Atsauksmes: Rituals, the Ritual of Dao Calming Ritual komplekts

THE RITUAL OF DAO NOMIERINOŠĀ RITUĀLA KOMPLEKTS no Rituals

Šo brīnišķīgo kastīti saņēmu kā dāvanu no saviem vecākiem vārda dienā – jau kādu laiku grimu atmiņās par tajā laikā “TAO Rituals” sēriju un viņi paspēja uzķert manus sajūsmas saucienus un sagādāja man 4 produktu komplektu, ar kuru varu turpināt baudīt DAO sērijas smaržu! Ja kāds apjuka – senāk šo sēriju dēvēja par TAO un katram produktam bija savs īpašais nosaukums (Xiu Xi ķermeņa eļļa utt.).

7_rituals_thekika

DAO ir Senās Ķīnas filozofija, kas koncentrējas uz pilnīgas harmonijas sasniegšanu starp Iņ un Jaņ. Bagātinot un koncentrējoties uz savu Iņ enerģiju, DAO rituāls palīdz tev atrast iekšējo mieru un harmoniju ikdienas rutīnā. Galvenās sastāvdaļas – baltais lotuss un Yi Yi Ren ekstrakts.

Šajā dāvanu kastītē, kā jau minēju, atrodas 4 produkti, kas savstarpēji lieliski saskan ne tikai smaržas ziņā, bet arī to funkcionalitātes ziņā – skrubis, dušas eļļa, dušas putas un ķermeņa krēms. Ar šiem produktiem vien jau pietiek, lai uzrīkotu sev kārtīgu SPA vakaru.

Pati kastīte ir tik jauka, ka to pat vēl joprojām neesmu izmetusi ārā – to glabāju kādam mistiskam mērķim. Ja vēlaties šādu (vai kādas citas kolekcijas dāvanu komplektu) kādam uzdāvāt, tad nav jāuztraucas par iepakojumu – viss iekšā ir iepakots plastmasā un produkti patvaļīgi nevar mētāties pa kastīti. Labi, bet nu tagad ķersimies pie visiem lieliskajiem produktiem, par kuriem jau gribēju uzrakstīt pirmajā izmēģināšanas nedēļā!


6_rituals_thekika

ĶERMEŅA SKRUBIS

Ķīnas bambusa daļiņas kopā ar skrubja krēmīgo bāzi maigi bet efektīvi attīrīs ādu no atmirušajām ādasšūniņām. Mitrina ādu to nesataukojot. Paredzēts arī vairāk jutīgām ķermeņa daļām – kaklam un dekoltē.

Neizplūdīšu garās runās – centīšos runāt īsi un konkrēti.

Varu viennozīmīgi teikt, ka šis ir viens no labākajiem skrubjiem, ko esmu lietojusi. Tas nav taukains un eļļains – uzklājot uz ādas, šķiet, ka tiek uzklāts krēms. Kā arī aprakstā – skrubis gana viegli skrubē ar ļoti smalkajām bambusa daļiņām (kas mani no sākuma ļoti apbēdināja), taču tas tiešām efektīvi attīra ādu. Tā paliek gluda, maiga un attīrīta. Mitrināšana manai sausajai ādai noteikti nav pietiekama, tomēr skrubis tiek galā ar attīrīšanas uzdevumu! Lieki teikt, ka smarža pat pēc skrubja lietošanas vien uz ādas paliek kādu laiku 🙂 Ļoti ekonomisks – domāju, ka tā krēmīgās konsistences dēļ.


 4_rituals_thekika

DUŠAS EĻĻA

Nomierinošā dušas eļļa saskarē ar ūdeni pārvēršas zīdaini maigās putās, kas padara ādu maigu. Eļļa baro un mitrina ādu dušošanās laikā.

Esmu tikai nesen sākusi iepazīties ar dušas eļļām, tādēļ šis bija pirmais produkts no komplekta, ko uzreiz, tajā pat dienā, izmēģināju. Ļoti parocīgs iepakojums. Sākumā ļoti samulsu, kad eļļiņa nonāca uz dušas cimdiņa – tā ir caurspīdīgi oranža. Konsistence, kā jau eļļai, viegla un plūstoša. Lai gan tonis nav ļoti pievilcīgs, tomēr to sākot putot tas pārvēršās baltās putās. Biju ļoti pārsteigta, cik labi šī eļļa putoja uz cimdiņa salīdzinoši ar Bioderma Atoderm dušas eļļu. Attiecīgi, ja produkts labi puto, tas netērēsies tik daudz – atkal liels pluss Rituals produktiem – tie ir ekonomiski. Priekš vasaras laika šis ir ideāli, atliek vien nomazgāties ar šo un vēlāk nav nepieciešams krēms. Ziemas laikā, attiecīgi, gan noteikti būs nepieciešama papildus mitrināšana.


