Atsauksmes: Madara Cosmetics, Lūpu balzami

Šodien, kā jau svētdienā, biju nolēmusi doties garā pastaigā, taču visus plānus izjauca lietus – šodien nav tā diena, kad es varētu izbaudīt šādus laika apstākļus. Gala rezultātā nolēmu piesēsties pie bloga un pastāstīt jums par to, ka Madara Cosmetics ir sākusi ražot lūpu balzamus – Plum Plum ar plūmju un Hemp Hemp ar kaņepju eļļu.

img_7398

Lai gan par katru pastāstīšu jums atsevišķi, tomēr sāksim ar produktu iepakojumu. Mani vienmēr iepriecina Madaras iepakojumi – tie ir minimālistiski, bet ne vienkārši. Tiem vienmēr piemīt tāds kā “minimālistisks svaigums”, ja tā varētu teikt. Lai gan esmu iecienījusi lūpu balzamus zīmulīšu formā (ar tiem es domāju parastos, griežamos), tomēr centos būt pēc iespējas atvērtāka šīm tūbiņām. Piemirsās nofotografēt tūbiņas galu – tas ir plastmasas un tam ir slīpa forma, lai produktu būtu iespējams vienmērīgi uzklāt uz lūpām.

Protams, nenoliedzami, pašas tūbiņas ir tik pievilcīgas, ka nepārtraukti ir vēlme tās turēt kaut kur redzamā vietā, lai varētu pamielot acis. Man ļoti patīk, ka baltās tūbiņas odziņa ir sudrabotais vāciņš; tā kā melnā krāsa man ir ļoti tuva sirdij, lieki teikt, ka iemīlējos melnajā tūbiņā – domāju, vai būtu bijis pievilcīgāk, ja tai arī būtu bijis spīdīgs vāciņš un sapratu, ka melna lūpu balzama tūbiņa pati par sevi jau ir īpaša.

Lai gan iepakojums ir brīnišķīgs, tik un tā uz šiem skatījos samērā kritiski, jo, kā jau vienmēr, ir nācies vilties ar lielāko daļu firmu piedāvātajiem lūpu balzamiem, jo manas lūpas ir ārkārtīgi jutīgas.


img_7400

PLUM PLUM lūpu balzams

Intensīvi atjaunotas un debešķīgi maigas lūpas ar pirmo lietošanas reizi. Lieto vienu pašu kā caurspīdīgu klājumu vai kā bāzi pirms Tavas iecienītās lūpu krāsas. Lūpas ir perfekti maigas, aizsargātas un mitrinātas. Satur dziļi mitrinošo hohobas eļļu, karitē koka sviestu un atjaunojošo plūmju eļļu.

Mans vislabākais tests lūpu balzamiem ir tieši tad, kad mokos ar alerģijas radītajām sekām vai vēl esošajiem uzplaiksnījumiem. Gan šo, gan Hemp lūpu balzamu sāku lietot tieši savas alerģijas laikā. Tieši šis, Plum Plum lūpu balzams, bija pirmais, kas nonāca uz manām alerģijas skartajām lūpām. Lieki teikt, ka pēc pirmās lietošanas reizes manas lūpas nekļuva maigas, bet to es arī negaidīju, ņemot vērā savu lūpu stāvokli.

Lūpu balzamam ir viegla, saldena smarža – atgādina saldas konfektes. Lai gan var redzēt, ka no tūbiņas produkts nāk ārā gaiši rozā tonī, tomēr nonākot uz lūpām tonis nav redzams (kļūst caurspīdīgs). Visvairāk biju pārsteigta par konsistenci – tā ir gēla veidā, stingra un salīdzinoši bieza. Lai gan produkts ir gēlveida un biezs, tomēr tas nerada lipīguma sajūtu – lūpu balzams uzklājas vienmērīgi un nav nepieciešams izziest visu tūbiņu lai justu, ka lūpas ir mitrinātas, pabarotas.

Šo lietoju vairāk ikdienas gaitās, kad lūpām nepieciešama aizsārgkārtiņa pret ārējās vides apstākļiem un ir jūtams, ka nepieciešama mitrināšana.


img_7401

HEMP HEMP lūpu balzams

Mitrinošs un aizsargājošs lūpu balzams ar aromātisko kaņepju eļļu. Mīkstina, intensīvi mitrina un aizsargā lūpas, atjaunojot to labsajūtu. Satur barojošo olīveļļu, karitē koka (šī) sviestu un kaņepes eļļu, kas baro un tonizē ādu, stiprinot tās aizsardzības spējas. Kaņepes eļļa satur vērtīgās omega 3 un omega 6 taukskābes un antioksidantus, kas kavē ādas novecošanos. Novērš ādas sausumu un raupjumu, nodrošinot komforta sajūtu visas dienas garumā.

Alerģijas laikā izvairos no īpaši smaržīgiem produktiem, tādēļ šis man jau no pirmā mirkļa iepatikās daudz vairāk kā Plum lūpu balzams. Nevarētu teikt, ka tam nav smaržas, tomēr tā ir daudz vieglāka un ne tik ļoti jūtama – ražotājs norāda, ka jūtams pieklusināts citrusaugļu aromāts ar kaņepes niansēm. Manuprāt, citrusaugļi būtu par skaļu teikts, zinot, ka ir cilvēki, kuri visam, kur minēti citrusi, iet ar līkumu. Kopumā aromāts ir pieklusināts un nav izteikts (iespējams aromāts ir tuvāks kaņepēm?).

Šis lūpu balzams pēc konsistences ir tieši tāds pats kā Plum balzams – gēlveida, stingrs un salīdzinoši biezs. Uzklājas vienmērīgi un nesalīp. Šo lietoju reizēs, kad jūtu, ka ir jau sasniegta kritiska robeža un lūpas ilgāku laiku ir sausas. Šo parasti arī uzklāju pirms došanās gulēt (lūpu balzama uzklāšana arī ietilpst manā pirms gulētiešanas skaistuma rituālā – neatņemama sastāvdaļa). No rīta pamostoties lūpas ir maigas un mitrinātas.


KOPSAVILKUMS PAR MADARA COSMETICS LŪPU BALZAMIEM:

Man šķiet, ka kopsavilkumā varu vien uzrakstīt to, ka pēc gandrīz divu nedēļu lietošanas man nav jācīnās ar lūpu sausumu vai to, ka tās sāk izskatīties bālas un no tām lobās āda nost. Lai gan parasti alerģijas laikā neriskēju izmantot jaunus lūpu balzamus, bet tas bija viens no maniem labākajiem lēmumiem – no alerģijas nomocītām, esmu nonākusi līdz veselīgām, maigām un skaistām lūpām. Abi lūpu balzami lieliski atjauno, baro un mitrina lūpu ādu, tādējādi liekot tām izskatīties veselīgām – īpaši gada aukstākajos mēnešos, kad sals, vējš un dažādi citi ārējās vides faktori var tās ietekmēt.

Esmu patiesībā ļoti pārsteigta par šo pozitīvo iznākumu, jo nekad nespēju sev sameklēt lūpu balzamu kas spēj atjaunot lūpu ādu un to nekairina. Varu vien teikt to, ka pie mana iecienītā Dzintara UNI un Badger Balm lūpu balzamiem pievienojas jauni uzvarētāji!

img_7399


Madara Cosmetics mājaslapa, kurā iespējams iepazīties ar produkciju un pasūtīt produkciju firmas e-veikalā

Madara Cosmetics iedvesmojošais Instagram konts


*Rakstā minētie produkti ir Madara Cosmetics zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s