Atsauksmes: Madara cosmetics, Become Organic produktu komplekts

BECOME ORGANIC 3 PRODUKTU KOMPLEKTS no Madara Cosmetics

#1 Attīrošas putas 150ml. Bagātīgas un maigas putas ar Ziemeļu pelašķa ekstraktu dziļi, taču maigi attīra ādu.

#2 Atjaunojošs nakts krēms 25ml. Maigās formulas sastāvs viegli iesūcas ādā, nodrošinot spēcīgu antioksidantu iedarbību visas nakts garumā, lai no rīta būtu mīkstināta un mirdzoša.

#3 Dziļi mitrinošs fluīds 25ml. Ātri iesūcas, nodrošina intensīvu mitrināšanu 24 stundu garumā, piešķir ādai mirdzumu, stiprina to un regulē ādas mitruma līmeni.

Laika trūkuma dēļ nav bijis laika izveidot šādas tādas produktu atsauksmes, bet redz kā – ir pienākusi diena, kad varu piesēsties un izveidot kādu rakstu.

Šoreiz apskatīšu pašmāju zīmola Madara cosmetics 3 bestselleru produktu komplektu “Become organic”. Tātad, šajā komplektā ietilpst pilna izmēra (150ml) attīrošās putas un iemēģināšanas izmēra (25ml) dienas un nakts krēms.

1_thekika

Sākšu jau vien ar to, ka man vienmēr ir bijis prieks sekot līdzi Madara cosmetics jaunumiem tādēļ vien, ka produktu un kastīšu dizains ir vienkāršs, minimālistisks, bet ļoti patīkams! Šim produktu komplektam noteikti piešķiru lielu plus zīmi par tā vizuālo noformējumu – tiešām patīkami paņemt rokās un tā vien gribās uzglabāt produktus šajā kastītē.

Ja kāds vēl nezina, tad šis zīmols ir Latvijā radīts un tā mērķis ir radīt dabīgus (tādējādi drošus) produktus. Ja tu vēl neesi iepazinies ar šo zīmolu, tad vairāk informācijas par viņu darbības filozofiju varēsi izlasīt šeit.

Taču tagad ķersimies pie vairāk praktiskām lietām:

2_thekika

Tātad, viens no komplekta produktiem – attīrošās putas, kas paredzētas visiem ādas tipiem.

Bagātīgas un maigas putas ar Ziemeļu pelašķa ekstraktu dziļi, taču maigi attīra ādu. Noņem kosmētiku. Regulē ādas taukainās un sausās zonas. Piemērots lietošanai ap acīm.

Par šo produktu biju tiešām daudz dzirdējusi un pārsvarā – tieši labas atsauksmes! Ir ļoti jauki pamēģināt kādu citu attīrošo līdzekli, jo aptuveni divus gadus biju pieturējusies pie vecā labā Biodermas attīrošā sejas līdzekļa.

Pirmajā lietošanas reizē biju mazliet pāsteigta, ka piesiežot dozatoru ārā uzreiz nāca putas. Nav nepieciešamības to saputot, jo viss jau nāk gatavs ārā. Kosmētiku tik tiešām labi noņem un acis arī nekož – līdz ar to, arī skropstu tušas noņemšana nesagādā nekādas problēmas. Man parasti nepieciešams daudz putu, lai justu, ka viss liekais no sejas tiek notīrīts, tādēļ man nepietiek ar vienu dozatoru – nepieciešams to piespiest divas reizes. Lai gan minēts, ka šīs putas ir paredzētas visiem ādas tipiem, pēc to lietošanas mana sausā āda jūtas mazliet savilkta. Taču to es ātri laboju aizskrienot atpakaļ uz istabu un uzsmērējot barojošu krēmu!

3_thekika

Dienas krēms, kas paredzēts normālai un kombinētai ādai.

Ātri iesūcas, nodrošina intensīvu mitrināšanu 24 stundu garumā, piešķir ādai mirdzumu, stiprina to un regulē ādas mitruma līmeni. Palīdz normalizēt kombinētas ādas stāvokli un līdzsvaro taukainās un sausās ādas zonas.

Par dienas krēmu noteikti neko daudz nespēšu pastāstīt, jo, kā jau pēc apraksta to var saprast, tas nav paredzēts sausai ādai. Protams, es to iemēģināju 2-3 reizes, bet sapratu, ka manai ādai nepieciešams kas vairāk. Man gan ļoti iet pie sirds šī krēma smarža – tā ir svaiga, viegla un patīkama. Arī krēma konsistence ir viegla un nepiešķir smagnēju sajūtu (lai gan manai sausajai ādai šis krēms ir noteikti par vieglu).

Atjaunojošs nakts krēms, kas paredzēts visiem ādas tipiem.

Piešķir ādai jauneklīgu izskatu. Maigās formulas sastāvs viegli iesūcas ādā, nodrošinot spēcīgu antioksidantu iedarbību visas nakts garumā, lai no rīta būtu mīkstināta un mirdzoša. Veicina ādas atjaunošanās spējas un palīdz neitralizēt dienas laikā radīto kaitīgo ietekmi uz ādu. Lietošanai naktī uzklāt uz attīrītas sejas un kakla ādas. Piemērots visiem ādas tipiem.

No visa šī komplekta, šis produkts ir vispiemērotākais manai sausajai un jutīgajai ādai un esmu par to pat sajūsmā! Kā jau nakts krēmam, tam noteikti ir bagātīgāka un biezāka tekstūra kā augstākminētajam krēmam. Tas ir barojošs un tik pat lieliski smaržojošs. Vakarā, pēc sejas attīrīšanas uzklāju šo krēmu un ādai nav nepieciešams kas vairāk. Sejas āda jūtas ļoti palutināta un ir gatava jaunam dienas cēlienam. Parasti nelietoju atsevišķi dienas un nakts krēmus, bet šis man ir licis apsvērt domu par tā iegādi lielajā iepakojumā!

KOPUMĀ VARU TEIKT, KA:

Šis komplekts vispiemērotākais, noteikti, būs vairāk normālai un kombinētai ādai. Vizuāli pievilcīgs noformējums un produktu iepakojumi ir kompakti un nav jāuztraucas, ka kaut kas izlīs vai saplīsīs. Par katru no trim produktiem ir arī informācija uz iepakojuma. Vislielākais pluss visiem Madara cosmetics produktiem no manas puses – tie visi smaržo dabīgi un tik ļoti atgādina dabas smaržas, kas attiecīgi man uzreiz arī atgādina par pavasariem un vasarām savos mīļajos laukos!


Madara cosmetics mājaslapa, kurā var iepazīties ar zīmola koncepciju un kosmētikas līdzekļiem

Par Become Organic produktu komplektu Madara cosmetics mājaslapā


* Rakstā minētie produkti ir Madara cosmetics zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s