokas un pēc tā lietošanas ir sajūta, ka rokas tik tiešām ir tīras. Uzskatu, ka Rīgas iedzīvotājiem somā noteikti ir jābūt roku dezinfektantam – tas mūsu rokas pasargā no dažādām baktērijām un netīrumiem, kas nokļūst uz mūsu ādas ikdienā. Pie tam, to var izmantot jebkurā mirklī, jo īpaši gadījumos, kad nav pieejams ūdens vai ziepes (jo atcerēsimies arī to, ka ar parastu ūdeni mēs rokas nevaram atbrīvot no baktērijām).

drbronners_1_thekika

Runājot par smaržu – lavandas smarža tiešām ir. Varbūt, pat mazliet par daudz priekš mana deguna. Lai gan man patīk lavandas smarža, bet noteikti ne tik koncentrētā veidā. Tā saglabājas uz rokām, un, ja dezinfektants tiek lietots iekštelpās, tad telpas pārņem koncentrētās lavandas smarža.

Esmu sapratusi, ka dezinfektanti spreju veidā mani ļoti neuzrunā. Pēc gēla/krēmveidīgajiem ir tīrāka un svaigāka sajūta. Sprejs ir nepieciešams diezgan daudz, lai būtu sajūta, ka rokas ir tīras (un beigās tās tiešām ir tīras). Vēl viens iemesls, kādēļ man nepatīk sprejs – Dr. Bronner`s firma sola, ka rokas tiks mitrinātas, jo sastāvā ir glicerīns. Manu roku sausā āda paliek vēl sausāka un ir sajūta, ka pēc katras dezifenktanta lietošanas reizes nepieciešams uzklāt roku krēmu (kā nav lietojot gēla/krēmveida dezinfektantus).

Kopsavilkums: Tik tiešām smaržo pēc lavandas… Manā gadījumā – par daudz lavandas. Kompakts, neaizņem daudz vietas. Nepieciešams vairākas reizes spiest pumpīti, lai būtu sajūta, ka rokas ir tīras. Savu galveno darbu šis produkts tiešām dara. Šis sprejs manu sauso ādu padarīja vēl sausāku, tādēļ noteikti turpmāk došu priekšroku gēla vai krēmveida roku dezinfektantiem. Šo konkrēto produktu atkārtoti neiegādāšos.


Dr. Bronner mājaslapa, kurā var iegūt vairāk informācijas par šo produktu

ASOS mājaslapa, kurā var iegādāties minēto roku dezinfektantu

Raksts Biotēkas mājaslapā par Dr. Bronner


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s