Atsauksme: Madara Cosmetics, Happy Skin Essentials set + konkurss

Jau paskrējušas pirmās divas adventes un nu jau ir pavisam skaidrs, ka Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem – palikušas vairs tikai trīs nedēļas. Skan gana baisi, ņemot vērā, ka jāpaspēj sagatavot dāvaniņas un salocīt kartiņas! Es esmu sagatavojusi jau vienu dāvaniņu, bet par to vairāk pastāstīšu jums raksta beigās.

Tuvojoties svētku laikam visapkārt arvien vairāk sastopami dažādi dāvanu komplekti, kuros atrodami vairāki produkti par izdevīgu cenu. Madara Cosmetics arī sagatavojās Ziemassvētku laikam izveidojot “Happy Skin Essentials set” ar diviem populāriem zīmola produktiem – izslavēto micelāro ūdeni un neparasto skrubīti, kas no eļļas pārvēršas pieniņā.

img_7572

Šoreiz gan sākšu ar produktu apskatu un tikai pēc tam aprakstīšu iepakojumu un tā praktiskumu!


img_7577

MICELĀRAIS ŪDENS AR PEONIJAS SAKNI

Universāls sejas tīrīšanas līdzeklis, kas nav jānoskalo. Piemērots lietošanai ikdienā un ideāls līdzņemšanai ceļojumos. Vienā paņēmienā noņem kosmētiku un netīrumus, līdzsvaro un mitrina pat jutīgu ādu. Radīts no ādu mitrinošās alvejas, hialuronskābes un nomierinošās ziemeļu peonijas.

Lai gan micelārais ūdens kā tāds pastāv vairākus gadus, tieši pēdējo trīs gadu laikā ir nācies ar tiem sastapties ik uz stūra (teju katrai ādas kopšanas kosmētikas firmai ir sava micelārā ūdens variācija). Lai gan esmu jau atradusi savu mīluli no visiem micelārajiem ūdeņiem, tomēr bija patīkami arī izmēģināt Madara Cosmetics variāciju šim daudzfunkcionālajam produktam!

Sākšu ar produkta iepakojumu. Esmu jau neskaitāmas reizes to teikusi, bet atkārtošos – man tik ļoti patīk iepakojuma dizaina pievilcīgā vienkāršība! Kā jau vienmēr Madaras zīmola produkcijai lielais pluss ir iepakojums – pudelīte ir no cieta materiāla un tā noteikti ir parocīga ceļošanai. Pudelītes snīpītis cieši nofiksējas un nav jāuztraucas, ka produkts var izlīt somā. Lasīju gan atsauksmes, ka cilvēkiem šis iepakojums nešķiet parocīgs ceļošanai, jo pudelīte tomēr var saspiesties un izlīt – protams, vienmēr pastāv šāds risks, tādēļ es pati lai arī kā uzticos iepakojumiem, tik un tā visu kosmētiku salieku maisiņos.

Lai gan nekad neesmu bijusi spēcīgo aromātu piekritēja, tomēr, šķiet, ka pēdējo gadu laikā tam pievēršu īpaši lielu uzmanību. Esmu sastapusies ar dažādiem aromātiem (gan patīkamiem, gan nepatīkamiem) micelāro ūdeņu pasaulē un šis noteikti ierindojas pie patīkamajiem. Aromāts nav uzbāzīgs, tas ir viegls un teju sajūtams. Nekad neesmu pratusi labi aprakstīt aromātus, tomēr es teiktu, ka tas smaržo gan pēc peonijas zieda (starpcitu, peonija ir šī produkta sastāvā), gan arī pēc aprikozēm. Taču tam nav tik lielas nozīmes, jo aromāts nav izteikti sajūtams.

Ūdentiņš pats par sevi patīkams – viegls, atsvaidzinošs un, kas ir svarīgākais manā gadījumā, neatstāj lipīgu sajūtu (nav vēlmes to noskalot pēc lietošanas). Es pati ļoti reti kad micelāros ūdeņus izmantoju kosmētikas noņemšanai, tomēr kādas divas reizes izmēģinot pretenziju nebija – lieliski tika galā gan ar tonālā krēma, gan ar acu kosmētikas noņemšanu. Ikdienas situācijās micelāros līdzekļus un tonikus izmantoju pēc kosmētikas noņemšanas papildus attīrīšanai – šis līdzeklis patīkami atsvaidzināja un mazliet arī mitrināja sejas ādu.

