Jaunumi no brauciena uz Londonu

Sākot plānot jūnija un jūlija mēneša apskatus (jā, šoreiz būs divi vienā, jo jūniju esmu jums parādā), sapratu, ka jaunumu pa šiem diviem mēnešiem ir nenormāli daudz. Lai samazinātu jaunumu sadaļas apjomus, nolēmu izveidot atsevišķu rakstu, kas veltīts dažādiem kosmētiskajiem produktiem, ko iegādājos sava ceļojuma laikā.

Jūlija sākumā devos uz Londonu – satiku draudzeni, nostaigāju entos kilometrus un darīju daudz dažādas lietas. Taču sākot plānot ceļojumu, es zināju, ka būs pāris lietas, ko vēlēšos noteikti iegādāties. Kosmētikas produktu vēlmju saraksta man nebija, bet zināju, ka vēlos iegādāties kaut ko noteikti no Soap&Glory, Batiste, Sleek un Lush Oksfordstrītas veikaliņa. Kopumā lielais nosacījums visa ceļojuma laikā – iegādāties to, kas nav pieejams pie mums Latvijā. Produktu gana daudz, visi jau iemēģināti, līdz ar to – ķeramies klāt pie viedokļiem un sajūtām!

smarzhas_1_thekika

Viva La Juicy Rosé smaržas no Juicy Couture. Šis nu galīgi nebija manā pirkumu sarakstā – pat ne tuvu tam. Devos uz Debenhams, kurā tieši bija atlaides – nolēmu pameklēt sev kādas smaržas. Nestāstīšu visu garo stāstu, bet īsumā – smaržām, kas bija uz atlaidi, bija pievienots cits testeris un beigu beigās meklējot testera smaržas, nonācu pie Juicy Couture stenda, kur izpalīdzīgs vīrietis mani iepazīstināja gan ar Viva La Juicy klasisko versiju, gan ar rožu versiju. Beigās uzvarēja rožu versija un, joprojām cilvēki, kas aptuveni orientējās manās smaržu izvēlēs, saka, ka nav manai gaumei raksturīgais aromāts. Salds (bet ne tik šķebinošs kā Britnijas Spīrsas Fantasy), rožu/ziedu aromāts, kas paspēj arī atsvaidzināt. MĪLU!


Ķermeņa sprejs no Ted Baker (rozā versija). Ja nemaldos, dienu pēc atlidošanas sapratu, ka nepieciešams kāds smaržūdens… Tā nu Boots veikalā pētot ceļojuma izmēra produktus nonācu pie šī te. Biju pamanījusi arī ķermeņa losjonu un vannas putu skaistos traukus Ted Baker sērijām, bet roka galīgi necēlās tos iegādāt. Tad nu paķēru šo ķermeņa spreju – nav diži noturīgs (nemaz nav paredzēts), sniedz vieglu ziedu aromātu un mazā, plastmasa pudelīte arī ļoti simpātiska!

soap_thekika

Smoothie Star ķermeņa losjons no Soap & Glory. Mums ar draudzeni bija nenoteikts mērķis atrast īsto ķermeņa losjona smaržu no S&G, tādēļ abas divas Boots veikalā tupus sēdējām pie plauktiem un izostījām visus iespējamos losjonus. Šis nāca kā pēdējais un tas noteikti bija punkts uz i. Palasot sastāvu var jau saprast – sausai ādai nenormāli patiks… Kakao un šī sviestiņš, kokosriekstu eļļa, mandeļu un auzu ekstrakti. Lieki teikt, ka smaržo pēc piesātināta piena kokteiļa!


