Atsauksmes: Stenders, Smiltsērkšķa līnija

Laiks, kā jau parasti, skrien pārāk ātri – dažreiz pat tik ātri, ka grūti tikt līdzi. Blogā iestājies klusuma brīdis, jo cenšos tikt līdzi rudenī uzsāktajām maģistra studijām (par kurām, patiesībā, ļoti priecājos, jo ir tik daudz praktisko uzdevumu, ka nav bijis laika piesēsties pie bloga). Tā kā vakardien nokārtoju eksāmenu, nolēmu šodien paņemt atpūtu no visiem darbiem un pastāstīt jums par jauno smiltsērkšķu kopjošās kosmētikas līniju no Stenders.

Atklāj mūsu ķermeņa kopšanas kosmētiku, kas bagātināta ar vērtīgiem vitamīniem un dabas enerģijas pārpilno smiltsērkšķu eļļu, lai dziļi barotu un mīkstinātu tavu ādu, ļaujot tai atjaunoties un justies īpaši lutinātai. Smiltsērkšķu eļļa bagāta ar vitamīniem un antioksidantiem, tā veicina ādas šūnu dalīšanos un tādējādi audu atjaunošanos, aizsargā no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Smiltsērkšķu augļu ekstrakts bagātīgi satur antioksidantus, kas lieliski palīdz tavai ādai atjaunoties.

Šajā līnijā, kopā, ir 6 brīnišķīgi smaržojoši produkti – vannas burbuļbumba, ziepes, krēmveida ķermeņa skrubis, ķermeņa krēms, dušas eļļa un lūpu balzams. Man bija iespēja izmēģināt vannas bumbu, ziepes, ķermeņa krēmu un dušas eļļu.

Sākšu vien ar šīs līnijas vienojošo elementu – smiltsērkšķi. Atceros, ka nu jau pirms laba laiciņa biju iegādājusies Natura Siberica ķermeņa sviestu no smiltsērkšķu līnijas un bija ļoti grūti pierast pie neparastā (bet dabīgi maigā) aromāta. Tā kā man jau līdz šim ir bijusi pieredze ar šādiem aromātiem, atverot krēma trauciņu ļoti sapriecājos un neapmulsu no neparastā aromāta. Es teiktu, ka šīs līnijas aromāts nav uzbāzīgs un pārlieki spēcīgs – tas jau savā būtībā ir maigs, varbūt pat varētu teikt, ka viegls. Pievērsīšos aromātiem arī katram produktam atsevišķi.


img_7341

MĪKSTINOŠA DUŠAS EĻĻA

Lutinoša dušas eļļa, kas maigi attīrīs tavu ādu un piešķirs tai atsvaidzinošu smiltsērkšķu aromātu. Piesātināta ar smiltsērkšķu eļļu, lai sniegtu ādai bagātīgu antioksidantu un vērtīgo omega taukskābju devu, kas palīdzēs ādai atjaunoties un mīkstinās to. Ūdenī samtainā eļļas tekstūra pārvētīsies maigās, gaisīgās putās, kas nomierinās un parūpēsies par ādas labsajūtu, ļaujot tev izbaudīt zīdaina maiguma sajūtu.

Dušas eļļas ir tik labs izgudrojums – tās der gan cilvēkiem ar sausu ādu (papildus mitrināšanai), tāpat arī tās der cilvēkiem, kuriem nav laika/nepatīk smērēties ar krēmiem (gan attīra, gan samitrina, gan piešķir ādai aromātu). Dušas eļļas nelietoju katru dušošanās reizi – pārsvarā tās izmantoju vienu vai divas reizes nedēļā reizēs, kad izmantoju ķermeņa skrubjus. Sākumā noskrubējos, noskalojos un tad uz attīrītas ādas uzklāju dušas eļļu (dažkārt uzreiz uz ādas, citreiz ar dušas sūklīti). Kas mani visvairāk pārsteidza šajā dušas eļļā – tā ļoti labi puto (salīdzinoši ar Biodermas un Rituals dušas eļļām, Stendera smiltsērkšķu dušas eļļa puto vislabāk). Kas mani visvairāk mulsināja – aromāts. Lai gan var just smiltsērkšķu aromātu, tomēr tai ir klāt kāda piesmarža – īpaši saskaroties ar ūdeni. Vēlāk, kad jau iziets no dušas, āda atkal smaržo pēc patīkamā smiltsērkšķa, kas ir pluss. No dušas eļļas sagaidu ādas mitrināšanu, tomēr no šīs to nesagaidīju… Prieks tomēr, ka āda netiek savilkta un kļūst maiga. Vislielākais pluss – tā kā šī eļļa tik ļoti labi puto, produkts tērējās ļoti gausi (to lietoju jau mēnesi, bet produkts nav nokrities pat līdz etiķetei).


img_7345

SMILTSĒRKŠĶU ZIEPES

Darinātas rokām, cienot laika pārbaudītas tradīcijas un pieredzi, šīs aromātiskās, uz glicerīna bāzes gatavotās ziepes ir bagātinātas ar vitamīniem un antioksidantiem bagāto smiltsērkšķu ekstraktu, lai maigi attīrītu, saudzētu ādas mitrumu un piešķirtu tai atsvaidzinošu smiltsērkšķu aromātu.

