Atsauksmes: L’Oréal Paris, Skin Perfection micellārais ūdens

SKIN PERFECTION MICELLĀRAIS ŪDENS no L’Oréal Paris

Šis ir augstas iedarbības attīrošs, mikro emulģējošs līdzeklis, kas, nekairinot sejas ādu, acumirklī noņem visu dekoratīvo kosmētiku un netīrumus.Visiem ādas tipiem, it īpaši jutīgai ādai. Efekts – trīs vienā – ļauj maigi un iedarbīgi iegūt atsvaidzinātu, zīdaini maigu un gludu ādu:
1. Šķīdina dekoratīvo kosmētiku.
2. Attīra poras un noņem netīrumus.
3. Mitrina un nomierina.

Piemērots sejai, acīm un lūpām.

Micellārais ūdens tiek uzskatīts kā sava veida brīnumlīdzeklis sejas ādas kopšanā. Kad vēl nebiju pati to izmēģinājusi, lasīju dažādas atsauksmes, lai saprastu, kuru tad iegādāties, jo nu jau tagad praktiski jebkura skaistumkopšanas firma ražo šo ūdeni. Tā nu es palasīju atsauksmes (kur, protams, lielākoties dominēja Bioderma kā viens no labākajiem) un nonācu pie slēdziena, ka jāizmēģina L`Oréal micellārais ūdens.

MICELĀRAIS ŪDENS ir jaunas paaudzes ādas attīrīšana. Tas ir mūsdienīgs, viegli lietojams un īpaši efektīvs, iekļaujot visus attīrīšanas risinājumus tikai vienā flakonā. Tas ir ekonomisks un ideāli piemērots ceļojot.

Piekritīšu tam, ka tas ir piemērots ceļojot. Šo pudelīti nopirku īsi pirms došanās uz Positivus un tas ļoti ieekonomēja vietu – tā kā tam ir vairākas īpašības, tad nebija nepieciešams stiept vēl līdzi sejas krēmu un kosmētikas noņēmēju. Taču tai pat laikā, pudelīte nav īsti piemērota ceļošanai. Lai gan vāciņš aiztaisās kārtīgi, tomēr ir sajūta, ka jebkam to aizķerot, viņš atnāks vaļā. Līdz ar to, kā bildē redzams, kaut kur ņemot līdzi šo produktu, esmu līmējusi skoču tā, lai tas nostiepjas pāri vāciņam (nu, visādi dzīvē mēdz gadīties).

loreal_1_thekika

Šis konkrētais produkts ir jutīgai ādai, taču tam ir otra izvēles iespēja – normālai un jauktā tipa ādai. Pirms tam vienu reizi biju izmēģinājusi izslavēto Biodermas Sensibio micellāro ūdeni. Varu teikt, ka par šo L’Oréal micellāro ūdeni lietojot ilgtermiņā es neesmu tik lielā sajūsmā, kā vienreiz iemēģinot Bioderma Sensibio micellāro ūdeni.

Šis produkts dara savu darbu, bet laikam ne tādā līmenī, kā man būtu nepieciešams. Ja ir iespēja, man kosmētiku patīk notīrīt ar krēmveida putojošiem līdzekļiem; tīrot nost skropstu tušu, man nepatīk tā sajūta pēc tam – kosmētika ir notīrīta, bet ir ļoti jāpacenšas, lai to kārtīgi, nesaberžot acis, notīrītu. Āda pēc šī micellārā ūdens jūtas lutināta – ir sajūta, ka nav nepieciešams krēms pat manai sausajai ādai. Taču kas man visvairāk nepatika – šim ūdenim ir smarža. Nezinu, varbūt citas meitenes tīrot savas sejas to nav jutušas, bet līdzko es uz vates rullīša uzleju šo ūdeni un sāku seju tīrīt, parādās tāda tehniska tipa smarža. Nav viņa traki uzkrītoša, bet nepamanāma tā arī nav. Atminos, lietojot Bioderma Sensibio micellāro ūdeni, tai TIK TIEŠĀM nepiemita smarža.

Kopsavilkums: Produkts ir derīgs jutīgai ādai – pēc tā lietošanas ir sajūta, ka pat sausai ādai nav nepieciešams krēms. Grūtības notīrīt skropstu tušu. Lai gan aprakstā tiek minēts, ka šim produktam nepiemīt smarža, es jūtu tehniska tipa smaržu, kas man nepatīk. Produkta raksturs labs gadījumos, kad ceļo; produkta iepakojums ceļojot – man rada šaubas. Kopumā nevarētu teikt, ka produkts ir slikts: tas man kalpo nu jau gandrīz divus mēnešus (kā rezultātā ir dienas, kad varu ietaupīt uz sejas krēmu), taču atkārtoti šo produktu neiegādāšos – drīzāk pāriešu uz Bioderma Sensibio vai Hydrabio sēriju micellāro ūdeni.

 


L’Oréal Paris Latvija mājaslapa

Vairāk atsauksmes var izlasīt zem produkta apraksta šeit

L’Oréal Paris Latvija Facebook lapa


<a href=”http://www.bloglovin.com/blog/14389569/?claim=zatd5chn9sd”>Follow my blog with Bloglovin</a>

Advertisements

3 thoughts on “Atsauksmes: L’Oréal Paris, Skin Perfection micellārais ūdens

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s