Makeup look: Pretkrāsu kontrasts

Jau kādu laiku atpakaļ vēlējos izveidot ikmēneša lookbook ar dažādiem grima tēliem, bet beigās sapratu, ka nepatīk uzņemtie attēli. Teikšu gan godīgi, ka arī šoreiz man tie dikti neiet pie sirds… Šoreiz gan sadūšojos publicēt, jo varbūt tas man ļaus ieraudzīt ko darīt savādāk nākamajās reizēs 🙂

Sākt eksperimentēt ar kosmētiku mani piespieda situācijas, kad fotosesijās nepieciešams izveidot kādu neparastu tēlu vai arī reizēs, kad vēlos kārtējo reizi uztaisīt pašportretu sēriju parādot savas sajūtas, savu iekšējo būtību.

teels_3_thekika

Tā kā šodien visu dienu rakājos dārzā (t.i. ravēju sīpolus un vācu nost sviesta pupiņas), biju izmirkusi un nogurusi, nolēmu, ka vajag sevi mazliet iepriecināt ar krāsu spēlēm un kosmētiku, jo pēdējās dienas kosmētikai vispār nebiju skārusies klāt. Tā nu tapa šis grima tēls, kurā izmantoju pretkrāsas ar zeltu kā akcentu. Lai ar sarkanajām acu ēnām tik skaisti uzvilktu kaķacs līniju, izmantoju veco, labo skoču… Lieki teikt, ka pēc tam puse tonālā nonāca nost, bet tas viss bija viegli izlabojams – UN TĀ LĪNIJA!

teels_2_thekika

Uz attīrītas un mitrinātas ādas ar pirkstiem uzklāju Catrice Cosmetics Allround Concealerzaļais konsīleris apsārtumiem un sarkanais – zilajiem lokiem zem acīm. Tad paņemu samitrinātu Beautyblender sūklīti un sāku iestrādāt savu iemīļoto Rimmel London Match Perfection tonālo krēmu tonī 100 Ivory.

Kad pamats ir uzklāts, turpinu ar bronzera un izgaismotāja uzklāšanu – šoreiz izmantoju Physicians Formula Shimmer Strips All-in-1 paleti tonī Warm Nude (jā, to var izmantot gan kā acu ēnas, gan kā izgaismotāju, gan arī kā acu ēnas). Bronzerim izvēlējos paletes tumšākos toņus, kurus uzklāju ar Claire`s vaigu sārtuma otu, savukārt izgaismošanai – paletes pašu pirmo rindu, kuru uzklāju ar Real Techniques Setting otu.

Tad iezīmēju savas uzacis ar Catrice Cosmetics Eye Brow Stylist uzacu zīmuli tonī Black-n-Eyed Peas, pa virsu tam uzklājot Lush Cosmetics acu laineri zelta tonī Fantasy.

Tad ķeros klāt acīm. Sarkanais tonis šajā grima tēlā ir dominējošais, tādēļ uz visa plakstiņa (atstājot neietonētu iekšējo acs kaktiņu) uzklāju NYX Hot Singles acu ēnas tonī 06 Bad Seed ar Real Techniques Base Shadow otu. Tā kā man nav nekādu profesionālu rīku, tad, lai ietonētu tik precīzu kaķaci ar sarkano acu ēnu, uzlīmēju šauro skoču sev vēlamajā lenķī un uzmanīgi ietonēju. Skoču noņēmu nost un ņēmu Sleek MakeUp i-Divine Original paleti un no tās izvēlējos zaļgano toni Hyde Park. Šo toni uzklāju uz acs iekšējā kaktiņa ar Real Techniques uzacu otiņu, savukārt ar Real Techniques Pixel-point lainera otiņu uz apakšējā plakstiņa, krāsu pagarinot līdz ar sarkano līniju. Lai izpludinātu līnijas izmantoju Real Techniques Deluxe Crease otiņu. Akcenta izveidei izmantoju Lush Cosmetics acu laineri zelta tonī Fantasy – to nevilku klasiskajā lainera izpratnē, bet gan sarkanās un zaļās krāsas sadalījuma vietā un virzienā no acu kaktiņa līdz plakstiņa pusei. Finālā ar acīm – izmantoju skropstu atliecēju (pirku Drogās, neatceros firmu) un uzklāju Physicians Formula Organic Wear Jumbo Lash skropstu tušu tonī Black Organics divās kārtās.

Lai pabeigtu šo grima tēlu, svarīgi bija izvēlēties īsto lūpukrāsas toni! Man nav milzīga lūpukrāsu kolekcija, tādēļ grima tēlos grūti atrast vispiemērotāko toni. Izvēlējos sarkanu, bet ne spilgtu un piesātinātu toni – L`Oreal Paris Color Riche lūpu krāsu tonī 345 Cherry Crystal, to uzklāju ar smalku otu, kurai nezinu ražotāju – ar to bija iespējams precīzi uzvilkt lūpu kontūrlīniju un ietonēt lūpas.

teels_5_thekika

Lai jums lieliska un iedvesmas bagāta nedēļas nogale! Bučas! ❤


Manā Instagram kontā var sekot līdzi bloga ierakstu aizkulisēm un dažādiem citiem jaunumiem


Advertisements

3 thoughts on “Makeup look: Pretkrāsu kontrasts

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s