Atsauksmes: Bourjois, Volume Glamour skropstu tuša

VOLUME GLAMOUR SKROPSTU TUŠA no Bourjois

Ekstremāls apjoms, ideāli atdalītas skropstas un valdzinošs skatiens! Tas nav sapnis – tā ir realitāte. Super apjomu piešķirošā Bourjois Volume Glamour skropstu tuša padarīs Jūsu skatienu valdzinošu! Bagātīgā krēmveida tekstūra kombinācijā ar profesionālo birstīti rada maksimālu apjomu, spīdumu un lieliski atdala katru skropstu.

Bourjois firmas nosaukums ir tas, kuru ilgi nezināju kā izrunāt un dažreiz pat joprojām kautrējos teikt, jo viņš ir tik ļoti francisks! Lai vai kā, atminos, kā pirms vairākiem gadiem šī firma Latvijā ienāca ar ļoti maziem kosmētikas produktiem, kas bija gandrīz vai pieliekami pie telefona kā piekariņi vai pie atslēgām kā atslēgas piekariņi. Laiks gāja, produkti auga lielumā, ja tā var teikt. Mana pirmā nopietnā saskarsme ar šo brendu sākās iegādājoties šo skropstu tušu.

bourjois_4_thekika

Grūti pateikt par saviem pirmajiem iespaidiem sākot lietot šo tušu, jo tas bija pirms gada vai vairāk! Ievirzot tēmu šajā gultnē, tad jau jāsaka, ka tuša ir ļoti izturīga, jo tā kalpo man joprojām. Tā nav ne sažuvusi, ne zaudējusi savu kvalitāti – tā joprojām ir savā darbības kārtībā. Pats interesantākais ir tas, ka, saprotams, ka tuša tik ilgi turētos, ja es paralēli izmantotu vairākas skropstu tušas… Bet manā stilā ir iegādāties vienu skropstu tušu, ko es visu laiku lietoju, līdz nākas iegādāties nākamo.

bourjois_1_thekika

Tušas tūbiņa ir ļoti parocīga – rodas sajūta, ka tās forma un izliekums ir veidots funkcionāliem mērķiem. Produktam piemīt ļoti smarža – es teiktu, ka smaržo pēc medus, bet nevaru to apgalvot ar faktiem, ka tā tiešām ir. Kamēr skropstu tuša žūst, tikmēr šo smarzu var just. Nezinu gan vai man tas patīk, vai nē, jo visas iepriekšējās skropstu tušas kas man ir bijušas, tām nav piemitusi kāda specifiska smarža.

bourjois_2_thekika

Bristīte ir smalka, maza. Sākumā bija grūti pierast pie tā, jo diezgan ilgu laiku biju lietojusi Avon Supershock skropstu tušu, kuras bristīte bija masīva. Bet galu galā – pieradu un sapratu, ka ar smalkāku bristīti ir daudz vienkāršāk.

Bourjois Volume Glamour tuša ir viena no labākajām, ko esmu lietojusi. Tā nekairina acis, tā uzklājas vienmērīgi un tā izpilda savus solījumus – tā tik tiešām padara skropstas apjomīgākas. Lai panāktu efektīvāku rezultātu, pirms skropstu tušas uzklāšanas izmantoju skropstu atliecēju.

bourjois_5_thekika

Ar Volume Glamour skropstas izskatās ne tikai apjomīgākas, bet arī garākas. Ir meitenes, kas lieto skropstu tušu vairākās kārtās… Varu teikt, ka ar šo skropstu tušu pietiek tikai vienu reizi izklāt un rezultāts būs acīmredzams. Jo vairākās kārtās tā tiek likta, jo smagnējāka sajūta skropstām + tās vairs neizskatās dabiski.

Gandrīz katru dienu lietoju skropstu tušu un varu teikt, ka tās noturība ir laba! Tā dienas beigās nenobirst, dažreiz pat paberzējot aci tā neizsmērējas un turās visu dienu, arī lietainās dienās (dienas beigās tā izskatās praktiski tāpat, kā uzklājot no rīta).

Runājot par konsistenci, teikšu tā, ka neko tādu nebiju pieredzējusi. Kad produkts jau žūst uz skropstām, tas ir mazliet smagnējs (ir jūtams, ka kaut kas ir uzklāts), bet kad tas nožūst, tad to praktisiki nevar just. Pateicoties tās konsistencei, to ir ļoti viegli notīrīt. Skropstas pēc šī produkta lietošanas jūtas kā pēc kādas mitrinošas procedūras. Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu!

Kopsavilkums: Kompakta, ērta tūbiņa. Maza, smalka birstīte, kas vienmērīgi uzklāj skropstu tušu uz skropstām. Ilgnoturīga. Skropstas jūtas lutinātas pēc tušas notīrīšanas. Kā jau firma sola, šis produkts tik tiešām liek skropstām izskatīties apjomīgākām, garākām. Nav nepieciešams uzklāt vairākās kārtās – pietiek ar vienu. Noteikti iegādāšos atkārtoti!


Douglas mājaslapā apskatāms Bourjois produktu klāsts

Bourjois mājaslapa (angļu valodā)

Bourjois Latvija facebook lapa, kurā iespējams sekot jaunākajām aktualitātēm


Advertisements

2 thoughts on “Atsauksmes: Bourjois, Volume Glamour skropstu tuša

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s