Hand Maid dezinfekcijas līdzeklis rokām no Soap & Glory. Šo iegādājos jau pirmajā dienā – zināju, ka šis kļūs par manu labāko draugu visa brauciena laikā. Pirmo reizi lietoju dezinfekcijas līdzekli gēla veidā un pie šāda veida līdzekļiem arī palikšu – rokas tiek mitrinātas, tiek attīrītas un tām tiek piešķirta patīkama smarža (vismaz ar šo līdzekli). Pietiek ar ļoti mazu kripatu gēla, lai pietiekami attīrītu rokas. Smarža – atsvaidzinoša un, teiktu, ka vairāk saldu augļu aromāts.

sleek_thekika

i-Divine oriģinālā acu ēnu palete no Sleek MakeUP. Šis ir viszīmīgākais pirkums no visiem. Zināju, ka vēlos iegādāties kādu no Sleek acu ēnu paletēm… Skatos, ka izvēle gana liela, daudzās ir bronzīgie toņi. Tad sev noteicu, ka man jau tā ir daudz bronzīgo, nude toņu – beidzot vajadzētu kādu, kurā ir dažādas krāsas, kā piemēram zils, zaļš un viss, kas iziet ārpus manas komforta zonas. Paķēru šo paleti un biju priecīga. Kļuvu vēl priecīgāka, kad atvēru paleti un ieraudzīju krāsu nosaukumus – Hyde Park, Black Cab, London Rain u.c. Īsāk sakot – visi krāsu nosaukumi ir ieturēti saistītā kontekstā ar Londonu. Krāsas ļoti pigmentētas un visas (izņemot melno) ir ar spīdumu.

nagulakas_thekika

Man bija ļoti paveicies, ka tieši uz braucienu bija izdevies izaudzēt pieklājīgi garus nagus. Man tā ir gana liela problēma, tādēļ tie man ir kā svētki. Nevar runāt milzīgā daudzskaitlī – šoreiz tā bija tikai otrā reize mūžā, kad man izdevās izaudzēt normāla garuma nagus. Lai vai kā, uz pēdējām ceļojuma dienām sāka lupt nost manis uzkrāsotā sarkanā laka no Essence. Lai gan pēdējās dienas nostaigāju bez jebkādas nagu lakas, tik un tā iegādājos zilo nagu laku tonī Bestival Blue no Rimmel. Skaists, pasteļtoņu zils tonis; ar otro kārtu iespējams sasniegt labu pigmentu; ātri žūst; ātri nolūp nost, diemžēl. Tāpat arī paķēru ļoti skaistu nagulakas virskārtu no Accessorize tonī Savannah – daudz, dažādu izmēru spīgulīšu. Šīs abas nagu lakas saliekot kopā veidojas ļoti skaists efekts, bet, diemžēl, ar to noturību neiet tik spīdoši.

matiem_thekika

Fresh & Nutty Coconut kondicionieris no Boots. Braucot turp savu somu kārtoju minimālistiskā stilā – ar rēķināšanos, ka atpakaļceļā braukšu ar vairāk mantām. Tā nu no mājām kondicionieri neņēmu un nolēmu kādu iegādāties uz vietas. Principā sanāca, ka paņēmu to, kuru pirmo ieraudzīju – un tas bija šis. Maksāja tikai pāris pensus, smarža lieliska un galu galā – ar kokosriekstu eļļiņu. Protams, nevar jau salīdzināt ar daudz maz dabīgajiem kondicionieriem – šajā ir dažādas neizrunājamas lietas. Lai vai kā, mati tiek parīkami mitrināti – līdz ar to, tie kļūst mīksti, viegli izķemmējami un viegla, maiga kokosriekstu smarža arī paliek matos.


Sausie šampūni ar ķiršu un tropisko aromātu no Batiste. Šie nu jau ir pieejami arī pie mums Drogās – lielisks līdzeklis, lai atsvaidzinātu matus un piešķirtu tiem apjomu. Iepriecinošais faktors – efekts saglabājas visas dienas garumā. Par šiem esmu jau paspējusi arī uzrakstīt atsauksmi.

lush_thekika

Nē, man nav atkarība no Lush, es vienkārši mazliet aizrāvos 🙂

Protams, lieki teikt, ka Lush Oksfordstrītas veikaliņš ir grandiozs – visas smaržas atmeta mani uz laiku pāris mēnešus atpakaļ, kad pati vēl strādāju Lush. Smaržu mākonis jūtams pat uz ielas! Biju īpaši izvēlīga veikalā – ņēmu tikai produktus, kas ir ekskluzīvie Oksfordstrītas produkti.

