NYX Cosmetics pirmais veikals Rīgā!

Vai atceries, kā pirms kāda laika rakstīju par savu pirmo iepazīšanos ar NYX zīmolu? Redz kā, ir pienācis rudens un NYX mūs priecē ar PIRMO NYX VEIKALU RĪGĀ!

05_thekika_nyx

Ja gadījumā ziņa par veikala atklāšanu tev ir paskrējusi garām, tad zini – NYX veikals tiks atklāts 22. oktobrī (sestdiena), plkst. 10:00. Veikals atrodas Aspazijas bulvārī 32 – pavisam netālu no Galerija Centrs. Visas dienas garumā norisināsies dažādas aktivitātes, vairāk informācijas šeit.

Man bija iespēja ielūkoties brīnišķīgajā un krāšņajā veikalā jau šovakar. Vienu varu teikt – veikalā var sastapt gan neparastākos, krāšņākos toņus, gan arī iecienītos nude toņus. Katrs atradīs ko sev, savai gaumei tuvu.

07_thekika_nyx

Vislielākais stends, noteikti, ir ar dažādām lūpukrāsām – matētām, metāliskām, lūpu spīdumiem un daudziem citiem neparastiem lūpu produktiem. Es esmu iemīļojusi matētās lūpu krāsas, bet, diemžēl, uz šīvakara pasākumu nevarēju uzkrāsot lūpas, jo turpinu cīnīties ar alerģiju (kura, starpcitu, ir daudz maz uzlabojusies).

01_thekika_nyx

03_thekika_nyx

Manas acis iemirdzējās pie glitteriem – tik daudz skaistu spīguļu, ka nebija iespējams izvēlēties, tādēļ veikalā noteikti vēl atgriezīšos ne vienu reizi vien. Esmu nolēmusi savus eksperimentus ar kosmētiku pacelt augstākā līmenī – priekš tā tad arī man ir nepieciešama glitteru līme un paši glitteri (jā, arī glitter līme ir pieejama NYX veikalā).

Kopumā varu teikt, ka izvēle ir plaša, telpām ir samērīgs lielums – manuprāt, nemaz neprasās plašākas telpas. Kā jau daudzos kosmētikas veikalos, arī NYX veikalā viss ir sadalīts pēc pielietojuma (lūpām, acīm, uzacīm utt.). Tāpat arī priecē produktu cenas, piemēram, Hot Singles eyeshadow iespējams iegādāties par €2,90 (ņemot vērā cik pigmentētas tās ir, cena ir ļoooti pieejama) un acu ēnu bāzi par €6,90.

02_thekika_nyx

Tiekamies veikala atklāšanā ❤


NYX Cosmetics Baltija FB lapa

NYX Baltija Instagram konts

Advertisements

One thought on “NYX Cosmetics pirmais veikals Rīgā!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s