Atsauksmes: Lotos Pharma, Good Sleep sprejs

Šoreiz detalizētāk pievērsīšos mazliet savādāka tipa produktam kā ikdienā varat sastapt manā blogā. Kad pirmo reizi izdzirdēju par šo jaunumu no Lotos Pharma, uzreiz asociēju to kā spreju, kas izsmidzināms uz spilvena pirms gulētiešanas – taču tā nebūt nav!

“Good Sleep Spray” sastāvā esošais melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku un atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas. Pasifloras ekstrakts darbojas sedatīvi, tas palīdz uzturēt psihisko relaksāciju un veselīgu miegu.

Man ar miegu ir gana labas attiecības – nakts vidū neceļos un guļu mierīgi. Ar pašu miegu man nav problēmu, bet dažkārt ir grūti iemigt dažādu apstākļu dēļ. Šo spreju esmu iztestējusi tikai ikdienas situācijās – attiecīgi neesmu izmēģinājusi pārbraucienos uz valstīm, kur mainās laika joslas un dienas ritms sajūk.

02_thekika

Šoreiz sākšu ar to, kā tad šis produkts ir jālieto, jo, kā jau augstāk minēju, mana pirmā asociācija – sprejs jāizsmidzina uz spilvena pirms gulētiešanas.

Noņem aerosola uzmavu. Aerosolu izsmidzina 1 reizi zem mēles. Tādā veidā tiek izsmidzināts 150 mg produkta, kas ir viena deva. Ieteicams pa 1 devai 1 reizi dienā 20 min. pirms gulētiešanas. Pirms lietošanas sakratīt.

Uz iepakojuma tiek arī minēts, ka tad, kad produkts ir uzpūsts zem mēles, pēc kāda laika var sajust rūgtu garšu un, ka tā tas ir paredzēts. Rūgtena garša tam noteikti ir, bet tā nav nepanesama.

Produkta iepakojums ir 30ml stikla pudelīte – šķiet, ka ļoti maz, bet uz iepakojuma tiek minēts, ka šis produkts pietiek 200 naktīm, kas, ja tā paskatās, ir ļoti daudz (ņemot vērā, ka šo produktu diezvai lieto katru nakti). Šķidrums veido arī nosēdumus, tādēļ pirms katras lietošanas reizes pudelīti nepieciešams sakratīt.

Bet tagad par pašu galveno – vai šis produkts patiesi strādā? 

Es šo produktu esmu iztestējusi vismaz 7 atsevišķas naktis. Parasti, kad zinu, ka būtu jādodas gulēt, bet miegs vēl nenāk, daru sekojoši – pirms notīru kosmētiku un uzklāju krēmus uz nakti, zem mēles uzpūšu spreju un visus sīkos darbiņus izdaru. Parasti paiet 20-30 minūtes un tad lienu migā un cenšos iemigt. Vēlos minēt, ka nav tā, ka 20 minūtes pēc produkta lietošanas organisms jau guļ un labāk atrasties jau gultā, jo tas nogāzīs no kājām. Katru reizi, kad esmu lietojusi šo produktu, aizverot acis uzreiz arī aizmiegu. Par ātro iemigšanas laiku varu spriest pēc īsziņām – novēlot draugam arlabunakti, viņš atbild 5-10 minūšu laikā un es to vairs nedzirdu, jo esmu paspējusi iemigt. Runājot par pašu gulēšanas procesu – kā jau minēju, nakts vidū neceļos, bet reizēm miegs kļūst caurs un dzirdu kas notiek apkārt. Vienā no pirmajām lietošanas reizēm nakts laikā istabas biedrene atgriezās kopmītnēs un runāja pa telefonu – to, protams, uzzināju tikai no rīta, kad pajautāju, cikos viņa esot atgriezusies. Pamošanās laiku, manuprāt, šis līdzeklis neietekmē – dažus rītus piecēlos pēc 8 stundām, citreiz piecēlos pēc 6 vai pat mazāk stundām un jutos izgulējusies.

Lietojot vakaros, kad jūtams, ka būs grūti iemigt, atminos visas reizes, kurās šis līdzeklis man būtu noderējis – reizēs, kad ir bijis uztraukums, pārāk liels nogurums vai arī reizēs, kad nākas nakšņot svešās mājās. Tagad kādam laikam pietiks iemigšanas brīnumlīdzekļa 🙂


01_thekika

Šo noteikti rekomendēju cilvēkiem, kad reizi pa reizei nākas saskarties ar iemigšanas problēmām – 20 līdz 30 minūšu laikā līdzeklis iedarbojas un aizverot acis pāris minūšu laikā arī izdodas aizmigt. Pārbraucienos ērti ņemt līdzi pudelīti – tā aizņem maz vietas sava tilpuma dēļ. Pati turpināšu lietot 🙂


Lotos Pharma mājaslapa, kurā iespējams iepazīties ar zīmola produkciju

Lotos Pharma Facebook lapa, kurā iespējams sekot līdzi aktualitātēm


*Rakstā minētie produkti ir Lotos Pharma zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

One thought on “Atsauksmes: Lotos Pharma, Good Sleep sprejs

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s