Atsauksmes: Madara Cosmetics, Birch Algae līdzsvarojošas ziepes sejai

BIRCH ALGAE LĪDZSVAROJOŠAS ZIEPES SEJAI no Madara Cosmetics

madara_birch_5_thekika

Ziepes bagātinātas ar barojošu kviešu asnu eļļu un augu cukuriem palīdz uzturēt ādas mitruma līmeni. Ziemeļu bērza un aļģes sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas līdzsvaro ādu, kamēr dabiska ziepju bāze maigi attīra to.

Man vienmēr patīk izmēģināt jaunus produktus tieši sejas kopšanā un kas man noteikti ir ļoti iepaticies – ziepes, kas paredzētas tieši sejas ādas attīrīšanai. Tā nu manā redzeslokā nonāca Madara Cosmetics sejas ziepītes – vienas, kas ir ar balto mālu un kazenēm un otrs, kas ir ar bērzu un aļģēm.

Uzreiz gan arī minēšu to, ka pēc pāris nedēļu lietošanas laika un brīnīšanos par to, kādēļ alerģija uz sejas ādas neatkāpjas, es atminējos, ka uz vienas no lapiņām, ko deva mana alergoloģe, tika minēts arī bērzs kā alergēns, kas varētu izraisīt ādas reakciju. Priekšstats par ziepēm tik un tā ir radies un tādēļ padalīšos ar savām sajūtām par tām.

madara_birch_4_thekika

Sākšu ar Madara Cosmetics raksturīgo dizainu – vienkāršs, bet skaists. Kastīte ir salokāma un līdz ar to arī pilnībā izjaucama. Patīkams un pārdomāts dizains. Ļoti piesaistīja teksts, kā arī bērza lapu un aļģu raksts kastītes iekšpusē. Kastītē, kā jau tas ir lielākajā daļā gadījumu, ziepes nevar uzglabāt, jo tā ir veidota no kartona.

madara_birch_1_thekika.jpg

Ziepju smarža ir svaiga, bet tai pat laikā maiga un neuzkrītoša. Ja kāds man neteiktu pēc kā ziepēm būtu jāsmaržo, diezvai arī pateiktu, ka tās ir bērza un aļģu ziepes.

Ar šīm ziepēm noteikti neieteiktu tīrīt nost kosmētiku – kādas divas reizes izmēģināju un abas reizes nebija pārāk pozitīvas. Lai gan no kosmētikas seja tiek attīrīta, tomēr, ja ziepes tiek acīs, tad sākas ļoti nepatīkams un sāpīgs process. Pat vairākas reizes cenšoties ziepes izskalot no acīm, tās tik un tā kairina acis. Vislabāk šīs ziepes lietojās pēc kosmētikas noņemšanas – nepieciešams samitrināt sejas ādu, uzputot ziepes starp plaukstām un ar plaukstām pārbraukt pāri sejas ādai ar masējošām kustībām (neaizraujoties ar acu zonas attīrīšanu).

madara_birch_2_thekika.jpg

Man kā sausas ādas īpašniecei ļoti ieintriģēja vārdi “barojošs” un “uzturēt ādas mitruma līmeni”. Lai gan ziepītes seju attīra, tomēr manas gaidas saistībā ar ādas barošanu un mitruma līmeņa uzturēšanu neattaisnojās. Pēc sejas attīrīšanas ar šīm ziepītēm un noslaucīšanas dvielī radās sajūta, ka sejas āda ir palikusi sausāka un pēc iespējas ātrāk tā jāsasmērē ar krēmu. Pie šīs sausuma sajūtas nāca klāt arī savilkuma sajūta. Neesmu pārliecināta vai tas ir manas sausās ādas dēļ vai ādas reakcijai pret bērzu, bet barošanas sajūtu noteikti neguvu.

Pēc katras ziepju lietošanas jutu papildus attīrīšanu sejas ādai (kā rezultātā sejas āda likās maigāka, mīkstāka), bet es teiktu, ka sausai un jutīgai ādai mazliet par daudz savilkuma un sausuma sajūtas pēc mazgāšanas.

Kopsavilkums: Pēc savas pieredzes šīs ziepes neieteiktu cilvēkiem ar sausu un jutīgu ādu, varbūt normālai/kombinētai ādai tās varētu būt piemērotākas. Ziepītes labi attīra sejas ādu, bet nejutu nekādu barošanu un līdzsvarošanu. Smarža maiga, bet svaiga. Labi puto. Manuprāt, vislabākais to izmantošanas veids ir pēc sejas attīrīšanas no kosmētikas. Un galvenais – izvairieties no ziepju iekļūšanas acīs (tās ļoti kodīs un būs grūti izskalot).

Pašlaik vislabākās sejas ziepītes tieši sausai un jutīgai ādai noteikti ir un paliek no Lush (pašas pirmās ko vispār esmu mēģinājusi) – Fresh Farmacy. Drīzumā atnāks sūtījums no interneta ar grieķu izcelsmes zīmola Korres divu veidu sejas ziepītēm – tad jau redzēsim kā būs! 🙂


Vai esat mēģinājuši sejas ziepītes un kuras ir jūsu favorītos?


Vairāk informācija par sejas ziepītēm no Madara Cosmetics

Par Madara Cosmetics jaunumiem lasi viņu mājaslapā


Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s