Atsauksmes: Madara Cosmetics, Sun Flower tonējošs fluīds

SUN FLOWER TONĒJOŠS FLUĪDS (15ML) no Madara Cosmetics

tinting_madara_2_thekika

Ietonē, izgaismo un padara vienmērīgu ādas toni. Ziemeļu mežrozītes ekstrakts un dabīgie pigmenti nodrošina tūlītēju mitrināšanu un mirdzoši skaistas, vasaras saules ietonētas ādas izskatu. Nomaskē nelielus defektus un smalkas krunciņas. Vieglāka alternatīva tonālajam krēmam.

Pēdējā laikā vairs neizmantoju tonālos krēmus, bet tā vietā gan esmu sākusi izmantot BB krēmus. Līdz šim nebiju iedomājusies, ka Madara Cosmetics sortimentā šāda tipa produkti ir pieejami. Tie ir divos toņos – viens ir ar vairāk dzeltenīgu apakštoni (Sun Flower Golden Beige) un otrs ir vairāk ar rozā apakštoni (Moon Flower Rose Beige). Tā kā uz tonālajiem krēmiem ir gana grūti līdz šim bijis uztrāpīt, jo pārsvarā ir sanācis nopirkt tonālos krēmus ar rozā apakštoni, tad izdomāju pāriet uz konsistencē un pārklājumā vieglāku krēmu, kas pielāgojas sejas ādas krāsai. Manā gadījumā no Madara Cosmetics tonējošajiem fluīdiem vispiemērotākais ir Sun Flower Golden Beige.

Sākšu jau vien ar iepakojumu un vizuālo noformējumu. Tonējošie fluīdi līdz šim bija pieejami 50ml pudelītēs, taču tagad tos iespējams iegādāties 15ml pudelītēs. Šāda mazā pudelīte ir ļoti parocīga, jo tā neaizņem daudz vietas kosmētikas somiņā, kā arī nav jāuztraucas par to, ka krēms varētu izlīt vai trauciņš – saspiesties. Vizuālais noformējums kā vienmēr – minimālistisks, bet gaumīgs.

tinting_madara_4_thekika

Lai gan pirms tonālā krēma vai BB krēma uzklāju arī kādu sejas krēmu, tomēr mani ļoti iepriecina tas, ka šis tonējošais fluīds manai sausajai un jutīgajai ādai neliek justies izsausinātai dienas beigās (kā mēdz būt ar tonālajiem krēmiem), jo tas papildus mitrina ādu. Tāpat arī dienas laikā nerodas smaguma sajūta uz ādas – tā elpo un jūtas pilnībā brīvi.

Protams, svarīgā šī produkta funkcionālā īpašība ir ādas toņa izlīdzināšana. Daudzi cilvēki runājot par BB krēmiem un tonējošajiem krēmiem izsaka savu vilšanos – tie pilnībā neaizklāj visas nepilnības. Bet tieši tur jau tā sāls – tonālie krēmi ir paredzēti lai aizklātu visas nepilnības sākot ar apsārtumiem, kā arī lai pilnībā izlīdzinātu sejas toni. Savukārt dažādi tonējošie krēmi ir paredzēti sejas ādas krāsas izlīdzināšanai un dzīvīguma piešķiršanai. Tāpat arī tiem ir raksturīgs tas, ka tie iespējas robežās saplūst ar ādas toni – līdz šim man ir bijusi tikai pozitīva pieredze – gan šis tonējošais fluīds, gan Biodermas BB krēms saplūst ar ādas toni. Tieši tas man arī patīk tonējošajos produktos – tie piešķir veselīgu dzīvīgumu, kas, piemēram, manai sejas ādai strauji pazūd tieši ziemas laikā.

tinting_madara_1_thekika

Kā jau minēju, krēma konsistence ir ļoti viegla – dienas laikā nav jūtams, ka tas ir uz sejas. Protams, pirms tonis tiek iemasēts ādā, tas ir diezgan tumšs, taču tas nav tonis, kas gala rezultātā būs uz ādas. Interesantākais ir tas, ka īsu laiku pirms sāku veidot šo atsauksmi, pamanīju, ka krēmā ir mazi mirdzumiņi, kas tad noteikti arī piedod dzīvīgumu sejai – nav arī jāuztraucas, ka visa seja būs spīdumos, jo tie nemaz nav pamanāmi.

Kā jau visai Madara Cosmetics produkcijai, arī šim tonējošajam fluīdam ir dabīga un patīkama smarža. Grūti gan noteikt, pēc kā tas smaržo, bet man gribētos teikt, ka pēc kāda zaļumu maisījuma. Smarža nesaglabājas visas dienas garumā, tā jūtama tikai uzklāšanas mirklī!

Kopsavilkums: Tik tiešām vieglāka alternatīva tonālajam krēmam, no kura nebūtu korekti sagaidīti kādu neredzētu brīnumu. Jā, tas izlīdzina sejas ādas toni un padara to dzīvīgāku, bet tas nenozīmē, ka tas 100% nomaskēs pumpas un lielākus sejas apsārtumus. Tas uzklājas viegli un dienas laikā to praktiski nevar just, kas, manuprāt, ir ļoti labs punkts šī tonējošā fluīda labā. Manā gadījumā šis ir lielisks produkts, ko lietot ziemas laikā, kad sejas āda pazaudē dzīvīgumu un tās tonis arī paliek gaišāks (man ir teikts, ka ziemas laikā skatoties pēc manas sejas ādas šķiet, ka esmu bālāka un apslimusi). Šo produktu noteikti iegādāšos, un, iespējams, pat lielajā, 50ml, pudelītē!


Vairāk informācijas par šo tonējošo fluīdu meklē šeit

Vairāk par Madara Cosmetics


*Rakstā minētie produkti ir Madara Cosmetics zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s