Atsauksmes: Tisserand Aromatherapy, Tējas koka eļļas rullītis

TĒJAS KOKA EĻĻAS RULLĪTIS no Tisserand Aromatherapy

tisserand_2_a_thekika

Šis tējas koka eļļas rullītis nomierinās un attīrīs problemātisku ādu. Ēterisko eļļu sajaukums ir veidots galvenokārt no antibakteriālās tējas koka eļļas, savelkošās greipfrūta eļļas, antiseptiskās manuka eļļas un žožobas eļļas, kas nomierina ādu. Āda kļūst attīrīta, nomierināta un maiga.

Ziemas laikā ādas kopšanai noteikti jāpievērš lielāka uzmanība, jo vējš un aukstums var to būtiski ietekmēt no dažādiem aspektiem. Man ziema asociējas tieši ar ļoti problemātisku ādu, ar kuru nav iespējams tikt galā. Pēc pagājušā gada ziemas es sev nozvērējos, ka mēģināšu jau laicīgi sākt cīnīties ar dažādām sejas ādas problēmām, kas parādās jau rudenī.

Līdz šim biju dzirdējusi ļoti daudz labas atsauksmes par tējas koka eļļu un tās efektiem, tādēļ biju atzīmējusi sev, ka būtu nepieciešams iegādāties kādu krēmu, kuru lietot tieši gada aukstajos mēnešos. Lai tur vai kas, bet galu galā, veicot pasūtījumu no escentual.com es uzgāju šo tējas koka rullīti no Tisserand. Nezināju ko sagaidīt no tā (un pirmā lietošanas reize bija gana pārsteidzoša, ne labā nozīmē), taču to pasūtīju un redz kā – tagad par to ir pat atsauksme!

Par Tisserand zīmolu līdz šim nebiju dzirdējusi, taču vairāk papētot informāciju, viņi koncentrējas tieši uz produktiem, kuros ir iekļautas ēteriskās eļļas. Manuprāt, ļoti jauki, jo šī zīmola produkcija ir arī dabīga.

Vēlētos sākt ar interesantu atgadījumu runājot par šo produktu… To jau biju rakstījusi arī savā novembra mēneša apskatā. Īsumā – kad šo rullīti saņēmu (pirms mazliet vairāk kā 2 mēnešiem), biju par to tik priecīga, ka to uzklāju uzreiz uz tikko attīrītas ādas (bez krēma bāzes). Mana seja sāka karst un palika ļoti sarkana un apsārtums nepazuda visu vakaru. Sāku lasīt informāciju internetā un bija daudz cilvēku, kas izteica savu viedokli par tējas koka eļļu – lielākoties viedokļi bija, ka alerģiskai ādai ir paaugstināta jutība pret šo eļļu. Dikti biju satraukusies, bet nākamreiz biju gudrāka un pamatā uzklāju sejas krēmu. Un ar to pietika, lai mēs ar šo eļļiņu sadraudzētos! Taču tagad vairāk pie praktiskām lietām!

tisserand_3_a_thekika

Iepakojums ir ļoti praktisks un to tiešām var iemest kosmētikas maciņā, lai paķertu kaut kur līdzi. Man arī ļoti patīk tas, ka tas ir rullītis. Lai gan neesmu lietojusi cita veida aplikatorus eļļiņām, tomēr man šķiet, ka šis ir ļoti praktisks un ar to ir viegli uzklāt.

Par to, ka šī eļļiņa ir dabīga liecina vien tas, ka tā ļoti patīkami un mierīgi smaržo! To uzklāju katru vakaru tieši pirms gulētiešanas, kad āda ir attīrīta un uz sejas ir uzklāts barojošs krēms. Tieši tas, kas nepieciešams dienas beigās, pirms gulētiešanas – mierīga un patīkama smarža, kas nomierinās prātu.

Nav tā, ka šī eļļa ir 100% atbrīvojusi mani no pumpām un problemātiskas sejas ādas gada aukstajos mēnešos, tomēr varu teikt, ka uzlabojums kaut kāds jau ir! To lietoju gan uz pumpām, gan uz apsārtumiem, gan arī uz vietām, kur jūtams, ka drīzumā būs pumpa. Tas man arī dikti patīk šajā eļļā – ja ir kāda pumpa, ar kuru nevar tikt galā un viņa sāp, tad eļļa visu “izvelk” ārā un samazina sāpes. Vēl liels pluss noteikti ir tas, ka tā nesausina vietas, kur tā tiek uzklāta.

No rīta pamostoties seja izskatās daudz maz līdzenāka un vienmērīgākā tonī. Ir reizes, kad pumpas samazinās, ir reizes, kad šķiet, ka nekas nav mainījies. Ko es noteikti varu teikt – šogad es vairāk esmu spējīga cīnīties pret problemātisku ādu kā, piemēram, pagājušogad!

Kopsavilkums: Dabīga, mitrinoša tējas koka eļļa sajaukumā ar citām elļiņām, kas smaržo dabīgi un nomierinoši. Uzklājot pirms gulētiešanas, no rīta, lielākajā daļā gadījumu, ir prieks skatīties spogulī – sejas tonis izskatās vienmērīgāks un pumpas samazinās vai arī no tām daudz ātrākā laikā tiek “izvilkts” viss nevajadzīgais. Lieliska eļļa, lai nomierinātu sejas ādu, kurai rodas apsārtuma pleķīši, kā arī ādai, kura šķiet iekaisusi un rodas sajūta, ka ar to nav iespējams tikt galā. Praktisks iepakojums un rullīšveida aplikators ir lielisks eļļas veida produktam! Ļoti ekonomisks – man šis rullītis jau kalpo vairāk kā divus mēnešus un trauciņā vēl ir gana daudz eļļas!


Šo eļļu pasūtīju šeit 

Vairāk informācijas par Tisserand zīmolu viņu mājaslapā


Advertisements

3 thoughts on “Atsauksmes: Tisserand Aromatherapy, Tējas koka eļļas rullītis

  1. Lielisks iepakojums tik parocīgam produktam! Tējas koka eļļu lietoju jau vairāk kā 3 gadus un neesmu atradusi nevienu vēl universālāku produktu 🙂
    Ir forši, ka padalījies ar šo atklājumu. Ja kādreiz kaut ko sūtīšu no escentual, tad noteikti jāatceras iemest grozā arī šo 🙂

  2. No Tisserand man ir trīs favorīti- sleep ēterisko eļļu maisījums ,laba manta. Ilgi mocijos ar bezmiegu, bakalaura gadā, tad lietoju to. Reizēm pilinu uz spilvena pat tagad, nomierinošs un palīdz iemigt un atslābt. Arī head clear svaigs, pamatā piparmētru un co maisījums, kad galva jau sāk dulla palikt. Vai kādā publiskā vietā nav gaisa, labi nāk talkā. Kā arī distress rullītis, tāds uzmundrinošs un atslābinošs 🙂 tiešam labi produkti brendam.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s