Atsauksme: Real Techniques, Starter Set otu komplekts

STARTER SET OTU KOMPLEKTS no Real Techniques

         rt_thekika_2

Komplekts sastāv no 5 dažādām otiņām, kas domātas tieši acu krāsošanai. Real Tecniques otas var viegli atšķirt – konkrētajam mērķim ir atsevišķa krāsa. Šajā gadījumā, acu otas tiek apzīmētas ar violeto krāsu. Komplektā ir (attēlā skatīt no labās uz kreiso pusi): plakstiņa ota (deluxe crease brush), pamatotiņa (base shadow brush), uzacu ota (brow brush), akcenta ota (accent brush) un lainera ota (pixel point eyeliner brush).

Sagatavo krūzi kafijas vai tējas, jo šis raksts būs garš ne tikai teksta ziņā, bet arī attēlu daudzuma ziņā!

Par šo otu komplektu uzzināju neilgi pēc tam, kad sāku veidot šo skaistuma blogu. Visas meitenes par šo otu komplektu izteicās kā par vienu no “must have”. Taču gala lēmumu par šī komplekta iegādi veicu tad, kad izlasīju, ka parastās otiņas (tās, kas vienmēr nāk līdzi acu ēnām) ir ļoti nehigiēniskas. Šis ir bijis viens no maniem labākajiem lēmumiem iegādāties šīs otas!

rt_thekika_3Sākšu ar otu maciņu, kurš nāk līdzi iegādājoties otas. Sākumā kad saņēmu savu paciņu, es ar maciņu nebiju apmierināta, jo man tas vizuāli šķita nepievilcīgs. Bet darbojoties ar otām, tās pārvietojot no Rīgas uz mājām un otrādi, es sapratu to, cik gan šis maciņš ir praktisks. Tas neaizņem daudz vietas, tā ir viena lieta, bet to var arī salocīt tā, lai otas ir ērti lietot nepieciešamības gadījumā (skatīt augšējo attēlu). Šāda maciņa salocīšana ir īpaši praktiska tad, kad otas ir nomazgātas un tās nepieciešams likt žāvēties.

rt_thekika_10Vēl ļoti praktiska lieta šīm otām – tām ir gumijas gals, lai otas neizslīdētu no rokām. Es lielākoties neesmu neveikla, bet ir reizes, kad krāsojoties otas krīt un slīd ārā no pirkstiem. Gumijas gals arī liek otu turēt nevis pie paša mīkstā gala, bet gan tālāk no tā – tādējādi, vismaz man, arī ir vieglāk un vienmērīgāk uzkrāsot acis.

rt_thekika_5No Real Techniques Starter Set komplekta visvairāk lietoju plakstiņa otu un pamatotiņu. Ar pamatotiņu uzkrāsoju pamata acu ēnas un ar citas krāsas acu ēnām iekrāsoju akcentus. Tad, kad viss iecerētais ir uzklāts uz acu plakstiņiem, tad to visu izlīdzinu ar plakstiņa otu, kas lieliski mīkstina acu ēnu robežas un viss kļūst vienmērīgs, ar skaistu pāreju. Es vēlos jums atgādināt meitenes – es bieži vien novēroju, ka meitenes uzklāj acu ēnas tā, ka pāreja no vienas krāsas uz citu ir ļoti krasa (teiksim tā – kā ar nazi nogriezta) – tādēļ ir svarīgi šīs krasās līnijas izlīdzināt.

Man ļoti patīk tas, ka nav nepieciešamas nekādas super-profesionālas iemaņas otiņu izmantošanā, lai panāktu vienmērīgu rezultātu. Senāk likās, ka tikai profesionāļi izmanto otiņas kosmētikas uzklāšanā, bet tā nebūt nav! Šīs otas ir mīkstas, patīkamas. Tām pat pēc divu gadu lietošanas nav izkrituši sari un nav bijuši nekādi savādāki defekti. Nosacīts mīnuss ir tas, ka laika gaitā visi uzraksti uz otām ir nodzisuši, bet tā nav liela bēda – domāju, ka ir laiks pašai tos noberzt, jo tādi pusnolupuši uzraksti nav visai pievilcīgi.

rt_thekika_12Šīs pārējās otiņas praktiski neizmantoju – uzacu otiņu biju izmantojusi pirms diviem gadiem, kad atklāju uzacu krāsošanas burvību (un kad tās sākumā krāsoju ar pūderveida produktu); akcenta otiņu izmantoju biežāk kā pārējās divas otas – ar to uzklāju acu ēnas tuvu apakšējam plakstiņam (sauksim to tā); lainera otiņu nekad neesmu izmantojusi, jo joprojām neesmu iepraktizējusies to lietot.