Par šīm ziepītēm varu pateikt īsi un kodolīgi – nē! Šīs aizvedu vecākiem iemēģināšanai un pati paspēju arī divas reizes nomazgāties ar tām. Zinu, ka ir daudzi cilvēki, kas ziepes izmanto tikai roku mazgāšanai, tomēr mūsmājās tās tiek izmantotas gan roku, gan ķermeņa mazgāšanai. Ikdienas lietošanai rokām – rokas paliek maigas, tīras, lai gan pēc kāda laiciņa tomēr prasās uzklāt mazliet krēma, bet kopumā viss ir kārtībā. Mani vecāki pirmie paspēja izmēģināt šīs ziepes ķermeņa mazgāšanai – saņēmu atsauksmes, ka tās ļoti sausina ādu un ir vēlme uzklāt krēmu. Pēc pirmās mazgāšanās reizes nemanīju sausumu (taču jo vairāk domāju, jo labāk atceros, ka pusstundu pēc dušas uzklāju krēmu un devos ikdienas gaitās). Savukārt pēc otrās mazgāšanās reizes, kad krēmu uzklāju stundu vēlāk pēc dušas – mana sausā āda bija savilkta un viscaur sausa. Pēc saviem novērojumiem – šīs ziepes nemaz tik labi neputo. Lai gan smarža ir viegla un ziepītes pašas par sevi ir ļoti skaistas, tomēr efekts ļoti neapmierināja.


img_7342

BAROJOŠS ĶERMEŅA KRĒMS

Dziļi barojošs ķermeņa krēms, kas palīdzēs nomierināt, aizsargāt un atjaunot nepieciešamo mitrumu, novēršot sausas ādas sajūtu. Spēcināts ar atjaunojošo smiltsērkšķu eļļu – bagātīgu antioksidantu un omega taukskābju avotu – un mīkstinošo saldo mandeļu eļļu, lai palīdzētu ādai saglabāt elastību un jaunavīgu izskatu. Bagātīgās konsistences krēms iesūksies pavisam ātri, ļaujot ādai justies maigai un lutinātai, un piešķirot tai patīkami atsvaidzinošu smiltsērkšķu aromātu.

Varu apgalvot, ka no visas šīs līnijas man visvairāk patīk šī krēma aromāts – tas ir piesātināts, viegls, maigs… varbūt pat mazliet salds, bet kopumā ļoooti patīkams! Pats labākais – šis aromāts ilgstoši saglabājas uz ādas (vai arī uz gultas veļas, ja pirms gulētiešanas krēmu uzklāj uz ādas).

img_7343

Konsistence vienmērīga un krēms patiesi ātri iesūcas ādā – ja dušojos no rīta, tad zinu, ka varu uzklāt šo krēmu un tas iesūksies ādā kamēr turpināšu gatavoties dienas gaitām. Mitrināšana ir apmierinoša – ja ar citiem krēmiem varu sasmērēties pēc dušas un man pietiek līdz nākamajai dušas reizei, tad šo krēmu nākas vēlreiz uzklāt uz vairāk sausajām zonām starpdušas reizēs (taču tas man netraucē… skaistuma rituālu taču nevar būt par daudz). No visas līnijas šis ir mans favorītprodukts visos aspektos – smaržā, konsistencē, izpildījumā.


img_7344

VANNAS BURBUĻBUMBA

Pārvērt vannas peldi vilinošu smaržu piesātinātā atpūtas baudījumā. Šī rokām darinātā vannas burbuļbumba ir piepildīta ar sāls kristāliem, eļļu un vitamīniem un antioksidantiem bagāto smiltsērkšķu ekstraktu, lai parūpētos par tavu ādu, kamēr tavas sajūtas lutina atsvaidzinošais smiltsērkšķu aromāts.

Šis ir vienīgais produkts, ko neesmu izmēģinājusi, tādēļ nespēšu par tā izpildījumu neko pateikt. Vienīgi varu teikt, ka man tik ļoti patīk iepakojuma uzlīmīte, kas iedvesmo relaksēties un izbaudīt MIRKLI. Pasmaržojot vannas bumbu šķiet, ka smarža ir bez jebkādiem citiem smaržu piejaukumiem un tā ir līdzīga kā ķermeņa krēmam!


KOPUMĀ PAR SMILTSĒRKŠĶU LĪNIJU:

Šī līnija ar smiltsērkšķu aromātu mani ievilināja tik ļoti, ka nu vairs nebaidos ikdienā smaržot pēc smiltsērkšķa – tā kā aromāts ir tik īpatnējs un man pie tā bija jāpierod, tad to uzskatu kā lielu plusu. Ja neņem vērā ziepītes, kas manai sausajai ādai bija pilnīgi garām, tad viss pārējais (it īpaši ķermeņa krēms) mani ļoti iepriecināja. Atgriežoties pie aromāta, ir ļoti forši lietot vienas sērijas produktus vienā skaistuma rituāla reizē, jo tad ir skaidrs, ka āda ilgstoši smaržos pēc smiltsērkšķiem (mana mīļākā kombinācija – pēc dušošanās ar dušas eļļu uzklāt ķermeņa krēmu). Protams, vienmēr ir patīkami, ka produkti tik ātri neiztukšojas – šajā ziņā man ir vieslielākais pārsteigums par dušas eļļu. Šī līnija noteikti varētu patikt tiem, kam uz sezonas aukstajiem mēnešiem āda paliek sausāka!


Šeit vari aplūkot visus smiltsērkšķu līnijas produktus no Stenders

Stenders Facebook lapa, kurā iespējams sekot līdzi jaunākajām aktualitātēm


*Rakstā minētie produkti ir Stenders zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s