Kāpēc es dodu priekšroku Batiste sausajiem šampūniem?

SAUSIE ŠAMPŪNI no Batiste

Batiste sauso šampūnu inovatīvā formula pielāgojas katra matu tipa un krāsas vajadzībām. Sausais šampūns ir lielisks risinājums matu svaiguma atjaunošanai starp matu  mazgāšanas reizēm vai pirms veidošanas lielākai frizūras noturībai. Tas atsvaidzina matu saknes, atbrīvojot tās no taukainuma, piešķir matiem apjomu un elastību. Batiste Briliant Blonde un Divine Dark šampūni, kas piemēroti krāsotiem matiem, viegli tonē ataugušās matu saknes. Pieejami dažādi veidi un šampūniem ir patīkams aromāts.

Visapkārt viss čum un mudž par Batiste šampūniem, kas ir iesoļojuši veikalos Drogas – tik ļoti apspriestais zīmols ir pieejams bez maz vai veikalā, kas ir tepat aiz stūra! Savā ceļojumā uz Londonu biju nolēmusi iegādāties šos šampūnus pirms tie ienāk pie mums tepat (lai varētu jau laicīgi iztestēt un sniegt jums savu viedokli par to vai šis ir tiešām tā vērts), tomēr tagad zinu, ka šie šampūni būs viegli pieejami arī tad, kad attēlā redzamie flakoniņi būs iztukšoti.

Lai gan neesmu veikusi 100% izpēti un nemācēšu teikt, kuri konkrētie Batiste sauso šampūnu veidi ir pieejami Drogās, tomēr es ticu, ka viņiem visiem ir apmierinošs, pat ļoti labs gala rezultāts. Pašlaik iespējams arī Drogās iegādāties šos šampūnus par iepazīšanās cenu, kā arī, ja iegādājies matu kopšanas līdzekļus virs 11,99 eiro, iespējams saņemt sausā šampūna mini versiju (50ml).

batiste_5_thekika

Bet pievērsīšos tiem sausajiem šampūniem, kas ir nonākuši manās rokās un par to sniegto efektu. Man šie abi divi ir no Fragrance sērijas – ar tropisko aromātu un ķiršu aromātu.

Sākšu jau vien ar burvīgo faktu, ka sausie šampūni ne tikai nozīmē to, ka ar tiem iespējams atsvaidzināt matu kopējo izskatu starp mazgāšanas reizēm – tas novērš matu taukainumu uz dienas laiku, bet tas nozīmē arī to, ka ar to ir iespējams arī ieveidot matus – piešķirt tiem apjomu vai patīkamu aromātu. Es, personīgi, lietoju šos sausos šampūnus lielākoties kad nepieciešams atsvaidzināt kopējo izskatu, retākas reizes – kad mati ir pieplakuši, lai piešķirtu apjomu. Ir arī speciāls sausais šampūns, kas paredzēts tieši apjomam (no Volume sērijas).

Dzīvē neesmu lietojusi daudz un dažādus sausos šampūnus, bet, tomēr, šos varu salīdzināt gan ar Syoss sausā šampūna zaļo versiju, gan ar Lush šampūnu “No Drought”. Ar Syoss šampūnu līdz galam nespēju sadraudzēties tik ļoti ķīmiskā un spēcīgā aromāta dēļ – tā vien šķita, ka kilometra rādiusā visi spēja sajust ķīmiskas citronzāles aromātu; tāpat arī tas nesniedza efektu uz visu dienu – uz dienas beigām mati, šķietami, kļuva vēl taukaināki un traki sapinkojušies. Lush sausajam šampūnam vaina bija tā, ka tas ir berams – diezgan liela ķēpa sanāk… Jo īpaši, ja steidzies!

batiste_1_thekika

Bet nu tad stāstīšu, kādēļ Batiste noteikti ir vislabākais sausais šampūns ko esmu lietojusi līdz šim.

