Mēneša apskats: Janvāris

Šī gada pirmais mēnesis ir aizritējis ļoti ātri – liekas, ka jaunais gads bija dažas dienas atpakaļ. Man sāk šķist, jo vecāka palieku, jo laiks ātrāk sāk skriet.

Kā jau var noprast pēc bloga ierakstiem, janvāris nav bijis ļoti aktīvs mēnesis. Iemesls tam noteikti bija dažādu universitātes darbiņu pabeigšana un darbs. Bet nu grafiks ir palicis mazliet brīvāks, līdz ar to turpināšu aktīvi izzināt jaunus produktus!

Tāpat arī šajā mēnesī ir iekritis tā, ka nav izlietojies neviens produkts, līdz ar to izpaliek sadaļa par tukšo taru.

FAVORĪTI

Šomēnes favorītos man ir vairāk praktiskas lietas – runājot tieši par sejas kopšanu, tie ir produkti, ar kuriem centos saglābt savu alerģijas izmocīto seju!

janvaris_2_thekika

  1. Sensibio AR BB krēms no Bioderma. Lai gan šo krēmu izmantoju aptuveni četrus mēnešus, tomēr šajā mēnesī to izmantoju praktiski katru dienu. Tas noteikti skaidrojams sākotnēji ar to, ka Madara Cosmetics BB krēms manai alerģijas klātajai sejai sedzamības ziņā bija par vāju un mans mīļais tonālais krēms arī ir beidzies. Par šo krēmu vairāk rakstīju janvāra vienīgajā produkta atsauksmē!
  2. Klinģerītes tinktūra no RFF (Rīgas Farmaceitiskā Fabrika). Šo izdomāju iegādāties mirklī, kad alerģijas pumpas un apsārtumi kļuva nekontrolējami un nekas pret tiem nepalīdzēja. Lai gan parasti tādos gadījumos sejas ādu skaloju ar kumelīšu un klinģerīšu tējām, tomēr biju daudz arī lasījuši par šo tinktūru. Tā kā tējas savu iedarbību ir pierādījušas, bet efekta sasniegšanai nepieciešams ilgāks laiks, sāku lietot šo produktu. Tās sastāvā ir klinģerītes tinktūra un etilspirts – līdz ar to lietojot to uz apsārtumiem, tas var rast dedzinošu sajūtu. Labāk sākumā to lietot prātīgi un neklāt uz visiem apsārtumiem, pumpām vai brūcēm. Šo tinktūru uzklāju uz sejas ādas pēc tās attīrīšanas (ja nav tik problemātiska āda, tad var uzklāt atsevišķi uz pumpām/brūcēm/apsārtumiem), ļauju tai dezinficēt un iekļūt problemātiskajās sejas vietās un tad uzklāju mitrinošu krēmu. Nav tā, ka šī tinktūra liek pazust pumpām momentāli, manā gadījumā tā uzlaboja sejas ādas stāvokli un problemātiskās sejas vietas kļuva vairāk kontrolējamas.
  3. Zilais māls no NatureDNC. Tā kā esmu ļoti iecienījusi sejas maskas un šajā mēnesī sapratu, ka man vairs nav nevienas ko uzklāt, atcerējos, ka reiz biju Drogās manījusi dažādus mālus. Tā nu devos uz Drogām un sapratu, ka ir ļoti liela izvēle – rozā, baltie, melnie, zaļie un zilie māli. Tā kā sapratu, ka katram būs kāds savs efekts, mazliet apjuku. Sākot lasīt informāciju par māliem, tiek minēts kā tos var sagatavot kādai konkrētai iedarbībai un kam pamatā tie domāti. Es izvēlējos zilos mālus, jo mani piesaistīja vārdu salikums “pretiekaisuma īpašības”. Vairāk par šo masku jums pastāstīšu šīs nedēļas laikā!

janvaris_3_thekika.jpg

  1. Double effect dezodorants no Nivea. Ja lietoju dezodorantu, tad praktiski tas vienmēr būs Nivea Fresh Natural rullītis. Šoreiz izdomāju izkāpt no savas komforta zonas un izmēģināt savādāk smaržojošu rullīti – es biju pārsteigta par to, cik neitrāls un mierīgs smaržas tonis ir šim dezodorantam. Salīdzinājumā ar Fresh Natural rullīti, šis nebūs tik izteikts un svaigs, jo tas ir mierīgāks un maigāks. Kopumā Nivea dezodorantu rullīši ir sevi pierādījuši un esmu ar tiem vienmēr apmierināta!
  2. Ultrablast zobu pulveris no Lush. Šis zobu pulveris noteikti ir izmainījis manus uzskatus par zobu pulveriem kopumā – šis ir atsvaidzinošs, spēcīgs un vienkārši lielisks. Ir grūti aprakstīt tā garšu, bet pēc tam ir atsvaidzinoša sajūta mutē. Galvenais iemesls, kādēļ šis ir iekļuvis favorītu sarakstā – parasti kad tīru zobus ar zobu pastām, lielākajā daļā gadījumu nepieciešams momentāli lūpas ieziest ar lūpu balzāmu. Līdz šim pierādījies, ka tās ir zobu pastas ar fluoru, kas sausina manas lūpas, tādēļ esmu ļoti priecīga, ka atklāju šo zobu pulveri. Tas pats efekts ir pēc zobu tabletēm no Lush – pēc tām nejūtu vajadzību uzklāt lūpu balzamu.

IEDVESMA

Janvāra mēnesī, kad tiku paciemoties mājās uz pāris dienām, vismaz kādas trīs reizes devos krāšņās un smaržīgās vannās. Lush vannas bumbas un putas līdz šim ir krāsainākās un pārsteigumiem pilnākās! Rītdien jau atkal dodos mājās un atkal baudīšu foršas vannas!

iedvesma_2_thekika


Lai jums viss skaisti! 🙂


Esmu arī Instagram

Un FB arī 🙂

Advertisements

One thought on “Mēneša apskats: Janvāris

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s