Šis noteikti ierindojas otrajā vietā micelāro ūdeņu sarakstā. Kādēļ šis nav pirmajā vietā? Micelāros ūdeņus vērtēju pēc to spējas mitrināt ādu – ja pēc tā lietošanas ir sajūta, ka pat krēms nebūtu nepieciešams, bet uz ādas nav lipīgas, taukainas sajūtas, tad tas ir augstu vērtējams atbilstoši manam ādas tipam. Šis micelārais ūdens ir lielisks no visiem tā aspektiem, tomēr tas neizpilda pēdējo punktu – tas, protams, mitrina ādu, bet pietrūkst tā mazumiņa līdz pilnībai.


img_7578

ATTĪROŠS EĻĻAS-PIENIŅA SKRUBIS

Aizmirstiet raupjus skrubjus! Šis izsmalcinātais un bagātīgais, eļļu saturošais skrubis lietošanas laikā pārvēršas vieglā pieniņā, lai maigi attīrītu, mīkstinātu un atjaunotu ādu, nesamazinot tās dabīgo mitruma līmeni. Aprikožu un auzu eļļas molekulas palīdz piesaistīt netīrumus, bet dabīgās un maigās vaska mikropērlītes palīdz attīrīt nosprostotas poras, noloba atmirušās ādas šūnas un padara ādu mirdzošu. Šis līdzeklis stimulē dabīgu šūnu atjaunošanos, lai āda kļūtu maigāka, gludāka, redzami gaišāka, tīrāka un mirdzošāka.

Ar šo skrubīti esmu jau pazīstama, jo pirms kāda laika bija iespēja to izmēģināt. Tā kā tūbiņa bija maziņa, skrubīti izmēģināju tikai divas reizes.

Produkta aromāts nav uzkrītošs, bet ir daudz labāk jūtams – tas patiesi smaržo pēc aprikozēm! Ļoti patīkams, viegls augļu aromāts.

Protams, konsistence ir neparasta un tādēļ vien jau interesanti izmēģināt šāda veida produktu. Šis līdzeklis jāuzklāj ar sausām rokām uz sausas sejas ādas ar masējošām kustībām (lai skrubis iedarbotos) – šajā mirklī produkts ir biezas, eļļainas, gēlveida konsistences. Līdzko produkts saskaras ar ūdeni, tas pārtop par vieglu pieniņu.

Lai gan tagad vairs tik bieži nejūtu vajadzību izmantot abrazīvus produktus sejas ādai, tomēr tā paliek par neatņemamu sastāvdaļu manā ādas kopšanas rituālā. Vēlreiz vien pārliecinājos, ka manas domas par šo produktu nav mainījušās – tas tiek galā ar sausu ādu to papildus mitrinot; skrubis man tomēr līdz galam nav iepaticies, jo tas šķiet par maigu un smalku (bet tas ir pēc katra ieskatiem, jo es dodu priekšroku rupjākiem, smagākiem skrubjiem). Sejas āda ir mitrināta, tā ir gluda un maiga.

Kopumā produkts ir ļoti labs, ņemot vērā, cik daudzfunkcionāls tas ir – tas gan attīra, gan noskrubē, gan mitrina un baro ādu. Vai nav lieliski? Lai gan pati dodu priekšroku skrubjiem ar biezāku un smagnējāku tekstūru, tomēr cilvēkiem ar īpaši jutīgu ādu šis produkts varētu ļoti patikt!


img_7574

Tagad pievērsīšos praktiskā iepakojuma apskatam.

