Mēneša apskats: februāris

Šis mēnesis bija īpašs ar to, ka praktiski visu savu brīvo laiku pavadīju savās mājās, Alūksnē. Tas vien jau nozīmē to, ka ir iespēja ikdienā lietot citus, jau aizmirstus vai pavisam jaunus produktus gan no kosmētiskā, gan ādas kopšanas līdzekļu klāsta. Nācās iegādāties sejas krēmu un sejas ādas attīrošos līdzekli, jo no Rīgas vilkt abas lielās 500ml Bioderma pudeles īsti nebija iedvesmas (tāpat arī somā nebija vietas).

Āda šomēnes īpaši niķojas – domāju, ka pie vainas ir gan tas, ka šajā mēnesī neesmu izmantojusi savus uzticamos Biodermas līdzekļus, gan arī tas, ka ārā laikapstākļi ir ļoti mainīgi.

TUKŠĀ TARA

Februāra mēnesis tukšās taras lauciņā ir iezīmējies kā sejas attīrošo līdzekļu deficīts. Viens no šiem attīrošajiem līdzekļiem bija atradies visu laiku mājās, tādēļ lietojās daudz lēnāk kā otrs attīrošais līdzeklis, ko vilku sev līdzi tad uz Rīgu, tad uz mājām. Bet te nu viņi abi ir – vienā “tukšīšu” pozīcijā!

februaris_2_thekika

  1. Peaches and Clean attīrošais sejas līdzeklis no Soap&Glory. Par Soap&Glory biju dzirdējusi saistībā ar foršajiem ķermeņa skrubjiem un sviestiem, bet, sākot pētīt ko vairāk, atklājās, ka viņu produktu klāsts ir daudz plašāks. Šis attīrošais līdzeklis man jau glabājās kādu gadu, varbūt arī vairāk un tas ļoti lēnu lietojās – ne tādēļ, ka tas būtu slikts, bet gan tādēļ, ka to biju atstājusi mājās, lai braukājot šurpu turpu nav jāvadā līdzi visi kopjošie līdzekļi. Konsistence diezgan krēmīga, bet ļoti atsvaidzinoša. Pēc sejas attīrīšanas seja paliek maiga un neveidojas savilkuma sajūta – kad āda ir sakairināta, tad ir viegla un patīkama atvēsinoša sajūta. Ak, aizmirsu pieminēt to lielisko smaržu, kas kādu laiku pēc sejas attīrīšanas arī saglabājas uz ādas – lai gan maiga, bet savā veidā atsvaidzinoša persiku smarža. Labi notīra kosmētiku un attīra sejas ādu – pēc lietošanas ļoti patīkama sejas āda ar svaiguma sajūtu. Vienīgais, kas mani ļoti apbēdināja – acu kosmētika ir ļoti uzmanīgi jātīra nost, jo, ja iekļūst acīs, tad ir ļooooti sāpīgi un grūti izskalot ārā. Reti kad ir gadījies, kad kāds no attīrošajiem līdzekļiem, kas paredzēts visiem ādas tipiem, der arī manai sausajai/jutīgajai ādai, bet šis noteikti ieslīd sarakstiņā starp tiem retajiem gadījumiem! Kādreiz noteikti vēlreiz iegādāšos!
  2. Attīrošas putas no Madara Cosmetics. Ar šīm putām man pietika divus mēnešus. Ar kosmētikas noņemšanu tiek labi galā un acu kosmētikas noņemšana nesagādā asaras! Šīs putas arī ir paredzētas visiem ādas tipiem, bet, diemžēl, man pēc tā lietošanas radās savilkuma un diskomforta sajūta – parasti patīk notīrīt seju un miera garā doties atpakaļ uz istabu neuztraucoties, ka momentāli jāuzsmērē kāds krēms. Domāju, ka šīs putas varētu vairāk patikt normālai/taukainai, varbūt arī kombinētai sejas ādai. Vairāk par šo produktu var lasīt šajā atsauksmē.

FAVORĪTI

Lai gan šajā mēnesī manā īpašumā ienācās pāris kosmētiskie un kopjošie līdzekļi, tomēr daudzus nemaz no tiem neesmu sākusi lietot tik intensīvi, lai varētu tos ierindot pie “patīk” vai “nepatīk”. Šeit būs trīs gan jaunumi, gan mani šīmēneša favorītprodukti par kuru funkcionalitāti esmu pārliecinājusies!

