Mēneša apskats: Novembris!

Sveicināti dārgie lasītāji! Kā jau var redzēt, novembris nav man bijis īpaši aktīvs mēnesis, jo neesmu veidojusi nekādus rakstus. Manās bloga mapītēs stāv pāris nepadarīti darbiņi, līdz ar to, mēģināšu būt aktīvāka decembra mēnesī!

Novembris izceļas jau vien ar to, ka esam soļa attālumā no ziemas. Bet redz kā, pirmais sniegs jau bijis, bet ziema vēl nav iestājusies. Taču šajā mēnesī jau parādījušies pirmie Ziemassvētku vēstneši – lampiņas jau tikušas iekārtas kokos un veikalu skatlogus rotā Ziemassvētku rotājumi.

Šī mēneša apskats no manas puses būs paknaps, taču tik un tā ir ko pieminēt!

Tuksa_tara

Redz cik interesanti, abas sejas maskas beidzās vienā un tai pat mēnesī.

IMG_5837

  1. Catastrophe Cosmetic svaigā sejas maska no Lush. Maska, kas nomierina manas jutīgās ādas apsārtumus. Salīdzinot ar citam sejas maskām, šī man šķiet vissausākā savā konsistencē. Kad tā kārtīgi sakalst, ir grūti parunāt vai pasmaidīt – pēc minētajām 10-15 minūtēm uz vissikāko sejas grimasi tā birst nost. Manai sausajai ādai pēc šīs maskas obligāti nepieciešams bagātīgs krēms. Bet āda paliek, gluda, gluda!
  2. Ayesha svaigā sejas maska no Lush. Šo sejas masku es ievietoju produktu sarakstā, kas nav īpaši aromātiski pievilcīgi. Ko es noteikti jūtu ir rozmarīns sajaukumā ar citām smaržām, kas rada tādu ļoti piezemētu smaržu. Sejas maska, kas mitrina un bagātina sejas ādu ar vitamīniem. Šī ir maska, kuru man ļoti patīk lietot atvēsinātu. Kad tā sasūcas ādā, tā rada tādu vieglu savilkuma sajūtu, kas pazūd masku noskalojot. Neskatoties uz savādo smaržu, viena no mīļākajām sejas maskām!

Favoriti

Šī mēneša pirmajā pusē kosmētiku izmantoju ļoti minimālu, savukārt pēdējo divu nedēļu laikā – neesmu ne reizi skārusies dekoratīvās kosmētikas maciņam klāt. Līdz ar to visi šī mēneša favorīti ir vairāk veltīti ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

IMG_5838

  1. Aizsargājošas attīrošās putas no Bioderma Atoderm. Šīs attīrošās putas ir pelnījušas atrasties šajā sarakstā jau vien tādēļ, ka tās neesmu iemainījusi ne pret vienu citu sejas attīrošu līdzekli jau vairāk kā gadu, ja ne pat divus. Rutīna jau ir, bet ļoti ekonomisks un zinu, ka manai ādai nekaitē. Teikšu godīgi, ilgtermiņā lietojot Biodermas Atoderm produktus, uz sejas retāk veidojas sausas vietas, tāpat arī var teikt par apsārtuma veidošanos – tas, protams, ir, bet tas noteikti neparādās tik bieži kā senāk.
  2. Tējas koka eļļas rullītis no Tisserand. Par šo brīnumu man ir interesants stāsts. Iegādājos to savas problemātiskās ādas kopšanai – biju dzirdējusi, ka tējas koka eļļa tiek galā ar pumpām un dažādiem izsitumiem. Pirmajā dienā kad šo rullīti saņēmu, metos to uzreiz testēt. Sapriecājusies, to uzklāju uz tikko attīrītas sejas ādas (pat neuzliekot sejas krēmu). Visu vakaru sēžu, domāju, ka seja ir ļoti sakarsusi. Citreiz līdz loga atvēršana, bet redz kā, nekas nepalīdz. Sākot analizēt ko es varētu būt izdarījusi, nonācu pie secinājuma, ka seja palikusi sarkana un uzkarsusi no tējas koka eļļas. Internetā sāku lasīt vai tas ir iespējams un tiešām – cilvēki, kuriem ir alerģiskas ādas reakcijas arī sūdzējās par šādu lietu. Es gan tik ātri nepadevos, sapratu savu kļūdu un šo rullīti turpinu izmantot uz nakti, uzsmērējot uz ādas vispirms mitrinošu krēmu. Neteikšu, ka šis rullītis momentāli atbrīvo seju no pumpām un apsārtumiem, bet tas manāmi nomierina apsārtumus un pumpas ja ne sadziedē, tad no tām izvelk visu nelabo ārā.
  3. Roku un kāju krēms Vita. Ak, kurš gan nezin šo krēmu vai “Auzu” un “Smiltsērkšķi”? Šis konkrētais krēms man tik ļoti atgādina bērnības laiku, kad mamma savas rokas smērēja ar šo krēmu. Smarža paliek nemainīga – joprojām spēcīgā skuju smarža. Man patīk gan šis, gan Auza, gan Smiltsērkšķis – visi ir mitrinoši un smaržo arī ļoti labi. Teiksim tā, smaržas ziņā nav sintētiskas zemenes vai mistiskie mango.

Iedvesma

Sanāk praktiski katru dienu traukties ar 14. trolejbusu no Mežciema uz centru, līdz ar to katru dienu paveras viens un tas pats skats pa logu (ja vien nenomainu pārmaiņas pēc savu apsēšanās vietu, tad jau pavisam cits skatupunkts). Nu lūk, un šajā mēnesī man acīs ir iekrituši kāda veikala skatlogi, kuriem katrā garām braukšanas reizē skatiens pieķeras klāt. Un tie ir veikala Amoralle skatlogi uz Brīvības ielas 33.

amoralle_3_thekika

Skatlogi ir milzīgi un katru reizi prieks noskatīties!

amoralle_1_thekika

Ļoti gaumīgi, izsmalcināti un sievišķīgi!

Amoralles pirmsākumi meklējami 2008. gadā, kad to dēvēja vēl par SockBox. Nosaukums tika nomainīts 2012. gadā un, manuprāt, tas ir izcils! Amoralle rada sieviešu zeķes, veļu un naktstērpus, kā arī citus apģērbus (legingus, kleitas, svārkus un vēl daudz visādas citas skaistas lietas).

Vairāk par Amoralle šeit.

_____________________________

Sveiciens jau pirmajā decembra dienā. Pilnīgai Ziemassvētku sajūtai vēl trūkst pašas ziemas un sniedziņa!

Advertisements

2 thoughts on “Mēneša apskats: Novembris!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s