Makeup look: Kontrastos

Ir pagājis krietns laika sprīdis kopš pēdējo reizi ievietoju grima tēlu. Šīs rakstu sērijas turpinājumu nepārtraukti nācās atlikt, jo sākot ar septembra beigām sāku cīnīties ar alerģiju un kosmētiku metu malā uz visiem 100%. Sejas un ķermeņa ādas stāvoklis ir manāmi uzlabojies un ikdienā esmu atsākusi krāsot uzacis un skropstas, savukārt pēc tonālā krēma sniedzos tikai īpašās svētku reizēs. Ar šo grima tēla izveidošanu nosvinēju sava ādas stāvokļa uzlabošanos, taču priecāties uz pilnu klapi arī nedrīkst – rudens vēl noteikti nav galā un var nākties sastapties ar nākamo uzplaiksnījumu.

img_6653

Šim grima tēlam nav īpaša koncepta – vēlējos vienkārši paspēlēties ar pretkrāsām. Kad izkrāvu visus savus dekoratīvās kosmētikas krājumus, sāku likt kopā dažādas krāsas ar kurām spēlēties – zināju, ka vēlos paeksperimentēt ar nesen iegādātajām NYX zīmola dzeltenajām acu ēnām un acu ēnu bāzi. Ja es sevi klausītu, būtu noteikti atkal izveidojusi kādu mierīgu, siltu toņu grimu – bet šī rakstu sērija paliktu ļoti garlaicīga, ja es nepārtraukti sevi klausītu un katru reizi atgrieztos komforta zonā.

img_6652

Salīdzinot un piemeklējot krāsas, sapratu, ka man ļoti patīk kā kopā izskatās matēts dzeltens ar mazliet mirdzošu violēto – šāds nu ir rezultāts!

img_6657

Tā kā manos krājumos nav visdažādākie rīki ar ko uzklāt tonālo krēmu, ņēmu vien talkā veco, labo, samitrināto Beautyblender (kuru man ir tik ļoti žēl mest ārā, bet es jūtu, ka tuvākajā laikā tas būs jāizdara) un uzklāju L`Oreal True Match tonālo krēmu tonī 2N Vanille.

Nākamais solis – konturēšana. Izmantoju Claire`s vaigu sārtuma otu, lai uzklātu Physicians Formula Super BB Instaready trio bronzeri – šim bronzerim dodu priekšroku tad, kad sejas ādas tonis paliek gaišāks. Vaigu sārtumu neizmantoju (šis ir solis, ko bieži vien aizmirstu, jo reti kad uzskatu, ka man tas būtu nepieciešams). Eksperimenta pēc izgaismotāja vietā izmantoju NYX Baked acu ēnas tonī 25 Carmella – gala rezultātā pārliecinājos, ka tonis ir mazliet par tumšu priekš manas sejas ādas gada aukstākajos mēnešos, taču šis tonis varētu skaisti izgaismot seju vairāk siltajos mēnešos… Aukstajos mēnešos šo varēšu izmantot produkta paredzētajam mērķim. To uzklāju virs vaigu kauliem, zem uzacīm un deguna ar nu jau uzticamo Real Techniques Setting otu.

Pirms ķēros pie acīm un lūpām, tiku galā ar uzacīm. Pirms uzacu ietonēšanas izmantoju vasku, kas atrodas NYX uzacu pūdera komplektā ar otiņu, kas iekļauta iepakojumā. Starp citu, jau sen vēlējos izmēģināt uzacu vasku un dāvanu maisiņā no NYX veikala atklāšanas atradu šo uzacu komplektu, par kuru patiesībā esmu sajūsmā (tik vien tas, ka toņi ir stipri par tumšu). Tad, lai uzacis neizskatās vienmuļas un nenomāc visu krāsu kompozīciju, izmantoju NYX acu/uzacu zīmuli tonī 935 Lavender Glitter. Kas man visvairāk patīk tieši šajā zīmulī – tas ir mīksts, uzklājas vienmērīgi un tam iekšā ir gliteri! Lai piešķirtu uzacīm vairāk dimensijas, uzacu ārējās malas ietonēju ar NYX acu/uzacu zīmuli tonī 917 Purple, kas ir tumšāks zīmulis bez gliteriem (bet, diemžēl, neklājas tik vienmērīgi).

Bet tagad pie galvenā – ACIS! Šis grima tēls ir ievērojams vien ar to, ka pirmo reizi visu šo gadu laikā izmantoju acu ēnu bāzi – kopš šī brīža, kad uz manām acīm tiks uzklātas acu ēnas, tās neizpaliks bez acu ēnu bāzes! Pirmais, ko izdarīju – uz acu plakstiņiem uzklāju NYX acu ēnu āzi tonī 01 White. To uzklāju bez jebkādas otas – tikai ar pirkstiem. Ar Real Techniques Base Shadow otu uzklāju violeto toni Royal no Sleek MakeUp i-Divine oriģinālās paletes uz acu plakstiņa locījuma vietas. To uzklāju vairākās kārtās, lai palielinātu toņa intensitāti un visas asās malas iztušēju ar Real Techniques Deluxe Crease otu. Lai piešķirtu šim tēlam kontrasta elementu, izvēlējos NYX Hot Singles acu ēnas tonī 62 Buttercotch Caramel, kuras uzklāju ar daudz mazāku, plakanāku otiņu no Real Techniques – Accent otu. Uz apakšējā plakstiņa (godīgi sakot, joprojām nezinu kā latviešu valodā to pareizi nodēvēt) uzklāju jau pieminēto NYX acu/uzacu zīmuli tonī 917 Purple un iztušēju to ar RT Pixel-point otu. Šoreiz acs kaktiņā nolēmu iestrādāt LUSH zelta acu kontūrlīniju tonī Fantasy – ar to nācās strādāt ātri, jo uzklājot uz rokas un iestrādājot acs kaktiņā ar pirkstu tas ļoti ātri sāka žūt. Ar skropstām daudz nenoņēmos – izmantoju skropstu atliecēju un divās kārtās uzklāju Physicians Formula Organic Wear Jumbo Lash skropstu tušu tonī Black Organics. 

Kā parasti noslēgumā – lūpas! Ar tām man vienmēr ir vislielākās problēmas… Lai vai kā, vēlējos saglabāt violeto toņu tēmu šajā grima tēlā un pilnībā improvizēju ar lūpām neparadzētu produktu (jā, jā, man patīk spēlēties ar uguni ņemot vērā, ka man ir jutīgas lūpas :D) – jau divas reizes pieminēto NYX acu/uzacu zīmuli tonī 917 Purple. Tā kā šis zīmulis nebija tik vienmērīgs kā violetais gliteru zīmulis, lūpas pārklāju ar NYX Mega Shine lūpu spīdumu tonī 155 Perfect, kas violeto toni padarīja dzīvīgāku.

img_6651

Lai veiksmīga nedēļas nogale – tiekamies septembra/oktobra mēneša apskatā pēc pāris dienām 🙂


Mans Instagram konts, kurā sekot līdzi manai ikdienai

Mana bloga Facebook lapa

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s