Atsauksmes: Badger Balm, kakao sviesta lūpu balzami

KAKAO SVIESTA LŪPU BALZAMI no Badger Balm

badger_5_thekika

Pašā sākumā vēlos jūs iepazīstināt ar pašu Badger Balm firmu. Badger Balm ir ģimenes uzņēmums, kas specializējas dabīgas un sertificētas kosmētikas ražošanā. Uzņēmuma darbība aizsākās 1995. gadā un laikam ejot, Badger Balm ir kļuvuši par vienu no vadošajiem uzņēmumiem dabīgās kosmētikas ražošanā. Produktu bāzes sastāv no bišu vaska un minerāliem, kā arī no dažādām eļļiņām, lai veidotu praktiskus un tiešām efektīvus produktus. Šis ir amerikāņu ģimenes uzņēmums un man ir ļoti žēl, ka Latvijā Badger Balm produkcija nav pieejama – atminos gan, ka reiz Stockmann veikalā, kosmētikas nodaļā, bija šī uzņēmuma mazā tilpuma lūpu balzami, bet kopš tā laika tos vairs nekad neesmu redzējusi.

Bet nu ir laiks pievērsties konkrētiem produktiem un konkrētiem viedokļiem 🙂

Mazliet maģijas tavām lūpām! Šie dabīgie kakao sviesta lūpu balzami pieejami 7 gramu tūbiņā, lai piešķirtu bagātīgu mitrināšanu sausām lūpām. Šie krēmīgie lūpu balzami ir veidoti no Godīgas Tirdzniecības kakao sviesta, kas piešķir mazumiņu tumšās šokolādes smaržas. Mūsu kakao sviestiņš tiek apstrādāts zemā temperatūrā, ļaujot tam saglabāt sevī tā dabīgās, dziedinošās īpašības. Priekš papildus smaržas tiek pievienotas dabīgās ēteriskās eļļas – bez mākslīgi radītiem saldinātājiem un smaržvielām. Mēs, iespējams, esam mazliet lielīgi, bet šie ir vieni no labākajiem lūpu balzamiem, ko esam lietojuši (un mums šķiet, ka jūs tam piekritīsiet)!

Ar šo lūpu balzamu iepazinos jau pirms trim gadiem – pētot, ko lai pasūta no iherb.com, uzgāju Badger Balm produkciju, kas mani ļoti ieintriģēja. Tā kā jau tolaik man nebija uzticības tik daudz un dažādajiem lūpu balzamiem, arī šīs firmas lūpu balzamu paņēmu tikai vienu. Bet, man par pārsteigumu, tas sevi pierādīja un izpildīja manas “trīs vēlēšanās” – sadziedēja manas lūpas, tās neizsausināja, kā arī neradīja alerģiskas reakcijas. Tagad šos lūpu balzamus paņēmu trīs – jau pārbaudīto bezsmaržas, pievienojot piparmētru un apelsīnu balzamus.

badger_3_thekika

Sākšu ar to, ka man ļoti iet pie sirds Badger ilustrācijas un produktu iepakojumi – katrai produktu līnijai ir sava ilustrācija ar āpsīti, kas kaut kādā veidā ataino konkrētā produkta pielietošanu, nodomu. Kā jau redzams, lūpu balzamiem ir āpsīši ar burvju kociņu tādēļ, ka sauklis ir “a little magic for your lips”. Manuprāt, ļoti sirsnīgi un jauki!

badger_6_thekika

Manā dzīvē ir tikai divi uzņēmumi, kuri ražo lūpu balzamus, un kuriem es no visas sirds sūtu savu mīlestību un pateicību – pirmajā vietā ir Dzintars (jo to es varu nopirkt jebkurā mirklī, jebkurā laikā) un otrajā vietā ir šie te brīnumi (kuri laicīgi jāpasūta, jo tie Latvijā nav pieejami uz katra stūra)!

Kopīgās iezīmes visiem šiem trim lūpu balzamiem ir ilgstoša mitrināšana (nav ik pēc 10 minūtēm jāpārklāj); lai gan katram ir sava smarža, tomēr pats lūpu balzams nav krāsains – visiem ir dabīgs sviestiņa tonis (uz lūpām – caurspīdīgs); kā arī pats uzņēmums sola – tas sadziedē lūpas. Konsistence ir bieza, tieši tādēļ neprasās uzklāt ļoti daudz/vairākās kārtās. Protams, šie lūpu balzami var sagādāt problēmas cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret kakao sviestu vai kādu ēterisko eļļu, kas ir sastāvā kādā no “smaržīgajiem” lūpu balzamiem.

Taču tagad parunāsim par atšķirīgo:

SWEET ORANGE – šis lūpu balzams smaržo pēc saldiem, atsvaidzinošiem apelsīniem. Patīkams mirkļos, kad gribās dzīvē kādu saldumiņu. Pamatā jūtams arī kakao sviesta aromāts, bet uzsvars tiek likts tieši uz apelsīnu.

COOL MINT – šis mani no visiem pārsteidza visvairāk. Pāris minūtes pēc tā uzklāšanas, šķiet, ka lūpas paliek vēsas, ļoti atsvaidzinātas. Domāju, ka šis jāmēģina pataupīt līdz siltākam laikam – vasarā vispār ideāli! Aromāts šim ir daudz spēcīgāks kā pārējiem diviem balzamiņiem, bet tas ir ļoti patīkams un atsvaidzinošs.

CREAMY COCOA – šo varētu nosaukt par klasisko lūpu balzamu. Tam nav paredzēts nekāds aromāts, bet tas tik un tā smaržo pēc kakao sviestiņa. Šo lietoju visvairāk ikdienā, jo sweet orange un cool mint der vairāk gadījumos, kad gribās kaut ko savādāku.

Kopsavilkums: Šis lūpu balzams (tāpat kā BB uzņēmums) ir iekarojis manu sirdi uz visiem laikiem – sākot ar ļoti jauko, tradicionālo dizainu, beidzot ar sausai ādai piemērotiem produktiem. Lūpu balzami ir biezas konsistences, tādēļ lietojas ekonomiski + tie ir arī mazliet lielāki kā parastie lūpu balzami. Badger visā savā produkcijā, ieskaitot šos lūpu balzamus, izmanto tikai dabīgas izejvielas un ēteriskās eļļas. Smaržo viegli, patīkami; ilgstoša lūpu mitrināšana; bez krāsvielām! Nezinu pat ko lai vēl piemin – droši vien to, ka es šos lūpu balzamus noteikti iesaku katram izmēģināt!

Vai esat lietojuši Badger Balm produkciju? Vai varbūt plānojat kādu konkrētu produktu izmēģināt? Padalieties ar savu pieredzi/vēlmēm komentāros 🙂


Badger Balm mājaslapa, kurā apskatāma visa viņu produkcija, izlasāma informācija par uzņēmumu un iespējams iegūt daudz informācijas par to, ko viņi dara

Badger Balm Facebook lapa, kurā iespējams sekot līdzi viņu jaunumiem 

Visa pieejamā Badger Balm produkcija, ko var iegādāties IHERB.COM

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s