Atsauksmes: Lush, Trichomania cietais šampūns

TRICHOMANIA šampūns no Lush

trichomania_2_thekika

Patiesībā, mēs visi, kuri darbojas LUSH, esam trihomāni – cilvēki, kuri mīl matus un vienmēr meklēs labākos produktus, kuri tiem der, lai tie būtu skaisti, smaržīgi, veselīgi! Šis cietais šampūns dos ļoti krēmīgu matu mazgāšanu. Tas bagātina, mitrina matus un dod tiem skaistu, tropisko kokosriekstu aromātu! Lieliski derēs tiem, kuriem ir čirkaini vai sausi mati!

Nu ko, šodien mazliet pastāstīšu jums par savu jauno šampūnu (kuru izmantoju, laikam, nedēļas divas jau) – Trichomania. Ar Lush cietajiem šampūniem esmu jau pazīstama; mans pats pirmais cietais šampūns bija Karma Komba. Šis smaržas ziņā ir daudz atšķirīgāks no Karma Komba un noteikti patiks ne tik specifisku smaržu piekritējiem.

Kad devos uz veikalu, sākotnēji jau metu acis uz ierastajiem apaļajiem cietajiem šampūniem, taču beigās pajautājot, kurš būtu vislabākais čirkainiem matiem, atbildi saņēmu tūlītēji – tas ir Trichomania šampūns. Tas ir arī cietā formā, taču tas tiek nogriezts no lielā gabala (tāpat kā Lush ziepes vienmēr tiek nogrieztas no lielā gabala), līdz ar to var izvēlēties ne tikai 100 gramus, bet pat vairāk! Protams, šādam gabaliņam ir arī savi mīnusi – tas nav tik parocīgs kā apaļie šampūni – šis ir trīsstūrveidīgs un tā plānākais gals ir gana trausls.

Par smaržu runājot, šis šampūns noteikti patiks visiem, kam ļoti iet pie sirds kokosrieksti. Smarža ir maiga, krēmīga, neuzbāzīga un ļoti patīkama – noteikti patiks cilvēkiem, kas nav kādu specifisku un interesantu smaržu mīlētāji. Nevaru saprast, vai es pierodu pie tās smaržas vai tam ir kāds cits iemesls, bet pēc izmazgāšanas un matu izfēnošanas, šķiet, ka matos smarža nepaliek. Bet kā jau minēju – iespējams, pie smaržas pierodu un tikmēr citi varbūt jūsmo par brīnišķīgo smaržu! 😀

trichomania_1_thekika

Bet tagad ķeršos pie praktiskākās šampūna daļas, kas varētu interesēt cilvēkus, kuriem ir grūtības ar matu pinkošanos! Kādā atsauksmē biju lasījusi, ka šis šampūns ir lielisks tieši barojošā ziņā – tam es pilnībā varu piekrist, jo čirkainiem matiem bieži vien nepieciešama mitrinošā kūre, lai tie nesāktu pūkoties un niķoties. Bet pats labākais, par ko esmu ļoti priecīga – pēc tā nav nepieciešams kondicionieris. Atceros, ka izmēģinot šādu triku ar Karma Komba, es to ļoti nožēloju. Šis gadījums nav tas. Matus vienmēr mazgāju divas reizes – otrajā piegājienā šo šampūnu uzputoju un izbraucu cauri visiem matiem (kā ar kondicionieri) un skaloju ārā. Protams, nav tik lielisks efekts kā pēc kondicioniera, bet mati tik un tā ir izķemmējami un tie jūtas mitrināti, pabaroti. Čirkainie mati tik tiešām mīl šo šampūnu!

Putojas šis šampūns tikpat labi kā citi cietie šampūni un, ja pareizi sapratu, tad šis arī var ilgt līdz pat diviem mēnešiem!

Kopsavilkums: Smarža ir maiga, krēmīga un gana neitrāla. Barojošs, mitrinošs šampūns sausiem un čirkainiem matiem. Viens no retajiem šampūniem, pēc kura maniem čirkainajiem matiem nav nepieciešams kondicioneris. Mazliet neparocīgs formas ziņā, bet tiek minēts, ka tas tāpat kā citi cietie šampūni var ilgt līdz pat diviem mēnešiem!


Trichomania šampūns Lush Latvija mājaslapā

Lush Latvija mājaslapa

Lush Latvija instagram konts


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s