Atsauksmes: Max Factor, Clump Defy skropstu tuša

CLUMP DEFY SKROPSTU TUŠA no Max Factor

Varis nav jāsamierinās ar mazāku skropstu apjomu to salipšanas dēļ. Mūsu lieliskā birstīte nodrošina tādu skropstu apjomu, kādu vēlaties, nesalipinot skropstas. Precīzi nolīdzināti birstītes sariņi, kas nozīmē, atstarpe starp tiem ir mazāka nekā citām birstītēm. Birstīte katru skropstu ieskauj un noklāj ar tušas kārtu. Tušas pudelīte nodrošina, ka birstīte tiek pārklāta ar tušu pilnībā.

Nu jau pirms kāda laiciņa izlietoju savu iemīļoto Borujois Volume Glamour skropstu tušu un tā nolēmu doties uz Drogām sameklēt sev jaunu. Pirms došanās pat nepētīju kādas konkrētajā mirklī bija pieejamas un kādi tām ir efekti – tā nu Drogās pie kosmētikas stendiem pavadīju kādu pusstundu, ja ne vairāk, līdz izdomāju paņemt Max Factor Clump Defy tušu. Minēšu arī to, ka Max Factor tušas līdz šim nebiju lietojusi.

maxfactor_thekika2

Sākšu ar praktiskām lietām, kas skar šīs skropstu tušas iepakojumu. Man ļoti patīk tās forma – attiecīgi uzklājot tušu uz skropstām un turot birstīti rokās, to ir viegli, ērti turēt. Tāpat arī mani ļoti iepriecināja tas, ka birstīte ir ar cietiem, plastmasveida sariņiem – vienmēr izmantojot šāda veida birstītes nācies sasniegt vienmērīgus rezultātus. Birstīte pati par sevi nav ne liela, ne ārkārtīgi maza; tai ir arī mazs ieliekums uz iekšu, līdz ar to tiek ietušētas maksimāli daudz skropstas ar vienu vēzienu. Tāpat arī birstīte lokās, principā, uz visām pusēm – protams, ne radikāli 90 grādu lenķī, bet iespēju robežās, pielāgojoties tušēšanas virzienam.

maxfactor_thekika3

Ar iepakojumu viss ir super, tiešām – esmu ļoti apmierināta. Taču domas sāk dalīties pašas tušas izpildījumā.

Runājot par smaržu, pārejot no Bourjois tušas uz šo, grūti bija pierast pie šī vairāk sintētiskā, rūpnieciskā aromāta. Protams, aromāts jūtams uzklāšanas un nožūšanas brīdī, bet ar to ir iespējams samierināties.

Pigments ir ļoti labs – uzklājot vienā kārtā melnā tuša uzklājas kā pamatīga, melna tuša; nav par ko sūdzēties. Bet pēc visa šī nāk nesaprašana par tušas pārējām iezīmēm – pēc konsistences šķietami smaga, divās kārtās to nekad nespētu uzklāt un dienas vidū tā sāk lobīties nost (respektīvi zem acīm ir sakritušas melnas daļiņas no tušas, kas nu noteikti nav smuki).

Kad tušu pirmo reizi uzklāju uz skropstām, bija nepierasta smaguma sajūta – lai gan tuša pati par sevi klājas vienmērīgi, tomēr esot uz skropstām nepamet smagā sajūta. Likās, ka pie tā laika gaitā pieradīšu, bet šī sajūta nepamet pat katru dienu lietojot šo tušu.

Kā jau augstāk minēju – šo tušu es nekādā gadījumā neklāšu divās kārtās. Kādēļ? Pirmkārt, pirmajā piegājienā tā uzklājas vienmērīgi un pietiekami pigmentēti, lai nebūtu nepieciešama otra kārta. Otrkārt, ja nu tomēr ir vēlme skropstas padarīt kuplākas un VĒL pamanāmākas, tad ar šo tušu man tas pēc dažādiem eksperimentiem neizdevās – tuša savēlās un salipināja skaisti atdalītās skropstas kopā. Konsistence ir laba, bet tā noteikti neļauj klāt kārtu uz kārtas, lai pakāpeniski izveidotu skropstām apjomu.

Par tušas lobīšanos nost. Godīgi sakot, nezinu kā to īsti nodefinēt, bet jūs noteikti zināsiet, ka ir tušas, kuras šķietami sāk birt nost no skropstām. Es joprojām nespēju noticēt, ka šī tuša dienas vidū atstāj tušas daļiņas zem acīm, kas liek visu dienas otro daļu atbrīvoties no tušas atbirumiem, lai neveidojas kas līdzīgs pandas acīm. Tā kā šī pašlaik manos krājumos ir vienīgā melnā skropstu tuša, ar šo problēmu nepieciešams sadzīvot dienu no dienas – esmu izmēģinājusi dažādas metodes, bet nekas nelīdz. Līdz ar to, lai arī kā negribās, tomēr teikšu, ka tušas noturība ir 50/50.

prieksha_maxfactor_thekika

Lūk arī attēli salīdzinājumam kā skropstas izskatās bez skropstu tušas un, attiecīgi blakus, kā skropstas izskatās ar Max Factor Clump Defy tušu. Var redzēt, ka apjomu tās sniedz, pirmā kārta patiesi nesaķep un nesaveļas un skaisti atdala skropstas vienu no otras (kas arī ir tas, kas sniedz apjoma efektu). Pievēršoties ūdens izturības tematam – ņemot vērā, ka dienas vidū tā sāk jau pamazām lupt nost, tad nu tiekot mitrumam klāt veidojas “vieglas” pandas acis, teiksim tā.

saani_maxfactor_thekika

 Lai arī cik ļoti skaistu efektu tās sniedz manām skropstām, šo tušu noteikti neiegādāšos vēlreiz – par to pašu naudiņu, par kuru nopirku šo tušu, es būtu varējusi iegādāties jau pārbaudīto Volume Glamour no Bourjois, par kuru tiešām biju sajūsmā no visiem iespējamajiem aspektiem. Iepakojumu un birstīti pat ļoti atzīstu, konsistenci un tušas uzklāšanas vienmērīgumu arī atzīstu, bet viss pārējais mani patiesi saskumdināja šajā tušā.

Vai jūs arī esat mēģinājušas šo tušu? Varbūt jums ir savādāka pieredze?


Max Factor Latvija FB lapa

Douglas lapā iespējams paskatīties pāris produktus no Max Factor un izlasīt to aprakstus


Advertisements

3 thoughts on “Atsauksmes: Max Factor, Clump Defy skropstu tuša

  1. Hmm, domāju, ka ir tāda iespēja, ka tev tika mazliet veca tuša vai veikalā tā tika nepareizi uzglabāta, jo man tādu problēmu ar MF tušām nebija. Tagad šī tuša arī ir citā iepakojumā, šis ir vecs variants. Ļoti žēl, ka Tev sanāca tāda pieredze.

    Man ir gan parasta FLE tuša, gan jaunākā zaļajā iepakojumā – viss ir ok. Noturība ir izcila – iztur gan ballīti, gan koncertu, klājas forši arī divās kārtās.

    1. Mani tieši ieintriģēja, ka nekad nebiju no MF neko lietojusi un devu iespēju tušām… Lai gan, protams, var jau būt, ka tuša ir laba, tikai nostāvējusies veikalā, tomēr nākamreiz diezvai došu priekšroku šai tušai :>

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s