3_rituals_thekika

DUŠAS PUTAS

Ja vēl samērā nesen brīnījos par sejas attīrošajām putām, tad pirmo reizi nonācu saskarsmē ar dušas putām! Flakoniņš ir zem spiediena, tādēļ dušas putas (kas patiesībā ir dušas želeja, kas pārvēršas par putām līdzko tiek izspiesta no flakona) vienmēr iznāk samērā vēsas. Vienmēr ir ļoti interesanti skatīties kā izpiestā dušas želeja pārvēršas baltās putās. Puto ļoti, ļoti labi – parasti vienu reizi produktu izspiežu uz cimdiņa un ir iespējams ar to nomazgāties vienā reizē (nav nepārtraukti jāpumpē, lai iegūtu putas un varētu nomazgāties). Lai gan ļoti minimālu atšķirību var just, tomēr no visiem citiem kolekcijas produktiem, šim ir mazliet cita piesmarža (kas nav slikta), bet šo vainu noveļu uz to, ka produkts atrodas zem spiediena.


5_rituals_thekika

ĶERMEŅA KRĒMS

Lai gan visi iepriekšēji produkti man bija pilnībā sveši, biju ļoti priecīga ieraugot, ka komplektā ir arī mans iemīļotais krēms, par kuru jau biju rakstījusi atsauksmē, kas tapa pirms gada. Domas nav mainījušās – vasaras must have. Konsistencē viegls, bet efektīvi mitrina ādu. Salīdzinoši ātri iesūcas ādā un neatstāj taukainu vai lipīgu sajūtu. Godīgi sakot, šo iemēģināju tikai vienu reizi – teiksim tā, tapu gudrāka pēc pirmās reizes, kad izmantoju krēmu. Kā jau atsauksmē rakstīju – visu lielo bundulīti izmantoju divos mēnešos (lai gan sākumā biju nospriedusi to lietot tikai svētku reizēs). Šoreiz taupīšu… Varbūt 😀 Ziemas laikam manai sausajai ādai šis noteikti nederēs, bet vēl agrā rudenī pāris reizes palietošu.


2_rituals_thekika

KOPSAVILKUMS PAR DAO KOLEKCIJU:

Smarža ir neatkārtojama un tik ļoti krēmīga, nomierinoša – šis ir tas, kas var sniegt kārtīgu SPA kursu kaut vai degunam vien (šis atkal kalpo par atgādinājumu, ka man tuvākajā laikā būtu nepieciešams tikt pie ķermeņa spreja – jā, tik ļoti mīlu to smaržu)! Manas domas pat pēc gada par šo līniju nav mainījušās, pie tam, tagad man ir plašāks ieskats kolekcijā un to piedāvātajos produktos. Kas mani visvairāk iepriecina – pēc visu šo produktu lietošanas (kaut vai pa vienam), āda kļūst ļoooti maiga un smarža uz ādas saglabājas ilgāku laiku. Protams, ja lieto vairākus produktus vienā dušošanās reizē, ir neiespējami nesmaržot – pat drēbes pievelkas ar lielisko smaržu! Starpcitu, ja jūs vēlaties pasmaržot DAO sērijas produktus vai daudzu citu kolekciju produktus, Rīgā, Riga Plaza, ir Rituals veikaliņš, kur iespējams visu apčubināt un pasmaržot.

P.S. MILZĪGS PALDIES MANIEM VECĀKIEM PAR ŠO DĀVANU, NEVARU BEIGT PRIECĀTIES!


Rituals Latvija mājaslapa, kurā iespējams aplūkot gan cenas, gan dažādās kolekcijas

Rituals Cosmetics Instagram konts, kurā iespējams aplūkot mierpilnas un harmoniskas fotogrāfijas ❤


Kura ir tava mīļākā Rituals kolekcija? 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s