Atsauksmes: Stenders, Detox ķermeņa skrubis un serums ķermeņa kontūru nostiprināšanai

DETOX ĶERMEŅA SKRUBIS UN SERUMS ĶERMEŅA KONTŪRU NOSTIPRINĀŠANAI no Stenders ādas tvirtuma nostiprinošās līnijas

Vasara rit pilnā sparā un laiks – kā vienmēr skrien. Jau kopš maija beigām ķermeņa kopšanai izmantoju Stendera skrubi un ķermeņa serumu un beidzot varu jums pastāstīt par savām sajūtām un pieredzi! Pieminēšu arī to, ka līdz šim nekad neesmu lietojusi ķermeņa skrubjus un losjonus/krēmus/serumus no Stendera, tādēļ šī ir pavisam jauna pieredze.

stenders_3_thekika


DETOX ĶERMEŅA SKRUBIS

Ādas tekstūru uzlabojošs ķermeņa skrubis, piepildīts ar 100% dabiskiem skrubentiem, 5 ēteriskajām eļļām – dārza piparmētru, citronu, bergamotes, saldā un rūgtā apelsīna – ādas tvirtuma nostiprināšanai, glicerīnu un nīma koka ekstraktu papildu mitrinošai un atjaunojošai iedarbībai. Tas rūpīgi atbrīvo ādu no vecajām šūnām un dziļākiem netīrumiem, sniedzot ādai patīkamu masāžas efektu, kas uzlabo mikrocirkulāciju un šūnu apgādi ar skābekli, tā atdzīvinot nogurušu ādu, padarot tojūtami gludāku un sagatavojot iedarbīgai mitrināšanai.

Lai gan man ir sausa un jutīga āda, savu ādas kopšanas rutīnu nespēju iedomāties bez skrubjiem – tie vienmēr sniedz papildus attīrīšanas sajūtu. Katrā mazgāšanās reizē to noteikti neizmantoju, jo pilnībā pietiek ar 1-2 reizēm nedēļā, lai kārtīgi noskrubētu atmirušo ādu un liktu ādai būt gludai un attīrītai.

Sākšu jau vien ar iepakojumu – man nenormāli patīk, ka trauciņš ir sekls, bet gana plats. To ir ērti paņemt rokās un uz beigām lietojot produkts nav jāķeksē ārā no trauciņa apakšas. Ja pareizi esmu novērojusi, tad visi Stendera skrubji tiek uzglabāti šāda izmēra trauciņos. Iepakojums – super!

Smarža, ak, smarža! Šis skrubis smaržo tik debešķīgi! Kad pirmo reizi to attaisīju es biju tik lielā sajūsmā, ka man būs iespēja to izmantot dušā uz savas ādas. Smarža svārstās starp piparmētru un citrusiem, tādēļ tā ir gana piezemēta, bet atsvaidzinoša. Mīlu, mīlu, mīlu!

Nu esam nonākuši pie pavisam praktiskām lietām – kā tad skrubis uzvedās dušā, uz ādas. Es biju pārsteigta, cik tas ir maigs – tas viegli, bet ļoti efektīvi ādu atbrīvo no visa liekā. Pēc pirmās reizes lietošanas ļoti šaubījos, jo man parasti patīk tādi vairāk raupjāki skrubji. Bet, kā jau minēju, lai gan šis ir diezgan maigs skrubis, attīra viņš ļoti labi un neprasās neko vairāk. Skrubjus vienmēr lietoju pēc nomazgāšanās ar ziepēm vai dušas želeju.

Kas man vēl ļoti patika šajā produktā – tam nav taukaina, bieza konsistence. Uzklājas viegli, gandrīz nemanāmi un ādu atstāj maigu, mitrinātu un gludu. Konsistencē tas ir vairāk kā gēls. Milzīgs pluss – pēc nomazgāšanās ir mazliet atsvaidzinoša sajūta ādai (tā noteikti ir piparmētra, kas dod šo sajūtu).

