Atsauksmes: Real Techniques, Collector`s Edition Sculpting set otu komplekts

COLLECTOR`S EDITION SCULPTING SET (konturēšanas otu komplekts) no Real Techniques

Kad sapratu, ka nepieciešams jauns otu komplekts, nevēlējos vēl iziet no komforta zonas, tādēļ pasūtīju Real Techniques konturēšanas komplektu. Pirms otu komplekta izvēles vien zināju, ka vēlos otas gan izgaismošanai, gan bronzera uzklāšanai. Tā nu beigās nonācu pie šīm Real Techniques otām, kuras izmantoju jau no jūnija sākuma.

rt_thekika_3

Komplekts sastāv no trim otām – konturēšanas otas (sculpting brush), vēdekļveida otas (fan brush) un izgaismotāja otas (setting brush). Katrai, protams, sava funkcija, par ko pastāstīšu nedaudz zemāk. Pirms ķeramies pie detalizētiem aprakstiem, sākšu ar vispārīgām lietām – iepakojumu.

rt_thekika_6

Par iepakojumu – esmu ļoti apbēdināta, ka šim komplektam klāt nenāca maciņš, kurā otas uzglabāt. Šajā gadījumā ļoti forši noveicās, ņemot talkā jau sen iegādāto acu otiņu komplektu no RT – tam nāca klāt maciņš, kurā ir vieta gan acu otu komplektam, gan ir arī atvēlēta vieta trim citām otām! Šī vien ir zīme tam, ka tad, kad iegādāšos jau citu otu komplektu, būs jādomā par lielāku otu maciņu.

Runājot par otu vizuālo izskatu un praktiskumu kopumā, visvairāk mani iepriecina gumijotie otu gali – tie ir kā atgādinājums ikdienas situācijās, ka otu vislabāk turēt vairāk pie tās gala un kosmētiku uzklāt bez spēka – tādā veidā kosmētika uzklāsies vienmērīgāk. Protams, gumijotie gali nozīmē ari to, ja pie tiem turas, tad ota tik viegli no rokām neizslīdēs. No vizuālā viedokļa šīs otas ir tik ļoti atpazīstamas – to dizains ir vienkāršs, iedalīts pēc krāsām, bet savā veidā piecilvīgs. Ja nepieciešams salīdzināt (no estētiskā viedokļa), manai sirdij vairāk tuvas ir metāliskā tipa otas, kas ir no šī konturēšanas komplekta.

rt_thekika_7

Ja man būtu jāiedala otas pēc vietām, sākot ar otu, ko izmantoju visbiežāk un beidzot ar otu, ko izmantoju vismazāk, tad mans saraksts izskatītos šādi: 1. Izgaismotāja ota (setting brush); 2. Konturēšanas ota (sculpting brush); 3. Vēdekļveida ota (fan brush). Ķersimies klāt pie katras otas aprakstiem un pieredzi!

Konturēšanas ota (attēlā pa kreisi) – paredzēta bronzera uzklāšanai. Tai ir slīps lenķis un blīvi izvietoti sariņi, ar kuru palīdzību iespējams uzklāt precīzu kontūru zem vaigu kauliem. Škiet, ka ar šādu lenķi var vieglāk uzklāt kontūru. Šo otu neizmantoju katrā kosmētikas uzklāšanas reizē – dažkārt nevēlos precīzas kontūras, kā arī nevēlos tērēt papildus laiku, lai precīzo kontūru iztušētu. Nepārprotiet – ar šo otu uzklājot bronzeri jums nebūs vienkārši strīpas kontūru vietā, bet neieteiktu arī vienkārši uzvilkt līnijas – ar otu mazliet produkts jāiestrādā, kas tad arī rada vienmērīgāku klājumu un kopskatu.

Izgaismotāja ota (attēlā pa labi) – paredzēta gan pūdera uzklāšanai konkrētos sektoros, gan izgaismotājam. Pati šo otu izmantoju tikai un vienīgi izgaismotājam un, varu teikt, ka šī ir mana vismīļākā ota no visa komplekta. Kad tikko saņēmu šo komplektu, nodomāju, ka nudien liela otiņa priekš izgaismotāja uzklāšanas. Otas sariņu garums ir pakāpenisks, kas tikai rada ilūziju, ka ota ir milzīga – tādēļ paņemu izgaismotāju uz pašiem gala sariņiem, to uzklāju vietās, ko vēlos izgaismot, un, kad produkts ir uzklāts, otiņu sāku cirkulēt, lai izpludinātu līnijas.

rt_thekika_5

Un lūk arī ota, ko izmantoju ļoti reti – vēdekļveida ota. To ir paredzēts izmantot vieglai pūderveida produktu uzklāšanai, kā arī dažādu pūderveida produktu noņemšanai bez izsmērēšanas (attiecīgi gadījumos, kad tiek uzklātas acu ēnas un tās nobirst uz apakšējā plakstiņa). Esmu redzējusi, ka šo otiņu izmanto arī citiem mērķiem, viens no tiem ir izgaismotāja uzklāšanai. Tā kā priekš sevis neesmu konkrētu pielietojumu atradusi, izmantoju to tikai reizēs, kad tiešām gadās, ka acu ēnas uzklāšanas brīdī nobirst un tās nepieciešams notīrīt neizsmērējot. Šī ota, pie tam, skaitās ekskluzīva – tā ir pieejama tikai šajā komplektā… Nezinu, vai tas ir kas tik ekskluzīvs, ka būtu jāpērk šis komplekts šīs otas dēļ.


Otiņas viegli attīrīt – tās veidotas no taklona (sintētiskās šķiedras), kas padara tās vieglas, bet tikpat maigas kā dabīgo sariņu otas. Vislielākā priekšrocība Real Techniques otiņām, kādēļ visu laiku gribās pie tām atgriezties – tās ir izturīgas un kalpo vairākus gadus (spriežu pēc acu otiņu komplekta), respektīvi tās nenolietojas ātri.


Kopsavilkums: Manuprāt, lai gan bieži neizmantoju tik ļoti ekskluzīvo vēdekļveida otu, tomēr ir vērts ieguldīt līdekļus šajā komplektā – otas ir kvalitatīvas, vizuāli pievilcīgas, viegli kopjamas. Otu sariņu izvietojums, lenķis, protams, ir gaumes lieta… Konturēšanas otai pluss ir tās lenķis, savukārt sariņu blīvums un uzklāšanas rezultāts ir jau gaumes lieta. Izgaismotāja ota mani visvairāk iepriecināja – lenķis, sariņu izvietojums un kā tas viss sastrādājoties kopā veido vienmērīgu produkta klājumu. Viens no mīnusiem – otām nenāk līdzi maciņš, kurā otas uzglabāt.


Manis rakstītā atsauksme par Real Techniques Starter set otu komplektu izlasāma šeit

RT mājaslapa, kurā iespējams iepazīties ar produktu klāstu un tik daudzām, dažādajām otām

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s