Makeup look: Matēts melnbalts

Ir jau pagājusi nedēļa kopš tāda pirmā nopietnā grima tēla raksta. Izdomāju, ka maksimāli jācenšas pieturēties pie ceturtdienām kā grima tēlu dienām. Lai vai kā, pamazām sāku ļaut vaļu savai iedvesmai un ir prieks atskatīties uz iepriekšējā nedēļā izveidoto tēlu – lai gan ir daudz ko mācīties, tomēr kopskats ir sanācis gana kvalitatīvs.

smokey_thekika_1

Šoreiz nolēmu paeksperimentēt ar klasisko smokey eye visvienkāršākajā krāsu kombinācijā – balts ar melnu. Sākumā jau šķita, ka šis būs vienkārši, bet patiesībā tādai iesācējai kā man – melnās acu ēnas sagādāja ļoooti daudz problēmas un izaicinājumu. Viss būtu bijis daudz iespējamāks, ja mana otu kolekcija būtu par pāris otām vairāk, bet par to stāstīšu šī girma tēla izveidošanas aprakstā.

smokey_3_thekika

Lūk arī redzama bēdīgā realitāte – kad skatās taisni, plakstiņš izskatās skaists un krāsas labi izpludinātas. Kad skatienu paveru uz leju, plakstiņš ir daudz vairāk redzams un līdz ar to ir redzamas visas kļūmes. Teikšu tā, ka pat veidojot smokey eye ar bronzīgiem, nude un siltajiem toņiem veidojas vienmērīgas pārejas – kaut kā neiedomājos, ka balts ar melnu kopā varētu tik ļoti niķoties.

smokey_6_thekika

Pēc sejas attīrīšanas un mitrināšanas izmantoju samitrinātu Beautyblender, lai uzklātu L`Oreal True Match tonālo krēmu tonī 2N Vanille.

Kad seja ir kļuvusi bezdimensionāla un plakana, laiks to sākt konturēt. Ir cilvēki, kas konturē pēc tam, kad viss pārējais ir uzklāts, bet tas manā rutīnā ir otrais solis. Šoreiz izmantoju Artdeco Kabuki otiņu, lai uzklātu Physicians Formula Super BB Instaready trio bronzeri (kurš gan nav vairs trio, jo kamēr sūtījuma paciņa atnāca līdz manīm, bronzeris bija sadauzījies un to ieguvu atpakaļ vienā masā ar spirtu). Šoreiz izmantoju ne tik intensīvu bronzeri, lai kontūra būtu maigāka un viss uzsvars būtu uz acīm. Viegli ietonēju arī vaigus ar H&M Beauty vaigu sārtumu tonī Rosy Brown ar to pašu (mazliet notīrītu) Artdeco Kabuki otu. Tad, lai sejai piešķirtu vēl vairāk dimensijas, izmantoju savu vienīgo izgaismotāju paleti – Physicians Formula Shimmer Strips All-in-1 paleti tonī Warm Nude. Izvēlējos pašu gaišāko toni paletes kreisajā pusē, augšā, un uzklāju to ar Real Techniques Setting otu mazliet uz zoda, uz deguna, pieres, kā arī uz vaigiem virs bronzera.

Šoreiz nolēmu uzreiz ķerties klāt pie acu krāsošanas, uzacu ietonēšanu atstājot vēlākam. Pamatā, uz visa plakstiņa uzklāju H&M Beauty acu ēnas tonī Fine China ar Real Techniques Base Shadow otu. Tad nāca sarežģītais posms ar melnajām acu ēnām. Ar Real Techniques vairākām acu otām pakāpeniski ieklāju melno acu ēnu no Sleek MakeUp i-Divine oriģinālās paletes tonī Black Cab. Kā jau minēju, tik daudzas otiņas bija par lielu, lai izveidotu vienmērīgu, skaistu pāreju – sākumā mēģināju ar Real Techniques Base Shadow otu (par lielu), tad ar Pixel-point eyeliner otu (par smalku un nevienmērīgi uzklājās), tad izmēģināju Accent otu (kas tad beigās daudz maz derēja). Visu uzmanīgi izpludināju ar Real Techniques Deluxe Crease otu (kas, diemžēl, arī bija par lielu priekš šī tēla). Ar Black Cab ietonēju arī apakšējo plakstiņu un izpludināju. Nekad nebūtu iedomājusies, ka smokey eye ar šīm krāsām sagādās tādu izaicinājumu – tagad zināšu, ka pie šī vēl ir daudz un dikti jāpiestrādā!

Izmantoju skropstu atliecēju no Drogām, lai pēc tam varētu uzlāt Maxfactor Clump Defy melno skropstu tušu divās kārtās. Kā fināls pie acīm – uzacu ietonēšana ar manu vismīļāko uzacu zīmuli no Catrice – Eye Brow Stylist uzacu zīmulis tonī Black-n-Eyed Peas.

Šim grima tēlam ļoti varētu piestāvēt kāds tumšs, piesātināts sarkanais tonis, taču manā kolekcijā tāda nebija, tādēļ ņēmu vien noklusēto sarkano lūpu krāsu Color Riche, Cherry Crystal no L`Oreal Paris (lai arī kā senāk šis tonis manī izraisīja nepatiku, es to sāku iemīlēt).

2

BUČAS! Lai viss veiksmīgi un skaisti! ❤


Manā Instagram kontā var sekot līdzi bloga ierakstu aizkulisēm un dažādiem citiem jaunumiem

Advertisements

2 thoughts on “Makeup look: Matēts melnbalts

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s