Atsauksmes: Bioderma, Atoderm dušas eļļa

ATODERM DUŠAS EĻĻA no Bioderma

Pateicoties plūstošajai un netaukainajai tekstūrai, Atoderm dušas eļļa maigi attīra sausu, ļoti sausu un sakairinātu, jutīgu ādu. Tās izmeklētais sastāvs, kurā ir 33% lipīdus papildinošu un mitrinošu vielu, intensīvi baro ādu, mazina savilkuma sajūtu un aizsargā no ārējā stresa. Īpaši vieglās un liegi smaržojošās putas ir īpaši radītas, ievērojot visjutīgākās ādas īpatnības. Pierādīta efektivitāte: mitrināšana 24h garumā, pēc viena mēneša āda ir par 90% vairāk mitrināta. Lielam un ilgstošam komfortam. Bez parabēniem, krāsvielām un ziepēm.

Nu ko, var teikt, ka esmu atpakaļ blogošanas vidē un savu atgriešanos nosvinēšu pa ilgiem laikiem uzrakstot atsauksmi, kas jau ilgu laiku stāv mapītē ar nosaukumu “nepabeigtie raksti”.

Kā jau vairākas reizes esmu minējusi, Bioderma ir zīmols, kura produkcija manos kosmētikas plauktiņos būs vienmēr – īpaši neaizvietojama šī zīmola produkcija ir laikā, kad ir uzmetusies alerģija. Lai gan esmu lietojusi arī Sensibio līnijas produkciju (micelārais ūdens un BB krēms), tomēr mana “glābēj-līnija” noteikti ir Atoderm, par kuras vienu no jaunumiem tad jums stāstīšu arī šodien.

bioderma_kika_3

Šo varētu nosaukt par universālu dušas želeju, kas kalpo kā divi vienā – tā gan maigi attīra ādu, gan arī to mitrina. Lai gan šī dušas eļļiņa ir no Atoderm līnijas (sausas, atopiskas ādas līnija), tomēr to, manuprāt, var lietot dažādiem ādas tipiem.

Sākšu ar savu sajūsmu par iepakojumu. Viena no manām mīļākajām lietām Biodermas produkcijā ir tas, ka tiem ir pumpītis – gan Atoderm krēmam, gan dušas krēmam (kuru izmantoju kosmētikas noņemšanai un sejas attīrīšanai), gan arī šai dušas eļļiņai. Ar pumpīti noteikti ir daudz vieglāk, jo ar to reti kad var “pārdozēt”. Vēl viens pluss Biodermas pumpīšiem – tie visi ir fiksējami, attiecīgi nav jāuztraucās par to pārtransportēšanu un produkta izlīšanu (man šis punkts ir īpaši svarīgs, jo braucot no mājām uz Rīgu un otrādi, bieži vien vedu tos sev līdzi). Pats iepakojums ir no cietas plastmasas, kas neliek raizēties par iepakojuma saspiešanu/saplīšanu gan ikdienā, gan to pārtransportējot.

Runājot par produkta smaržu, man ir nenosakāmas izjūtas par to – man šķiet, mazliet par spēcīgu. Līdzīga situācija man ir ar Atoderm mitrinošo krēmu – līdz šim biju lietojusi to bezsmaržas veidā, bet, pirms kāda laika laimēju šī paša krēma parfimēto versiju. Protams, smarža ir mirklī, kad to uzklāj un tā ir tik ilgi, kamēr krēms sasūcas ādā, tomēr smarža šķiet mazliet par stipru. Grūti būs pateikt, pēc kā šie produkti smaržo, bet noteikti varu teikt, ka gan Atoderm krēmam, gan šai Atoderm dušas eļļiņai smaržas ir ļoti līdzīgas.

Bet nu ir laiks pievērsties vairāk praktiskām lietām – kā tad īsti ir mazgāties ar šo dušas eļļiņu un vai tā patiesi pēc dušošanās ādu ir samitrinājusi?

bioderma_kika_5

Tā kā šī ir dušas eļļa, tā noteikti neputos tik labi kā dušas želejas vai ziepes – tai pat laikā nevar teikt, ka tā puto slikti; gribētos pat teikt, ka priekš dušas eļļas tā puto samērā labi. Stipra atšķirība ir starp mazgāšanos ar cimdiņu un ieziepējot produktu uzreiz uz ādas. Gadījumos ar cimdiņu produkts neputo tik labi, kā ieziepējot un saputojot uzreiz uz ādas/starp plaukstām.

Produktam konsistence nav tik bieza kā dušas želejai, gribētos to vairāk salīdzināt ar šķidro ziepju konsistenci – tā ir viegla, plūstoša.

Tagad par galveno – vai šī dušas želeja mitrinās sausu, jutīgu ādu? Mana atbilde balstoties savā pieredzē ir tāda: pēc pirmajām lietošanas reizēm āda bija ļoti mīksta, patīkama, bet tās mitrināšanu nenovēroju (attiecīgi pēc dušas eļļas lietošanas tāpat izjutu nepieciešamību lietot krēmu). Lietojot jau kādas trīs līdz četras mazgāšanās reizes pēc kārtas, sāku novērot arī to, kā pēc katras nākamās mazgāšanās reizes ādai nebija nepieciešams krēms. Tā kā Bioderma manās acīs ir specifiska kopjošā kosmētika, tad nedomāju, ka jāgaida acīmredzamas un brīnumainas izmaiņas jau pēc pirmās lietošanas reizes – jo tieši ilgtermiņā lietojot produktus ir iespējams redzēt to patieso dabu un iedarbību. Atgriežoties pie mitrināšanas, gribu minēt, ka manai sausajai ādai vasaras sezonā šis ir ļoti pat piemērots produkts – ziemas periodam, manuprāt, šī dušas eļļiņa varētu būt “par knapu” (ar to domāju to, ka pēc dušošanās krēma uzklāšana ir nepieciešama). Lielais pluss šim produktam, kā jau daudziem citiem Biodermas produktiem, ir tā lietošana alerģijas uzplaiksnījumu laikā – tas šķietami atvēsina un nomierina ādu. Laikā, kad pirms pāris nedēļām man bija uzmetusies pamatīga nātrene, šī dušas eļļa pēc dušošanās noņēma savilkuma sajūtu alerģijas skartajās zonās un nomierināja ādu.

Kāds ir tavs mīļākais dušas produkts?


Bioderma mājaslapa

Bioderma Facebook lapa, kurā iespējams sekot līdzi jaunākajiem produktiem un dažādām zīmola aktivitātēm


*Rakstā minētie produkti ir Bioderma zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

4 thoughts on “Atsauksmes: Bioderma, Atoderm dušas eļļa

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s