Atsauksmes: LUSH, Don`t Look At Me svaigā sejas maska

DON`T LOOK AT ME SVAIGĀ SEJAS MASKA no Lush

Vai tu skaties uz šo bagātīgo, attīrošo, spilgti zilo tekstūru? Nekautrējies, ņem tik ciet, ja ādu vēlies maigi attīrīt un atsvaidzināt. Šīs maskas sastāvā ir bagātīgais murumuru sviests, malti rīsi, citronu sula. Nedrīkst aizmirst arī Tunisijas neroli eļļu, kas padara ādu gaišāku un tofu, lai āda būtu maiga un zīdaina. Rīsu sīrups un greipfrūtu eļļa atsvaidzinās seju, kad mazgājot to maigi noskrubēsi.

Bakalaura rakstīšanas dēļ galīgi nav bijis laika savākt visus galus kopā ar blogu, tādēļ nolēmu piesēsties un uzrakstīt jau kādu laiciņu atpakaļ solītu atsauksmi!

dontlook_3_thekika

Ar Lush svaigajām sejas maskām esmu jau kādu labu laiciņu pazīstama – pāris no tām esmu iemēģinājusi un atzinusi par labām esam. Bet ziniet? Šī svaigā sejas maska ir mainījusi manas domas par pārējām Lush sejas maskām, jo šo te es nemainītu ne pret vienu citu! (Nu, varbūt mazliet samelojos, jo BB Seaweed arī ir neaizstājama sejas maska).

Lai vai kā, ar šo sejas masku stāsts ir pavisam savādāks. Laikā, kad tā parādījās kā jaunums, es uz to lūkojos ļoti skeptiski, jo šķita, ka visiem tā patīk savas spilgtās krāsas dēļ. Bija cilvēki, kas teica, ka tā ir tiešām laba, bija arī cilvēki, kas izteica pieņēmumu, ka šī maska ir pārvērtēta. Lai gan zinu, ka nevar spriest par produktu vai lietu, ja pats neesi izmēģinājis, tomēr biju jau itkā nostājusies pusē, kas uzskata, ka maska ir pārvērtēta. Laiciņš pagāja un izdomāju tomēr masku izmēģināt. Lieki teikt, ka es biju vēl vairāk pārsteigta par tās efektu.

Pirmo reizi to lietoju laikā, kad veicu organisma attīrīšanu un seja jau tā palika gludāka un maigāka, tomēr ar šīs maskas palīdzību izdevās sejas ādu padarīt vēl maigāku. Tā kā man ir sausa āda, tad reizi vai divas nedēļā kārtīgi noskrubēju seju, lai sausie pleķīši tiktu kārtīgi apstrādāti. Tieši tādēļ dodu priekšroku sejas maskām ar skrubjiem – sejas maskas jau arī neliek katru dienu 🙂

dontlook_1_thekika

Runājot par pašu masku – sākšu ar smaržu. Lai gan ar neroli eļļas smaržu esmu sākusi samierināties (un man tā sāk pat patikt), tomēr šajā sejas maskā, sajaucoties ar citrusiem, man tā galīgi nepatīk. Smaržas ziņā tās 10-15 minūtes līdz noskalošanai ir tādas ļoti uzkrītošas un degunam ne pārāk glaimojošas. Bet ziniet, tā efekta dēļ ir vērts!

Maltie rīsi, kas maskā darbojas kā skrubis, maigi attīra un noskrubē seju. Neteiktu, ka skrubis ir ļoti rupjš un ass – drīzāk smalks un maigs, tai pat laikā lieliski tiekot galā ar atmirušās ādas šūniņām.

UN PATS GALVENAIS (neņemot vērā to, ka man patīk, ka šī maska ir arī kā skrubītis) – tajā esošais murumuru sviestiņš tā samīkstina ādu! Manai sausajai ādai jau liela priekšrocība ir skrubītis, bet ja pēc tam sejas āda jūtas mīkstināta un pabarota – neko vairāk nevar vēlēties! Protams, uzklājot sejas masku, ir skrubējošā sajūta, kas arī jūtama pie maskas noskalošanas, bet kad viss ir notīrīts un seja nosusināta sausā dvielītī – ak, sejas āda kļuvusi tik maiga un gluda!

Tai pat laikā, lai gan aprakstā rakstīts, ka maska atsvaidzina… Nu, manu sejas ādu ne reizi nav atsvaidzinājusi. Ar atsvaidzinājuma sajūtu saprotu to, ko gūstu no Mask of Magnaminty maskas lietošanas, īpaši, kad tā tikko izņemta no ledusskapja (!!!).

Un runājot par iepakojumu – jā, ar šo mazo trauciņu pavisam noteikti pietiks, jo svaigajām sejas maskām no Lush nemēdz būt ļoti ilgi termiņi – tā kā tajās nav pievienotu konservantu, tās nemaz ilgāk par mēnesi neuzglabāsies (un, protams, tās obligāti jātur ledusskapī, lai tās nesabojājas)!

dontlook_4_thekika.jpg

Kopsavilkums: Sejas maska divi dienā – ar skrubīti attīra un murumuru sviestiņu mīkstina. Grūti pateikt, kā kuram sejas ādas tipam patiks, bet varu apgalvot, ka mana sausā, jutīgā sejas āda ir sajūsmā. Smarža ir diezgan specifiska, bet ticu, ka ir cilvēki, kuriem patīk. Vislielākā priekšrocība – pēc maskas noskalošanas un sejas nosusināšanas, nav momentāli jāskrien un jāziež kāds barojošs krēms. Atminos, ka organisma tīrīšanas procesā vienreiz pat neuzklāju krēmu, jo nu nemaz neprasījās!

Vai esat lietojuši šo sejas masku – kādas sajūtas? Kāda ir tava mīļākā sejas maska? 🙂


Man ir arī Instagram, kurā vari sekot maniem jaunumiem

Un šeit ir Lush mājaslapa, kurā vari iepazīties ar pieejamo produkciju


Advertisements

2 thoughts on “Atsauksmes: LUSH, Don`t Look At Me svaigā sejas maska

    1. Jā, tonis ir ļoooti spilgts. Sākumā pat negribēju mēģināt neierastā toņa dēļ.
      Žēl riktīgi, bet paliek variants par UK internetveikalu 🙂 Protams, tas nav tas, kas aiziet uz veikalu un kaut ko jau iemēģināt un pasmaržot…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s