Atsauksmes: Bioderma, Sensibio AR BB krēms

SENSIBIO ANTI-REDNESS BB KRĒMS no Bioderma

Pigmenti un gaismu atstarojošie pulveri nomaskē apsārtumu, padara ādu gludu un samtainu un atjauno tās mirdzumu. Tiek panākts viegla, dabiska meikapa efekts. Sensibio AR BB Cream nodrošina unikālu tonētu pārklājumu kombinācijā ar inovatīvu tekstūru, kas mainās, nonākot saskarē ar ādu, ļaujot tai elpot.

Jau sen biju solījusi sniegt atsauksmi par šo te krēmu, bet radās mazs misēklis ar fotogrāfijām, jo sākotnējās sabildētās bija nozudušas. Tā nu vēlreiz visu safotografēju un nu jau arī rakstīšu pilnvērtīgu atsauksmi par šo BB krēmu (sanāk, ka to lietoju jau kādus 3-4 mēnešus).

Pret Biodermas produktiem man ir īpaša mīlestība, jo ar Atoderm sērijas produktiem esmu uzlabojusi savu ādas stāvokli kāds tas bija pirms alergoloģes apmeklējuma. Tā kā man ir gan sausa, gan jutīga āda, tad nospriedu, ka manai ādai noteikti arī piemēroti ir Sensibio klases produkti. Lai gan man patīk lietot tonālo krēmu, tomēr uznāk dienas, kad to var just visas dienas garumā un tas “smagi sēž” uz ādas, tieši tādēļ biju nolēmusi izmēģināt kādu BB krēmu. Protams, pats pirmais kuram devu priekšroku izvēles procesā bija šis te, Biodermas Sensibio pretapsārtuma BB krēms.

bioderma_6_thekika

Manā rīta rutīnā ietilpst sejas attīrīšana un bagātīga krēma uzklāšana, lai zem tonālā krēma āda dienas laikā tiek maksimāli mitrināta. Kas man patīk šajā BB krēmā – tas ir ļoti bagātīgs un rada kārtīgu mitrināšanas sajūtu. Neesmu pārliecināta kā jutīsies vairāk taukainas ādas īpašnieces, bet sausai ādai šī ir kā medusmaize! Dienas beigās nav sajūta, ka āda ir izslāpusi, tieši pretēji – tas dod mitrinājuma komfortu visas dienas garumā.

Protams, atkal jau atgādināšu, ka šis produkts nav tonālais krēms un tam nav paredzēta tik liela sedzamība – tas izlīdzina sejas ādas toni tam pielāgojoties un piešķir veselīgu mirdzumu. Nupat nesen, pirms pāris dienām, vēlreiz pārliecinājos, cik šis BB krēms ir lielisks kompanjons dienās, kad parādās alerģija – neteikšu, ka apsārtumu tas radikāli noņem, bet tas rada jau augstākminēto komforta sajūtu. Atļaušos arī minēt, ka ziemas laikā šis ir lielisks produkts, lai piešķirtu sejai veselīgu mirdzumu un veselīgu izskatu.

Atgriežoties pie apsārtuma daļas, ko es noteikti esmu pamanījusi – dienas laikā tas apsārtumu mazliet samazina. Tā kā man par sejas ādu divtik jārūpējas, tad bez apsārtumiem dienu no dienas neiztikt. Kā jau minēju, šis BB krēms radikāli apsārtumu nenoņem, tomēr dienas beigās ir redzamas mazas izmaiņas apsārtuma novēršanā.

bioderma_7_thekika

Lai arī kāds prieks man būtu par šo produktu un tā īpašībām, tomēr pēc šo 3-4 mēnešu lietošanas varu teikt, ka katru reizi to uzklājot mazliet mulstu no tā, kāds ir tā sākotnējais tonis uz ādas. Jā, tas ir BB krēms un tas pielāgojas ādas tonim, bet attiecīgi ir jāskatās, kuru toni jūs izvēlaties – ja esmu pareizi sapratusi, tad Bioderma Sensibio BB krēmiem ir divi toņi (attiecīgi viens gaišāks, kas ir arī man pašai, un viens tumšāks). Dienās, kad esmu izlēmusi uzklāt šo BB krēmu, izvēlos to darīt nevis pēdējā mirklī pirms skriešanas uz transportu, bet gan kādu pusstundu pirms – tas ir laiks, kurā uz manas ādas BB krēms gūst patīkamāku un dabīgāku toni. Tā ir lieta, pie kuras joprojām īsti nespēju pierast, bet tomēr esmu ar to samierinājusies.

Runājot par konsistenci un sedzamību, teikšu, ka sedzamība, priekš BB krēma, manuprāt, ir pat ļoti apmierinoša – pumpas un lielākus apsārtumus īsti nenoslēps, bet ādas tonis kļūs vienmērīgāks un sejas ādai NOTEIKTI iegūs mirzumu un veselīgāku izskatu. Konsistence ir gana bieza, tādēļ nav nepieciešams ļoti daudz produkta, lai noklātu visu seju. Man šķiet, ka tas, ka es šo krēmu lietoju jau 3-4 mēnešus vien parāda to, ka tas ir ekonomisks (lietoju katru vai katru trešo dienu, kā kuru reizi sanāk).

bioderma_2_thekika

Krēmam ir viegla, neuzkrītoša, bet patīkama smarža. Grūti būs gan pateikt, pēc kā tas smaržo, bet ir skaidrs, ka smarža ir gana neitrāla un netraucēs ikdienas gaitās (jo smarža pazūd pēc produkta uzklāšanas).

Esmu apmierināta arī ar BB krēma pudelīti – tā ir ērta, vāciņš ir griežams un tas nostiprinās ar klikšķa skaņu. Ērti ņemt sev līdzi, jo nav jābaidās, ka kaut kur tas varētu izspiesties un uztaisīt lielu ķēpu kosmētikas maciņā.

Kopsavilkums:

Biezas konsistences un gana labas sedzamības BB krēms no lieliskās Biodermas, kas sevi ir pierādījusi jau vairākkārtīgi. Patiks sausai, jutīgai ādai – krēms dienas gaitā ādu mitrina un, ja ir kādi nelieli apsārtumi, dienas beigās tie būs samazinājušies. Tāpat arī, protams, tas izlīdzina sejas toni (kā jau BB krēms) un piešķir sejas ādai mirdzumu. Krēmam ir viegla, neuzkrītoša smarža, kas pazūd pēc tā uzklāšanas. Vienīgais mīnuss – ādas tonim tas nepieskaņojas momentāli, tādēļ dienās, kad lietoju šo BB krēmu, to uzklāju vismaz pusstundu pirms došanās ārpus mājām.

Varbūt jums ir kāds BB krēms ko ieteikt izmēģināšanai? 🙂


Vairāk informācijas par Bioderma Sensibio AR BB krēmu lasi šeit

Iepazīsties ar Bioderma piedāvāto produkciju šeit

Bioderma Latvija FB lapa


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s