Mans “skaistuma stūrītis”

Lai gan ar Kikas skaistuma stūrīti apzīmēju savus skaistuma rituālus un izmantoto kosmētiku, tomēr šodien ir runa par citu skaistuma stūrīti – to, kas atrodas manās mājās un kur arī glabājas lielākā daļa skaistumkopšanas lietu. Ieraksta beigās arī iepazīstināšu jūs ar produktiem, ko esmu iegādājusies pēdējā laikā un par pirmajiem to lietošanas iespaidiem (kā arī potenciālajiem atsauksmju pretendentiem).

spogulis_4_thekika

Mans skaistuma stūrītis atrodas manā istabā un tas viss satilpst vienā lielā mēbelē, kas sastāv no trim spoguļiem un trim atvilknēm. Parasti uz virsmas pie spoguļa izkārtoju visbiežāk lietotās lietas un pārējo izkārtoju pa atvilknēm, kurās, teikšu godīgi, nereti valda haoss.

Pirmkārt, šo ierakstu vēlējos izveidot, jo mājās pašlaik ir ļoti daudz ziedu, kas istabu padara vēl raibāku nekā tā jau ir. Otrkārt, varbūt kādam šis ieraksts kalpos par iedvesmu savas spoguļa/galda virsmas pārmaiņām. Es pati ik pa brīdim pārkārtoju gan sistēmu, gan visu kastīšu un lādīšu izkārtojumu.

Tā kā manas istabas interjers nav minimālistisks un nav arī ieturēts gaišos toņos, tad uzreiz arī skaidrs, ka mans skaistuma stūrītis nav ar tādu “sterilo” pieskaņu. Teikšu godīgi, ka man ļoti piesaista gaišie interjeri un skaistuma stūrīši, bet tai pat laikā neko savā istabā radikālu nespēju izmainīt un, domāju, ka arī tas nav nepieciešams, jo no lielā, smagnējā un tumšā koka spoguļa es nespētu šķirties.

spogulis_2_thekika

Kā jau minēju, uz spoguļa virsmas lieku tikai lietas un produktus, kas ikdienā visvairāk nepieciešami. Attēlā jau var redzēt, ka kreisajā pusē glabāju dažādus krēmus un līdzekļus gan sejai, gan ķermenim. Savukārt nesen esmu iekārtojusi tā, ka dekoratīvā kosmētika, ko izmantoju ikdienā, tiek glabāta trauciņā (lai gan no rīta, kad kaut kur jāsteidzas, viss tiek izmētāts pa visu spoguļa virsmu un vēlāk skaisti salikts atpakaļ).

spogulis_3_thekika

Dekoratīvā kosmētika ko izmantoju ikdienā nav skatāma iespaidīgos apmēros, tādēļ trauciņš kurā to uzglabāju arī nav milzīgs. Tajā pašlaik glabāju tonālo un BB krēmu, izgaismojošās pērlītes, bronzeri, vaigu sārtumu, skropstu tušu, uzacu tušu un zīmuli, skropstu atliecēju, kabuki otiņu, vaigu sārtuma otu un savu beautyblender. Praktiski pāris dienas atpakaļ sāku arī ikdienā uzklāt acu ēnas, tad, visdrīzāk, būs nepieciešams rast arī savu vietu tām šajā stūrītī.

spogulis_5_thekika

Lādītēs uzglabāju visbiežāk izmantotos aksesuārus, respektīvi, lielāko daļu no tiem sastāda auskari un pārējo – gredzeni.

Bet runājot par nesen iegādātajiem jaunumiem:

spogulis_6_thekika

Atbraucot uz mājām Alūksnē vienmēr ir problēmas pārvest visus savus ādas kopšanas līdzekļus (ar tiem es nepārprotami domāju Biodermas 500ml krēma un attīrošo putu pudelītes). Ir reizes, kad mājās ir kādi neizlietoti sejas attīrošie gēli un krēmi, bet pienāk reizes, kad viss ir izlietots. Un tā nu man sanāca šajā reizē – tagad ir iespēja patestēt mazliet citus produktus! 🙂 Minēšu gan arī to, ka divus produktus aizmirsu nofotografēt, bet par to pirmajiem iespaidiem arī uzrakstīšu šeit.