Pievēršoties solījumiem par tvirtuma nostiprināšanu, nevaru teikt, ka acīmredzamus rezultātus manīju, tomēr pēc katras dušošanās reizes, kurās izmantoju šo skrubi (pēc tā noskalošanas), jutu tādu kā mazu savilkuma (labā nozīmē) un kņudināšanas sajūtu.

stenders_2_thekika


ĶERMEŅA KONTŪRU NOSTIPRINOŠS SERUMS 

Dziļi mitrinošs serums ikdienas ķermeņa kopšanai, spēcināts ar 5 vērtīgām ēteriskajām eļļām – dārza piparmētru, citronu, bergamotes, saldā un rūgtā apelsīna –, kas ir noderīgas ādas tvirtuma saglabāšanai. Ar kofeīnu un nīma koka lapu ekstraktu bagātinātais sastāvs palīdzēs tonizēt ādu un uzlabot tās elastību, tā nostiprinot ķermeņa siluetu un padarot ādu jūtami tvirtāku un gludāku. Serums acumirklī iesūcas ādā, piešķirot tai košu un dzirkstošu citrusaugļu aromātu.

Šis gads nu jau ir iegājis “serumu” zīmē. Vēl nesen bija pirmā saskare ar serumiem, kas paredzēti sejas ādai, taču tagad bija pirmā saskare ar serumu ķermenim. Teikšu godīgi – nemaz nezināju, ka pastāv tādi ķermeņa serumi.

Iepakojums ir ļoti labs – esmu sapratusi, ka man laikam daudz vairāk patīk ķermeņa losjoni, kas ir izspiežami ar pumpīti vai nāk šādās pudelītēs. Protams, tam atkal ir otra galējība – kad produkts iet uz beigām, tas uz aci ta nav redzams un pilnībā visu līdz pēdējai pilītei nav iespējams izspiest.

Smarža tā pati kā skrubim un visforšākā lieta, pēc ķermeņa seruma uzklāšanas, āda kādu laiku vēl smaržos pēc piparmētrām un citrusiem!

Seruma konsistence arī vairāk sliecās uz gēlveida un tas ir tieši labākais vasaras laikam – šis produkts ir viegls, ātri iesūcas ādā un tā ir gana ātri samitrināta. Vienmēr bīstos lietot dažādus losjonus vai krēmus ķermenim, kas ir ārpus manas komforta zonas (Bioderma Atoderm krēms), tomēr dažreiz pārmaiņas ir nepieciešamas. Šis ķermeņa serums lieliski mitrina ādu un, lietojot jau aptuveni mēnesi, varu teikt, ka mitrināšanas ziņā tas sniedz labu rezultātu un nav bijis jāsaskaras ar sausu ādu. Dažreiz gadās krēmi, kurus uzklāj vienā dienā, bet nākamajā āda jau atkal sāk palikt sausa – ar šo serumu tā man nebija problēma.

Par to, vai āda kļūst tvirtāka nemācēšu teikt, bet gludāka un maigāka, lietojot gan skrubi, gan šo serumu kopā, tā noteikti ir palikusi. Un, aizmirsu piebilst, tāpat kā skrubis, šis ķermeņa losjons arī mazliet atvēsina, atsvaidzina ādu.


Skrubi esmu jau izlietojusi – tas man pietika mēnesim, savukārt ķermeņa serums iet uz urrā vēl pilnā sparā (cik var spriest no tūbiņas paņemšanas rokā – šķiet, tas pietiks vēl vienam mēnesim). Ļoti vasarīga, atsvaidzinoša līnija kas, manuprāt, derēs ideāli vasarai, bet lietošanai gada aukstākajos mēnešos arī nebūtu ne vainas. Vienmēr patīk, ka ķermeņa kopšanas produktiem smarža ir dabīga un nav pārspīlēta – tādā ziņā šī līnija ir izcila ar savu smaržu!

Neesmu īsti tas cilvēks, kurš pērk atkārtoti produktus (ar to domāju to, ka manu ādu un mani pašu produktu ziņā ir grūti pārsteigt), bet tas skrubis – nu tur nav divu domu, ka tuvākajā laikā man ir jāpapildina rezerves!

Kādas ir tavas attiecības ar Stenders ķermeņa kopšanas produktiem? Kura no līnijām ir tava mīļākā?


Vairāk par ādas tvirtumu nostiprinošo līniju lasi Stenders mājaslapā

Stenders Facebook lapa, kurā iespējams sekot līdzi informācijai par izpārdošanām un jaunumiem


*Rakstā minētie produkti ir Stenders zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

4 thoughts on “Atsauksmes: Stenders, Detox ķermeņa skrubis un serums ķermeņa kontūru nostiprināšanai

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s