Atsauksmes: Paloma, Nail Expert spēcinošs kondicionieris nagiem

NAIL EXPERT SPĒCINOŠS KONDICIONIERIS NAGIEM AR PĒRĻU EKSTRAKTU no Paloma

Spēcinošais kondicionieris ir domāts trausliem nagiem. Pateicoties pērļu ekstraktam, nagi tiek mitrināti un tiek uzlabota to elastība, kā arī paaugstināta izturība pret ārējiem apstākļiem, kas varētu bojāt nagus. Minerālie sāļi kondicionierī nostiprina un izlīdzina nagu plātnes. Pēc kondicioniera lietošanas nagi iegūst pērļu mirdzumu. Nepieciešams izmantot vienā vai divās kārtās.

Jau no pašas bērnības man ir bijusi problēma ar to, ka mani nagi vienmēr ir trausli. Tas, no viena aspekta, ir izskaidrojams ar to, ka es neēdu ne gaļu, ne zivis, tādējādi neuzņemu nepieciešamās vielas, kas atrodas šajos produktos. Tai pat laikā ir dažādi vitamīnu kompleksi, kurus lietojot nagi tiek nostiprināti utml. Neskatoties uz to, ka esmu lietojusi vitamīnus, tomēr nekas nav līdzējis cīņā pret manu nagu trauslumu.

Reiz kādā dienā, devos uz Drogām iegādāties dažādus nagu kopšanas instrumentus, kad izdomāju palūkoties uz to stendiņu, kurā ir dažādas nagu lakas, kas ir vairāk kopjošās, ne dekoratīvās. Sāku lasīt aprakstus un mani ļoti ieintriģēja šis nagu kondicionieris, kas solīja nagus nostiprināt un uzlabot to izturību pret ārējiem apstākļiem.

paloma_4_thekika

Un tā, aptuveni pirms gada, pa visu savu mūžu, es varēju, ar lielu pārliecību un prieku, uzkrāsot nagu laku uz skaistiem, veselīgiem un pat normāla garuma nagiem. Biju ļoti priecīga toreiz un esmu ļoti priecīga arī tagad.

paloma_3_thekika

Grūti pateikt cik ilgu laiku lietojot šo nagu laku, nagi tik tiešām sāk atveseļoties un iegūt izturību (un tas noteikti ir atkarīgs no tik dažādiem apstākļiem, ka tas katram ir ļoti individuāli). Sākumā, kad jūtu, ka nagi atkal ir kļuvuši trauslāki, uzklāju šo stiprinošo kondicionieri divās kārtās un tas turas aptuveni nedēļu. Tad, nākamajā nedēļā to notīru un uzklāju pa jaunam atkal divās kārtās. Šo procedūru atkārtoju tikmēr, kamēr vizuāli redzams, ka nagi ir paaugušies un uz tiem var klāt jau dekoratīvo nagu laku.

paloma_5_thekika

Arī tad, kad nagi jau pietiekami paaugušies un ir laiks klāt dekoratīvo nagu laku, tomēr zem tās es joprojām klāju arī šo kondicionieri, lai nagi tiek mitrināti un aizsargāti. Ļoti jauks efekts veidojas arī uzklājot šo kondicionieri pa virsu dekoratīvajai nagu lakai – tas veido vieglu spīdumu, kas ir īpaši redzams labā apgaismojumā.

Kopsavilkums: Kopumā esmu ļoti pārsteigta par šo produktu joprojām – skeptisks pirkums beigās izvērtās patīkamā pārsteigumā. Nagu stiprināšanas laiks katram noteikti ir individuāls, ja rupji piemet, man pašai tas varētu būt 3-4 nedēļas. Kā jau jebkura nagu laka – jāklāj plānā, vienmērīgā kārtā… Ja tam seko, tad tā diezgan ātri nožūst. Pēc uzklāšanas nagu kondicionieris veido mazu spīdumu – tas kā kuram, kādam var patikt, kādam arī nē (bet spīdums nav ļoti uzkrītošs). Ticu, ka kādreiz vēlreiz iegādāšos šo produktu, taču vēlos izmēģināt arī citus Paloma nagu kopjošos līdzekļus.


Paloma Nail Expert produkcija pieejama veikalos “Drogas”.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s