februaris_4_thekika

  1. Antioksidantu attīrošs pieniņš visiem ādas tipiem no Dzintars. Kad sapratu, ka mājās vairs nav neviena sejas attīrošā līdzekļa, devos uz Drogām meklējumos. Man šķiet, ka pie sejas kopjošās kosmētikas plauktiem pavadīju kādu krietnu pusstundu līdz izlēmu ko paņemt. Jau vienā rakstā biju minējusi, ka izvēlējos tieši šo Dzintara attīrošo pieniņu no Antioksidantu sērijas, jo pirms vairākiem gadiem no šīs pašas sērijas bija nepārspējams un vienkārši lielisks lūpu balzams. Šis līdzeklis paredzēts visiem ādas tipiem un lieliski der arī manam ādas tipam. Atkal skumīgais moments atklājas, kad tiek ņemta nost kosmētika no acīm – ja līdzeklis iekļūst acīs, tad ir ļoti nepatīkami (pluss gan ir tas, ka diezgan viegli izskalot ārā no acīm). Lai gan dizains patīk, tomēr attīrošajiem pieniņiem daudz parocīgāki ir dozatori. Āda pēc attīrīšanas ir maiga, gribētos teikt, ka pat nomierināta.
  2. L`Oreal True Match tonālais krēms. Par šo noteikti vēl taps atsauksme, bet varu apgalvot, ka man noteikti pie sirds iet vairāk jaunais dizains un arī jaunā formula. Biju lietojusi arī iepriekšējo šī tonālā krēma variantu, bet šis jaunais noteikti man der daudz labāk! Tonis gan nav tā, ka 1:1 ar manu sejas ādu, bet kopumā klājas vienmērīgi un ir patīkami ar to doties dienas gaitās!
  3. Piena proteīnu ziepes kairinātai ādai no Korres. Pamatā man ir liela mīlestība pret sejas ziepītēm no laika, kad pamēģināju Lush “Fresh Farmacy”. Šīs ziepes ir paredzētas gan ķermenim, gan sejai, bet pašlaik tās esmu lietojusi tikai sejai (un ticu, ka tā arī paliks). Tās lietoju pēc sejas attīrīšanas no kosmētikas – sanāk, ka katru vakaru man ir dubultā attīrīšana! Ziepītes ir vieglas konsistences un maigas – sejas ādu nesausina + iespējas robežās nomierina apsārtumus. Nav jau arī tā, ka tās noņem visas sejas ādas problēmas, bet problēmzonas tiek nomierinātas. Esmu priecīga par šo atklājumu, kā arī man ir vēl otrs ziepju iepakojums, kas ir ar kumelītēm (patreiz lietoju ar piena proteīniem).

IEDVESMA

Šoreiz iedvesmas sadaļa ir mazliet savādāka kā parasti – tā būs vairāk tāda kā atzīšanās sev un dalīšanās ar šo pieredzi. Pagājušā gada pēdējos mēnešos biju jau sākusi domāt par to, ko vēlētos sasniegt 2016. gadā un viens no mazajiem mērķīšiem bija uzrīkot savu fotogrāfiju izstādi – vēl nezināju ne kādā veidā, ne kur, bet ideja un sapnis bija. Tā nu vienā dienā, mani uzrunāja Alūksnes muzejs, piedāvājot veidot izstādi kopā ar Vilni Blūmu, Alūksnes foto vecmeistaru. Tā nu lietas grozījās un plānojās un tika nolikts 5. februāris kā datums, kurā tiks atklāta izstāde. Viss notika tik ātri un sapnis arī piepildījās tik momentāli, ka tagad, dzīvojot jau februāra nogalē, joprojām nespēju noticēt tam, ka izstāde tika atklāta un tā joprojām ir apksatāma.

Bet runājot par iedvesmas momentu… Plānojot šo mēneša apskata rakstu un apstājoties pie iedvesmas sadaļas, sāku domāt par to, kas tad ir tas, kas mani šomēnes ir iedvesmojis un padarījis mani priecīgāku. Un pirmo reizi savā mūžā varu teikt, ka esmu iedvesmojusi pati sevi. Ir grūti to izteikt vārdos, bet visu mēnesi atskatos uz izstādes atklāšanas dienu, pārcilāju visas sarunas, visas cilvēku izteiktās domas un laba vēlējumus un turpinu augt un attīstīties. Līdz šim iedvesmu tvēru lietās un notikumos, kas norisinājās apkārt, bet pirmo reizi varu droši teikt – ir iespējams rast iedvesmu arī sevī, ir tikai jāļauj tam atnākt pie sevis.

februaris_5_thekika

Šeit arī pāris foto no izstādes atklāšanas! 🙂

15

Un šeit kopīgā foto ar fotogrāfu Vilni Blūmu un Lauru Bergmani – izstādes organizatori! ❤

4


Vai ir kāds produkts no favorītu sadaļas, par kuru gribētos lasīt pirmo? 🙂 Kas jūs šomēnes ir iedvesmojis/iepriecinājis?


Man ir arī Instagram konts, kurā dalos ar savām ikdienas gaitām

Tāpat arī man ir FB lapa, kurā paziņoju par jaunākajiem rakstiem un aktualitātēm

Advertisements

6 thoughts on “Mēneša apskats: februāris

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s