H&M Beauty – pieejams arī Latvijā!

Pirms aptuveni nedēļas Latvijā, H&M veikalos, tika atklāta kosmētikas nodaļa, kurā pieejams viss skaistumkopšanai – sākot ar dekoratīvo kosmētiku un otām, beidzot pat ar smaržām un ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

Kolekcijā nav tikai kosmētika. Piedāvājumā ir arī smaržas, ķermeņa kopšanas līdzekļi un matu veidošanas produkti, kā arī skaistumkopšanas otas un citi aksesuāri. Pieejamas arī skaita dizaina kosmētikas maki un somas, un matu ķemmes. Vēlāk tiks piedāvātas arī divas citas kolekcijas: premium ķermeņa kopšanas līdzekļi un “Conscious” kolekcija, kas veidota no Ecocert apstiprinātiem ilgtspējīgiem produktiem.

hm_jaunumi_2_thekika

Veikalu plauktos pieejamas lūpu krāsas, zīmuļi, acu ēnas un daudz kas cits visdažādākajām gaumēm. Pieejamas gan spilgtas, piesātinātas krāsas, gan arī dabīgas un mierīgas krāsas atbilstoši pašlaik esošajām modes tendencēm.

Mode ir kodols šajā make-up līnijā, kas ietver visas jaunākās tendences un klasiskas skaistumkopšanas vērtības.

Taču prieks par šo jauno kosmētikas nodaļu ir ne tikai produktu funkcionalitātes un toņu sortimenta dēļ. Cik esmu runājusi ar vairākām meitenēm, visas kā viens pauž savu sajūsmu par produktu iepakojumiem! Tie ir vienkārši, bet varētu pat teikt, ka gaumīgi un bez pārspīlējmiem. Mani pašu ļoti uzrunāja tas, ka dekoratīvā kosmētika ir iepakota kastītēs, kas arī ir ļoti gaumīgas – ja produkts ir acu plakstiņiem, tad uz kastītes arī ir acu plakstiņš, virs kura ar zelta burtiem ir uzrakstīts, ka tās ir acu ēnas. Vienkārši, bet ļoti patīkami (kā pabarot savu dvēseli ar skaistām lietām).

hm_jaunumi_4_thekika

Manās rokās nonāca dekoratīvās kosmētikas produkti, bet produkts, kas jau iekrita manā vēlmju sarakstā pat to vēl dzīvē neaptaustot un nepasmaržojot – kāds no body mist. Man vienmēr patīk, ka produkts vai produkta krāsa tiek nodēvēta ar kādu īpašu nosaukumu.

hm_jaunumi_3_thekika

Esmu jau sākusi iemēģināt H&M kosmētikas nodaļas produktus, taču nepieciešams vēl laiks, lai par tiem rakstītu atsauksmes. Sāku izmantot jau nagu lakas (kas, starpcitu, ir ļoti jaukās pudelītēs) – manā īpašumā ir trīs toņi: Cloudburst (tumši pelēks), Chalky Pink (gaiši rozā) un Aubergine Dream (tumši violets ar siltu pieskaņu). No šim trim toņiem man vismīļākais noteikti ir/būs Aubergine Dream un aiz tā rindojas Cloudburst. Chalky Pink noteikti var izmantot kā dabiskāku variantu, kad ir vēlme uzklāt nagu laku, taču negribās, lai tā ļoti izceltos.

Taču ņemiet vērā, ka ne visos H&M ir kosmētikas nodaļa. Skaistumkopšanas produkti ir pieejami H&M veikalos T/P Alfa, Rīga Plaza un T/C Spice.


H&M mājaslapa, kurā var lasīt jaunākās modes ziņas, apskatīt preču klāstu utml.

H&M Latvija twitter konts


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s