Atsauksmes: Lush, Ocean Salt skrubis sejai un ķermenim

OCEAN SALT SKRUBIS SEJAI UN ĶERMENIM no Lush

ocean_salt_2_thekika

Okeāna sāls līdzekļa sastāvā maigi nopulēs ādu un apvienojumā ar greifrūtu ekstraktu un laima eļļu, padarīs to svaigu un starojošu. Avokādo sviests un kokosriekstu eļļa mitrinās ādu. Līdzeklim piemīt arī antiseptiska iedarbība.

Ir pienācis laiks, kad es atzīstu, ka es tik tiešam esmu Lush-o-māne! Tas nav šī konkrētā skrubja dēļ, bet vispār kopumā to var spriest no produkcijas ko līdz šim esmu izmēģinājusi un manai mīlestībai pret to! Par šo tēmu mēs varētu padiskutēt kādu citu reizi, taču tagad pieslēdzamies 250 gramiem sāls no okeāna, jeb vēl viena lieliska produkta no Lush!

Nu ko, sākšu ar pirmo, ko mēs sajūtam, kad atskrūvējam bundžiņas vāciņu – smarža. Neapšaubāmi skrubis smaržo pēc laima. Pirmā asociācija ir, ka tas noteikti derētu karstās vasaras dienās, bet ziniet, pēc noskrubēšanās ir tik forša sajūta tieši rudenī – ar smaržas palīdzību tas uzmodina no “ziemas miega” kurā tik ļoti gribās ieslīgt mainoties gadalaikiem.

ocean_salt_1_thekika

Nākamā lieliskā skrubja īpašība ir tā, ka to var lietot ne tikai ķermeņa skrubēšanai, bet arī sejas attīrīšanai! Man kā sausas ādas īpašniecei, īpaši rudens/ziemas periodā, ir ļoti svarīgi kādu reizi nedēļā vai divās izmantot skrubi, lai noskrubētu visas atmirušās šūnas un sejas āda būtu gludāka. Šo skrubi iegādājos Lush UK interneta veikalā, kur bija pieejama šī skrubja versija, kurā nav pievienots alkohols (tā, lai varētu lutināt savu sauso ādu tā, lai nebūtu jāuztraucas par sausinošām sastāvdaļām).

Bet runājot par sāli, kas šajā visā produktā strādā kā skrubis – tas ir lielisks! Viņš nav rupjš, gana smalks, lai to varētu izmantot arī uz sejas. Tas rūpīgi attīra un noņem atmirušās ādas šūnas kā uz sejas, tā arī uz ķermeņa. Salīdzinājumam varu teikt, ka šis noteikti ir saudzīgāks skrubis kā Rub Rub Rub – es, traka būdama, iedomājos to izmantot uz sejas; lieki teikt, ka ar vienu reizi pietika, lai saprastu, ka tas ir par rupju priekš sejas ādas.

Tā kā sastāvā ir laims un sāls, tad ir skaidrs, ka var rasties arī nepatīkamas sajūtas, kad tas nonāk uz kādām brūcēm. Protams, sastāvdaļas arī attīra brūces (kas arī ir gana svarīgi), bet uzklāšanas mirklī var būt ļoti nepatīkami. Man, kā jau rudens sezonā, ir atsākusies alerģijas sezona, līdz ar to ir atsevišķi laukumi uz ķermeņa (pārsvarā rokas) ir ļoti jutīgi. Kad jūtu, ka nepieciešams ādu attīrīt no atmirušajām šūnām, tad atļaujos noskrubēt arī alerģijas skartās zonas, bet kopumā no tām cenšos izvairīties, jo sāls ar laimu noteikti nepadara alerģijas padarīšanu tīkamāku.

Neskatoties uz to, pēc Ocean Salt lietošanas āda paliek zīdaina, maiga un arī laima smarža kādu laiciņu saglabājas. Manuprāt, šis produkts ir lielisks kompanjons dušā rudens laikā, kad tik ļoti pietrūkst enerģijas, motivācijas un varbūt pat spēka doties ārā un cīnīties par taisnību pasaulē.

ocean_salt_3_thekika

Par patēriņu ir gana grūti runāt – paralēli izmantoju citu skrubi (par kuru, starp citu, arī drīzumā būs atsauksme) un katrā mazgāšanās reizē to neizmantoju, jo neizjūtu vajadzību katru otro, trešo dienu saberzt savu ādu. Ja man kāds jautātu par skrubja lietošanas biežumu, es teiktu, ka reizi nedēļā pilnībā pietiek, lai kārtīgi attīrītu ķermeņa ādu.

Kopsavilkums: Ja man tiktu dota izvēle starp Ocean Salt skrubi un Rub Rub Rub skrubi, tad es noteikti dotu priekšroku šim skrubim – tas tādēļ, ka tas smaržo, manuprāt, dabīgāk, tas ir saudzīgāks un pēc tā ir svaigāka un enerģiskāka sajūta. Sausai ādai draudzīgs. Diskomforts var rasties tad, ja uz ķermeņa ir kādas brūces vai alerģijas skartas zonas. Kādu laiku laima smarža uz ādas saglabājas. Šis noteikti ir mans must-have rudens sezonā, kad tik ļoti nepieciešama enerģija, citrusīgs svaigums!

Pie mums Latvijā pieejams šis skrubis, kura sastāvā ir alkohols.

250g Ocean Salt, €21.50.


Lush Latvija mājaslapa

Ocean Salt bez alkohola sastāvā pieejams šajā Lush UK mājaslapā


Vai jums ir kāds skrubis, kuru jūs esat tik ļoti iemīļojuši, ka nevēlaties no tā šķirties? Varbūt ir kādi ieteikumi? 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s