Mēneša apskats: Decembris

Decembra mēnesis paskrēja ļoti ātri un redz kā – tas ir arī atnesis mums ziemu ar kārtīgiem mīnusiem!

Šajā mēnesī centos būt daudz centīgāka kā laika posmā starp oktobri un novembri – galu galā ir daudz favorītu un jaunatklājumu. Kā jau attēlā var redzēt, šajā mēnesī produkti ir saskaņojušies daudz maz vienotās krāsās.

TUKŠĀ TARA

Pirmo reizi pa visu šo bloga pastāvēšanas laiku, kā arī kosmētikas izmantošanas laiku, esmu izlietojusi tonālā krēma pudelīti.

decembris_2_thekika

  1. Match Perfection tonālais krēms tonī Ivory no Rimmel London. Par šo tonālo krēmu biju rakstījusi jau kādu laiku atpakaļ, kad blogs tika veidots angļu valodā. Šis joprojām ir vienīgais tonālais krēms, par kuru esmu vislielākajā sajūsmā – ar toni tika gana precīzi uztrāpīts, uzklājas vienmērīgi un dienas laikā uz ādas nav jūtams smagums. Protams, ja tas tiek uzklāts uz visu dienu, tad dienas otrajā pusē nepieciešams mazliet uzfrišināties, bet kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo produktu. Pirmā tonālā krēma pudelīte, kas ir izlietota. Noteikti zinu, ka šo atkārtoti iegādāšos un izveidošu atsauksmi no jauna!
  2. Tējas koka eļļas rullītis no Tisserand Aromatherapy. Šis produkts bija iekļuvis novembra mēneša apskatā, favorītu sadaļā. Par to arī izveidoju atsauksmi, kurā minēju, ka trauciņā ir vēl gana daudz eļļas, tomēr pa šo laiku, tajā ir palicis tik maz, ka to var jau praktiski norakstīt! Kopumā divi, mazliet vairāk, mēneši tik un tā ir labs laiciņš. Kopumā, vairāk par šo produktu vari lasīt šajā atsauksmē.
  3. Lord of Misrule dušas krēms no Lush. Tas ir tik lielisks! Visvairāk šajā visā man patīk dušas krēma smarža – tā ir gana piezemēta un bieza. Smarža paliek arī uz ādas, bet tā nav tik spēcīga kā pudelītē. Dušas krēms kopumā mazliet arī ādu mitrina, bet manai sausajai ādai ar to noteikti nepietiek – krēmu pēc tā tik un tā lietoju! Un vēl forši ir tas, ka uzklājot šo dušas želeju, tā uzputo, bet tik un tā paliek zaļā krāsā. Man rodas sajūta, ka cilvēki, kuriem patīk Karma smaržas, varētu patikt arī šī dušas želeja (kopīgā sastāvdaļa – pačūlijas eļļa). Vairāk par šo dušas želeju Lush mājaslapā.

FAVORĪTI

Decembra mēnesis ir nesis daudz dažādus jaunatklājumus. Šajā mēnesī, salīdzinoši, ir gana daudz favorītu!

decembris_4_thekika

Lai gan par ādu jārūpējas jebkurā gadalikā, tomēr pastiprināta uzmanība tās kopšanai ir jāpievērš gada aukstākajos mēnešos. Šie trīs produkti lieliski tika un joprojām tiek galā ar manu sauso un jutīgo ādu aukstajā laikā.