  1. Eye Brow Stylist uzacu zīmulis no Catrice. Lai gan praktiski pusgadu biju lietojusi Maybelline uzacu tušu, tomēr beigās atgriezos pie uzacu zīmuļa. Šo biju lietojusi laikā pirms uzacu tušas un šis man patika labāk kā Essence uzacu zīmulis – šis zīmulis ir daudz mīkstāks, tādēļ ir daudz vieglāk ietonēt uzacu kontūru. Lai gan man ir diezgan gaiši mati, tomēr lietoju vistumšāko šī zīmuļa toni (030 Brow-n-eyed Peas).
  2. Izgaismojošas pūderpērles no Kaviar Gauche for Catrice. Tās lietoju jau kādu mēnesi un nevaru teikt, ka esmu ļoti lielā sajūsmā par tām. Seju mazliet izgaismo, dod arī mazus mirdzumiņus… Uz dienas beigām ir redzami tikai mirdzumiņi, kas, ta vismaz šķiet, ir kļuvuši manāmāki. Nevar īsti teikt, ka tas ir domāts kā izgaismotājs, bet uz visas sejas to noteikti nevar likt. Ražotājs gan saka, ka tās ir “blurring” pūderpērles, bet noteikti varu teikt, ka tas nav produkts, kas jālieto uz visas sejas.
  3. Kabuki ota no Artdeco. Universāla ota ar diezgan cietiem sariem, bet bronzeri/pūderi uzklāj vienmērīgi – esmu ar to apmierināta!
  4. Melnie māli no Nature DNC. Lai gan Rīgā man stāv paciņa ar zilajiem māliem, atbraucot mājās un saprotot, ka arī šeit nav sejas masku, iegādājos melnos mālus. Esmu gan tikai vienu reizi iemēģinājusi, un pieredze nebija īpaši pozitīva… Plānoju vēl pāris reizes izmēģināt, lai pārliecinātos kas un kā.
  5. True Match tonālais krēms no L’Oreal. Savas izstādes atklāšanas rītā sapratu, ka mājās nav neviena tonālā krēma pieklājīgā tonī, lai dotos uz atklāšanu, tādēļ aizskrēju uz veikalu un paķēru šo te. Tonis gan tik un tā nav tik gaišs, bet ir jau tuvāks nekā iepriekšējais L`oreal True Match vecās formulas tonālais krēms. Sedz ļoti labi, bet zem tā prasās ko vairāk par sejas krēmu, diemžēl.
  6. 24h mitrinošs krēms pret ādas sausumu no Mixa. Šo esmu lietojusi arī tikai pāris reizes un pašlaik atsauksmes ir pozitīvas. Lai gan uz nakti prasās kaut ko barojošāku, taukaināku, tomēr šis krēms ir lielisks lietošanā no rīta, kad nepieciešams kas vieglāks. Ļoti ātri iesūcas ādā.
  7. Antioksidantu attīrošs pieniņš no Dzintars. Šo iegādājos šovakar un jau paspēju iemēģināt. Vakardien tieši beidzās Madara attīrošās putas un bija nepieciešams kāds līdzeklis sejas attīrīšanai. Izvēlējos šo gan tādēļ, ka tam bija atlaide, gan arī tādēļ, ka atceros, ka Dzintaram pirms vairākiem gadiem šajā pašā līnijā bija nevainojami lielisks lūpu balzams. Biju pārsteigta, ka tas bija ļoti šķidrs (ja nemaldos, tad attīrošo pieniņu lietoju pirmo reizi). Sausai un jutīgai ādai piemērots – āda paliek maiga un pabarota pēc attīrīšanas ar šo līdzekli. Pašlaik varu teikt, ka šis ir vairāk piemērots manai ādai nekā iepriekšējais attīrošais līdzeklis.
  8. Pēcskūšanās balzams no Nivea Men. Ak, šis leģendārais produkts par kuru runā tik daudz skaistumblogeru. Starpcitu, šim tieši pašlaik Drogās ir atlaide – ja biji plānojusi iegādāties, tad tik skrien un ķer ciet. Tā kā to iegādājos tikai šovakar, tad nezinu kā tas darbojas kā bāze zem tonālā krēma. Patreiz to esmu uzklājusi sejas krēma vietā un esmu pārsteigta – pirms 2h to uzklāju; žūšanas procesā āda jutās mazliet savilkta; savilkuma sajūta pazuda, bet pat pēc 2h āda joprojām jūtas labi mitrināta un mīksta. Tā kā balzams paredzēts jutīgai ādai, tad mana jutīgā āda pašlaik reaģē ļoti pozitīvi un sāku likt lielas cerības uz šo produktu.

Par kuru produktu jūs vēlētos lasīt atsauksmi? Vai tu arī lieto kādu no minētajiem produktiem? 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s