Līdz ar to parādās mazs mīnuss – kādēļ iegādāties otu komplektu no kura tu izmanto tikai 2-3 otas? Neskatoties uz šo faktu, es tik un tā esmu ļoti priecīga par šo pirkumu, jo mana acu krāsošanas rutīna ir pilnībā izmainījusies kopš man ir šīs otas. Un, ja pareizi esmu sapratusi, tad šīs otas, katru pa vienai nav iespējams iegādāties – tad jau laikam nav nemaz tik ļoti jānožēlo, ka gandrīz pusi komplekta neizmantoju.

Taču tagad esmu nonākusi pie šī raksta praktiskās daļas – kā es izmantoju šīs otas, lai uzklātu acu ēnas.

rt_thekika_201.Uz plakstiņa uzkrāsoju acu ēnas Nr.1 ar pamatotiņu (base shadow brush), kas kalpos kā pamata krāsa uz kuras tad arī tiks izveidota krāsu pāreja.

2. Ar to pašu otiņu, plakstiņa ārējās malās uzkrāsoju jau citas krāsas acu ēnas Nr.2, kas būs krāsu pārejas otrais tonis.

rt_thekika_213. Ar akcenta otu (accent brush) uz apakšējā plakstiņa uzkrāsoju acu ēnu Nr.2 (lai rodas pāreja no augšējā plakstiņa ārējās malas).

4. Ar plakstiņa otu (deluxe crease brush) visu nolīdzinu, lai pāreja un acu ēnu robežas būtu vienmērīgas, “mīkstas” (attēlā ļoti labi var redzēt, kā izskatās vēl neizlīdzināta pāreja – nav taču vizuāli pievilcīgi, vai ne?).

rt_thekika_18

rt_thekika_19

Lūk arī rezultāts! Izmantotā kosmētika kopskata izveidošanai: L`oreal True Match tonālais krēms tonī Rose Vanilla, Catrice Sun Glow matēts bronzeris tonī Deep Bronze, H&M Beauty vaigu sārtums tonī Rosy Brown, H&M Beauty lūpukrāsa tonī Caramel Cream, Guerlain Le 2 de skropstu tuša.

Pamata acu ēnas: H&M Beauty acu ēnas tonī Fine China. Acu ēnas Nr.2: Farmasi acu ēnu palete ar 4 toņiem (katrai krāsai nav savs specifisks nosaukums).

Kopsavilkums: Šīs otas ir pilnībā izmainījušas manu attieksmi pret acu krāsošanu – uz to vislabāko pusi! Lai gan pusi no otu komplekta neizmantoju, tomēr šo pirkumu nenožēloju, jo otas ir kvalitatīvas, kalpo jau otro gadu un nav ne miņas no to novecošanas. Katra ota lieliski papildina viena otru. Visvairāk fanoju tieši par pamatotiņu (base shadow brush) un par plakstiņa otu (deluxe crease brush) – tās lieliski savā starpā sadarbojas. Tos nedarbus, ko var sadarīt ar pamatotiņu vēlāk var mierīgi izlīdzināt ar plakstiņa otu! Ikvienai iesaku pāriet no acu ēnās komplektos nākošajām otiņām uz mazliet nopietnākām – ticiet man, rezultāts būs acīmredzami savādāks!


Real Techniques mājaslapa, kurā var iepazīties ar produktu klāstu un izlasīt brenda filozofiju

Zinu, ka kādu laiciņu atpakaļ šīs otas bija pieejamas tepat pie mums veikalā Douglas, grūti pateikt par patreizējo situāciju, taču es savu komplektu iegādājos iHerb.com


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s