  1. SOS* mitrinošs krēms no Madara Cosmetics. Šis, pēc smaržas mežu atgādinošais krēms ir tik labs, ka to var lietot gan rītā, gan vakarā. Vieglas konsistences, kas der arī pirms tonālā krēma vai kāda BB krēma uzklāšanas. Šis krēms ir kļuvis par manas ikdienas svarīgu sastāvdaļu. Par to vairāk var izlasīt šajā ierakstā.
  2. Mīkstinošs toniks sejai no Madara Cosmetics. Tāpat arī šis produkts no Madara Cosmetics ir iekarojis manu sirdi ne tikai ar smaržu, bet arī to, kā pēc garas dienas āda tiek mīkstināta un patīkami attīrīta. Lielisks toniks sausai ādai! Ja vēlies izlasīt vairāk, tad klikšķini uz iepriekšējā linka – tur ir atsauksme gan par mitrinošo krēmu, gan par šo mīkstinošo toniku.
  3. BB Seaweed svaigā sejas maska no Lush. Nu jau kādu laiku nespēju iedomāties savu sejas kopšanas rutīnu bez kādas Lush sejas maskas. Protams, viena no manām vismīļākajām ir piprmētru Mask of Magnaminty, taču nu jau man ir parādījusies vēl kāda, kas ir pāri visām pārējām mēģinātajām. BB Seaweed svaigās sejas maskas sastāvā ir jūras aļģes, maltas mandeles un alveja, kas kopumā ādu mitrina un mīkstina. Pēc maskas lietošanas āda ir patīkami maiga un par ko visvairāk biju pārsteigta – pat manai sausajai sejas ādai nebija nepieciešams krēms uzreiz tūlīt pēc maskas noskalošanas un ādas nosusināšanas. Smarža man arī ļoti iet pie sirds – tāda gana svaiga, mazliet pat biezpienu atgādina! Vairāk lasi Lush mājaslapā.

decembris_3_thekika

Savukārt šie trīs produkti ir snieguši man papildus komforta sajūtu.

  1. TAO|Xiu Xi masāžas eļļa no Rituals. Par šo eļļiņu jau biju rakstījusi vasaras noslēgumā, un, kā jau minēju, tā man noteikti vairāk noderēs ziemas sezonā – un redz kā, šī eļļa ir iekļuvusi mēneša apskatā! Patīkama, nomierinoša smarža un lielisks sausās ādas mitrinātājs vienā. Lietoju uz vakaru, jo produkts ir ļoti eļļains un lai vakara/nakts laikā tas paspēj kārtīgi sasūkties ādā.
  2. Aizsargājošs matu līdzeklis ar zīda proteīniem no Biosilk. Par šo produktu ir dzirdēts visapkārt un tas ir iekļuvis manā vispārējo favorītu sarakstā jau pēc trim lietošanas reizēm. Līdz šim biju dzirdējusi tikai nostāstus par Biosilk produkciju, bet, nesen aizbraucot mājās, mamma bija iegādājusies to sev, līdz ar to man arī bija iespēja to iemēģināt. Nu un redz kā, tagad pati to sev iegādājos un esmu ļoti priecīga – mati kļūst vijīgāki un daudz mīkstāki. Pats labākais ir tas, ka tas arī aizsargā no karstuma – čirkainiem matiem kopumā jau tā nepieciešama mitrināšana un tā kā es tos vēl fēnoju, tad papildus rūpes par saviem matiem nenāks par sliktu.
  3. Sun Flower Golden Beige tonējošs fluīds no Madara Cosmetics. Šis produkts ir viena no manas ikdienas sastāvdaļām – dienās, kad lietoju kosmētiku, par pamatu tonālā krēma vietā tiek klāts šis tonējošais fluīds. Tas lieliski smaržo, labi klājas un pats labākais – piedod dzīvīgumu sejas ādai, kas man ir ļoti svarīgi ziemas laikā, kad sejas āda kļūst bāla un ir zaudējusi mirdzumu. Ar šo produktu vairāk vari iepazīties šeit.

IEDVESMA

Decembrim piestāv sniegota ainava un tas tieši bija tas, ko visu laiku gaidīju. Protams, sniegs nesasniga tā, lai būtu pietiekami pilnīgai laimei, bet tas, kas parādījās – ar to pietiek, lai nebūtu pilnīga vilšanās decembrī. Aukstais laiks man visvairāk asociējas tieši ar dažādiem adījumiem – kad ir sniedziņš, tad ir tik ļoti forši ietīties mammas adītajā šallē, uzvilkt mammas draudzenes adītās zeķes līdz ceļgaliem un drauga mammas uzadītos cimdiņus. Tie tik ļoti silda – apziņa, ka kāds to ir darinājis ar savām rokām un ar mīlestību! 🙂

decembris_1_thekika


Novēlu jums laimīgu un panākumiem bagātu jauno 2016. gadu! Lai viss izdodas! 🙂

Advertisements

One thought on “Mēneša apskats: Decembris

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s