Atomic zobu pulveris. Ap Ziemassvētku laiku bija iespēja iemēģināt Ultrablast pulverīti, tādēļ zināju, ka šim arī jābūt dikti labam. Veikalā pasmaržojot tas smaržoja daudz labāk, kā to pasmaržojot mājās… Bet līdzko to sāk lietot, smarža pārtop izteiktā melno piparu un lauru lapu aromātā. Ja būtu iespēja – lietotu tikai šos Lush zobu pulverus – tie atsvaidzina, tie saskaroties ar ūdeni kļūst krēmīgi un tie nesausina manu muti (jo man vienmēr ir problēma pēc zobu tīrīšanas ar sausām lūpām).

Rinda ar dažādām sejas maskām… Bet stāstīšu jums mazliet plašāk par ekskluzīvo Prince of Darkness sejas masku. Lai gan daudz kur tiek atzīmēts, ka šī sejas maska vairāk paredzēta taukainai sejas ādai, nu vai ziniet… Atzīšos, ka šī maska man ierindojas pat pirms Don`t Look At Me maskas, kas gan skrubēja, attīrija, mitrināja un mīkstināja vienlaicīgi. Šī maska ir izteikti melna, tai ir izteiktāks skrubis kā zilajai maskai un šī arī sniedz sildošo efektu. Vislabākā sejas maska no Lush, kas patīk manai SAUSAJAI UN JUTĪGAJAI ādai.

Lava Lamp vannas bumba. Kā jau redzams – to vēl neesmu izmēģinājusi un tuvākajā laikā arī nemēģināšu. Mans lielākais sapnis bija tikt pie Guardian of the Forest vannas bumbas, bet esot veikalā un to pasmaržojot es biju tik ļoti vīlusies – tik ilgi gaidīju un sapņoju, beidzot tiku klāt un smarža manam degunam tomēr tik nebaudāma. Devos uz otro stāvu (kurā tad arī ir izliktas visi vannas brīnumi) un sāku meklēt kādu citu ekskluzīvo vannas bumbu… Uzgāju šo te, par kuru nekad neko nebiju dzirdējusi. Ieintriģēja tas, ka violetie punktiņi ir vannas eļļiņas, kas mitrinās/mīkstinās ādu. Citrusīgs, atsvaidzinošs aromāts – kā draudzene teica, smaržojot pēc fantas.

Furze vannas eļļiņa. Šo arī vēl neesmu izlietojusi – to atstāšu gada aukstajiem mēnešiem. Šī bija viena no visskaistākajām vannas eļļiņām, kas bija starp visām citām ekskluzīvajām – tai apkārt bija dažādas zālītes un ielikti divi āboliņa ziedi. Smaržu jums noraksturot būs ļoti grūti – tāds kā kokosrieksts, tāda kā vaniļa, bet tomēr nav tik smagnēji piesātināts aromāts. Lai gan sākumā bija paredzēts šo eļļiņu izmantot jau Londonā, beigās nācās to atvest uz mājām un, protams, viņai vairs nav tās skaistās, apaļās formas.

Un, pats pēdējais – dušas želejas flabera veidā. Pirms pāris gadiem biju lietojusi veco, labo Sweetie Pie flaberi ar saldu aromātu. 93,000 miles dušas želeja pēc smaržas ļoti atgādina Wiccy Magic Muscles ķermeņa sviestiņu; aromāts atgādina austrumniecisku garšvielu maisījumu – ļoti patīkams. Needles And Pines dušas želeja.. AK! Kad to pasmaržoju, momentāli iemīlējos. Smaržo pēc meža, pēc skujām… Nomazgājoties šajā dušas želejā ir iespējams iegrimt meža smaržās; pats interesantākais – tieši ar šo dušas želeju mazgājoties, mana āda kļūst izteikti mīksta un maiga.


Izskatās, ka vajadzēja veidot atsevišķu rakstu par Lush jaunumiem manos krājumos 😀 Ceru, ka raksts jums patika, ka jūs ieintriģēju.

Varbūt ir vēlme par kādu produktu vai produktiem izlasīt paplašinātāku atsauksmi? 🙂

Lai skaisti!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s