Pirmkārt, noteikti, iepakojums. Ērts flakons ar spreja uzgali – nav jāķēpājas ar pūderiem un īpaši ērts, kad viss jau atlikts uz pēdējo mirkli un ir jau jāsteidzas. Šampūna 200ml versija arī ļoti forši gulst rokā – flakons nav pārāk gigantisks vai pārāk mazs.

Otrkārt, smarža. Pēc Syoss spēcīgās smaržas man bija mazliet trauma uz sausajiem šampūniem, jo šķita, ka visi tiek veidoti ar TIK spēcīgiem aromātiem. Bet nu, ak, pasmaržojot šos… Ir grūti izstāstīt to sajūsmu. Maigi, bet izteiksmīgi aromāti. Ķiršu aromāts – svaigs un atsvaidzinošs; Tropiskais aromāts – maigs ar kokosriekstu notīm. Tie ir izteiksmīgi, bet ne spēcīgi, tai pat laikā to aromāts un efekts ir noturīgs. Efekts tomēr ir ilgāk noturīgs (manos matos tas saglabājas visas dienas garumā), savukārt aromāts ir uz pāris stundām.

Treškārt, efekts. Tas patiesi sniedz gan atsvaidzinošo sajūtu, gan arī piešķir matiem apjomu (esmu gan ļoooti ieintriģēta Volume sērijas šampūnos). Bet pats galvenais priekš maniem čirkainajiem matiem – lai gan tas tāpat sapinko matus (jo vienmēr iepūšot šampūnu matos, tos izpurinu ar dvieļa palīdzību), tomēr tas nav tik traģisks gadījums kā ar Syoss šampūnu, kad likās, ka ķemmējot matus palikšu bez matiem vispār. Apjoms arī nesaglabājas visas dienas garumā, tas ir uz pāris stundām (kas, lielākoties, ir tieši tas ko man vajag), savukārt mati ir tīri visas dienas garumā.

batiste_2_thekika

Ja vēl kāds nezina kā lietot sausos šampūnus – to uzpūš uz matu saknēm aptuveni no 30 centimetru attāluma; ar pirkstu galiem iestrādā produktu matu saknēs un vēlāk (ja nepieciešams), matus izķemmē, lai tiktu vaļā no šampūna pārpalikumiem. Vēl pieminēšu – es šo šampūnu lietoju gaišos matos, tādēļ nezinu kā tas reaģē un izpaužās tumšos matos (esmu dzirdējusi, ka baltais pulverītis esot labi redzams saknēs citiem sausajiem šampūniem, tumšos matos).

 Kopsavilkums: Manuprāt, ļoti labs līdzeklis, ko izmantot starp matu mazgāšanas reizēm gan lai atsvaidzinātu matu izskatu, gan arī lai matiem piešķirtu apjomu. To ir viegli lietot, iepakojums ir ērts. Efekts saglabājas dienas garumā un šiem sausajiem šampūniem nav spēcīgas, uzkrītošas smaržas – tās ir izteiksmīgas, bet maigas un saglabājas matos pāris stundas pēc sausā šampūna lietošanas. Mans galvenais ieteikums – pārāk neaizrauties ar šo šampūnu lietošanu un lietot to saprātīgi, reizēs, kad patiesi nepieciešams.


Kādas ir jūsu attiecības ar Batiste sausajiem šampūniem? Kādus tieši esat lietojuši?


Drogas mājaslapa, kurā norādīti datumi, līdz kuriem iespējams šampūnus iegādāties par iepazīšanās cenu

Batiste Latvija FB lapa, kurā iespējams sekot aktuālai informācijai

Batiste mājaslapa, kurā ir informatīvi video kā lietot šampūnu, kā arī iespējams iepazīties ar zīmola vēsturi un vispārpieejamām līnijām

Advertisements

2 thoughts on “Kāpēc es dodu priekšroku Batiste sausajiem šampūniem?

  1. Es vienmēr esmu bijusi sajūsmā par Batiste sausajiem šampūniem, kopš tos atklāju 2013. gadā 🙂 Tie ir lieliski! Un lai arī ko es lietotu un mainītu, saprotu vienu, ka nespēju atmest ar roku Batistei, jo vislabāko efektu sniedz tieši Batiste 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s