Makeup look: Rudens noskaņās

Pēdējo reizi solījos, ka centīšos katru ceturtdienu ievietot jaunus grima tēlus, bet, pēc esošās pieredzes skatoties, tas var sanākt neregulāri. Šoreiz pie vainas bija sejas ādas stāvoklis – kamēr izcīniju daudz maz līdzenu un attīrītu sejas ādu, tikmēr procesā nevēlējos eksperimentēt ar kosmētiku.

Nu es esmu daudz maz nomierinājusi sejas ādu un varu turpināt savus eksperimentus. Tā kā lapas jau pamazām sāk iekrāsoties un viss sāk liecināt par to, ka rudens patiesi jau ir pienācis, nolēmu veidot grima tēlu veltītu rudenīgiem, tumsnējiem toņiem.

teels_1_thekika

Izskatās, ka visus blogus jau pamazām sāk skart rudens noskaņas gan kosmētikas izvēlē, gan grima tēlu veidošanā. Kā jau var redzēt pēc toņiem, centos vairāk atainot rudens pelēcīgo pusi, kurā tomēr vēl pa kādai krāsai pavīd (ko centos panākt ar orandžajiem akcentiem un violetajām lūpām).

teels_2_thekika

Šī grima tēla “triks” ir likt acu plakstiņam iegūt vairāk dimensijas – to iespējams panākt ietonējot plakstiņa malas vienā krāsā un vidu ietonēt citā tonī. Sākumā plakstiņa abās pusēs izmantoju vienu un to pašu krāsu, bet visu laiku nepameta sajūta, ka kaut kā trūkst, tādēļ acs plakstiņa stūrī uzklāju mazliet savādāku, vairāk sudrabotu toni. Diemžēl attēlā var redzēt, ka acs plakstiņi alerģijas dēļ ir mazliet pietūkuši, bet domāju, ka ideju jūs tāpat saprotat 🙂 Kad savu šī tēla filozofiju (kas ne gluži nav filozofija :D) esmu izklāstījusi, laiks ķerties klāt izmantotajiem produktiem!

teels_3_thekika

Kad seja attīrīta, mitrināta un ir nogaidītas 10 minūtes, lai krēms paspēj uzsūkties ādā, ņemu samitrinātu Beautyblender (kurš, starp citu, tūlīt, tūlīt jau jāmaina) un uzklāju L`Oreal True Match tonālo krēmu tonī 2N Vanille. Sūklīša platāko daļu izmantoju, lai tonālo krēmu uzklātu uz sejas lielākajiem laukumiem, savukārt šauro galu – rajonā ap degunu un acīm.

Šoreiz uzreiz ķēros pie acu krāsošanas. Sāku ar tumšākā toņa uzklāšanu plakstiņa abās pusēs, atstājot neskartu plakstiņa vidus daļu. Izmantoju MUA Undress Me Too paletē pieejamo krāsu tonī Obsessed (attēlā – pa kreisi no melnā toņa), ko uzmanīgi uzklāju ar Real Techniques Accent otu. Tad, lai ietonētu plakstiņa vidus daļu, ņēmu to pašu Real Techniques Accent otu (mazliet notirītu salvetē) un uzklāju Catrice Cosmetics acu ēnas tonī 580 Carrots of the Caribbean. Tad sapratu, ka tomēr kaut kā trūkst, un acs iekšējo kaktiņu ietonēju ar MUA Undress Me Too paletes toni Exposed (attēlā – otrā rinda, no kreisās puses otrais tonis), uzklāju ar to pašu RT Accent otu. Tā kā visas acu ēnas no šīs paletes vienmēr nobirst, acu ēnas puteklīšus noņēmu ar Real Techniques Fan otu. Uz apakšējā plakstiņa centos veidot līdzīgu krāsu pāreju, kā uz augšējā – ņēmu talkā Real Techniques Pixel-point lainera otiņu un uzklāju Obsessed, ko vēlāk sapludināju ar 580 Carrots of the Caribbean, ko izpludināju gandrīz līdz pat acs iekšējam kaktiņam. Lai visu vienmērīgi izpludinātu un veidotu skaistas pārejas, visu iztušēju ar Real Techniques Deluxe Crease otu. Ar skropstu atliecēju sagatavoju savas skropstas tušas uzklāšanai – divās kārtās uzklāju Physicians Formula Organic Wear Jumbo Lash skropstu tušu tonī Black Organics, uz apakšējām skropstiņām uzklāju tušu vienā kārtā, viegli pieskaroties. Uzacis saķemmēju un iekrāsoju ar Catrice Cosmetics Eye Brow Stylist uzacu zīmuli tonīBlack-n-Eyed Peas – šoreiz divās kārtās, lai pie šī tumšā grima tēla uzacis pilnībā nepazūd.

Tad, kad acīm ir pieškirta dimensija, laiks to piešķirt arī sejai. Ar Real Techniques Sculpting otu zem vaigu kauliem uzklāju Catrice Cosmetics Sun Glow matēto bronzējošo pūderi tonī 020 Deep Bronze. Tā kā sanāca mazs misēklis ar šo otas un produkta kombināciju, visu izlīdzināju ar Claire`s vaigu sārtuma otu. Atceroties vēl neseno laiku, kad man nebija neviena highlightera, seju izgaismoju ar MUA Undress Me Too paletes toni Shy (attēlā – pirmā rinda, trešais no kreisās puses). Ar Real Techniques Setting otu to uzklāju virs bronzera, deguna, zoda un mazliet arī uz pieres. Savukārt ar Real Techniques uzacu otu izgaismoju rajonu zem uzacīm.

Pēdējais un visuztraucošākais moments bija ar lūpām. Es jau tā nemāku uzklāt parastās lūpu krāsas, bet nu prast skaisti uzklāt matētās lūpukrāsas ir jau cits līmenis! Lai varētu precīzāk uzkrāsot kontūras, ņēmu talkā Maybelline otiņu, kas sen senos laikos nāca komplektā ar gēla laineri – tā ir pietiekami smalka un precīza, lai ar to varētu iezīmēt kontūras. Brīnišķīgā lūpukrāsa ir NYX Soft Matte lip cream tonī 29 Vancouver, ar ko iezīmēju gan kontūras, gan ko uzklāju uz lūpām kopumā. Klāju divās kārtās, jo pirmajā reizē ar visām kontūrām kopskats sanāca traki causpīdīgs (pateicoties otiņai, jo ar lūpu krēma aplikatoru klājums ir vienmērīgāks un necaurredzamāks).


Nedēļas nogale vairs nav tālu – saņemamies, darbojamies un NEAPSTĀJAMIES! Līdz nākamajam rakstam 🙂


Mans Instagram konts

Mana Facebook lapa

Vari piesekot man arī Bloglovin vietnē, lai saņemtu jaunumus par maniem bloga ierakstiem

Advertisements

3 thoughts on “Makeup look: Rudens noskaņās

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s