Kartona kastīte pati par sevi ir pievilcīga un ļoti atbilstoša dāvanas formātam… Parasti kad atveram dāvanu, kastīte tiek izlidināta miskastē, jo tai vairs nav pielietojuma. Madara Cosmetics, kā jau eko-kosmētikas zīmols, rūpējas par dabu un sniedz mums iespēju uzbūvēt putnu barotavu no dāvanu kastītes! Beigās sanāk ļoti skaista dāvana gan sev, gan mūsu mazajiem dabas draugiem!

img_7579

Kastīte ir no kartona, tādēļ esot ilgstoši mitrumā tā nekalpos ilgi. Barotavu uzbūvēt nav sarežģīti, jo visi materiāli ir iekļauti kastītē – nepieciešams abās kastītes pusēs izņemt sieniņas (tās ir robotas, tādēļ tās būs viegli izņemt); komplektā nāk arī kociņš, ko ievietot zem izņemtajām kastītes sieniņām, lai putniem ir kur pieķerties. Vislabāk kastītē iebērt putraimus vai auzu pārslas!

img_7569


KOPUMĀ PAR HAPPY SKIN ESSENTIALS KOMPLEKTU:

Ņemot vērā, ka šis ir dāvanu komplekts, ir patīkami, ka zīmols saliek kopā produktus, kas paredzēti visiem ādas tipiem. Komplekta odziņa noteikti ir praktiskais iepakojums, kas vienā mirklī var pārtapt par putnu barotavu (un nav nepieciešamas īpašas zināšanas tās izveidei). Micelārais ūdens ir patīkams, atsvaidzinošs un ar neuzkrītošu aromātu; savukārt skrubītis ir daudzfunkcionāls un neparasts produkts, kas maina savu tekstūru saskarē ar ūdeni.


KONKURSS

Tā kā man bija ļoti patīkami saņemt šo kastīti kā dāvanu, vēlos šo prieku paturpināt, uzdāvinot šo dāvanu komplektu kādam no lasītājiem pirmssvētku laikā.

Konkursa uzdevums ir atbildēt uz jautājumu tepat komentāru sadaļā:

Kā tu uzbur Ziemassvētku sajūtu savās mājās?

Formāts nav noteikts, atbildi vari sniegt tik garu, cik vēlies un konkurss noslēgsies 17. decembrī plkst. 17:00, jo ceturtajā adventē oriģinālākās un siltākās atbildes autors/autore tiks paziņots manā Instagram un Facebook vietnē. Konkurss tiek rīkots Latvijas robežās 🙂

LAI SILTI!


Vairāk informācijas par Happy Skin Essentials set Madara Cosmetics mājaslapā

Madara Cosmetics estētiski pievilcīgais Instagram


*Rakstā minētie produkti ir Madara Cosmetics zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

7 thoughts on “Atsauksme: Madara Cosmetics, Happy Skin Essentials set + konkurss

 1. Jau otro gadu dzīvoju Rīgā, studentu kopmītnēs. Kojas kā kojas, aukstas, nemājīgas sienas, tādēļ ar istabas biedrēm izdomājām, ka Ziemassvētku sajūtiņu uzbursim pašas. Sākām ar to, ka pie istabiņas durvīm piekārām sarkanu koka dekoratīvo eglīti, kurai galā mazs zvārgulītis(kad atver durvis, tas mīlīgi zvana). Tad kādu laiku Stendera internetveikalā biju pasūtījusi dāvanas Ziemassvētkos ğimenei. Viņi produktus iepako kartona kastē, kurā tie ir apbērti ar tādiem kā putoplasta “m” burtiņiem. Mēs izdomājām, ka pie griestu lampas savērsim tos diedziņā kā virtenes. Izskatās tik ļooti forši, tā kā marshmallow`i vai mākonīši. Pie aizkaru stangas piekārām gaišus un ar mirdzumiņiem dzelzs rotājumus- kokus. Vienīgais, ko mums tik ļoti gribējās, bet nebija – lampiņu virtene. Tā nu šodien devos uz Centrāltirgu un nopirku 8m garu virteni par nieka 2,50eiro. Šķiet, ka neatturēšos un nopirkšu vēl. 😀 visu laiku dedzinam svecītes un klausāmies Ziemassvētku radio, nu jau esam pat pārāk excited, nevaram vairs sagaidīt svētkus! Lai jauks svētku gaidīšanas laiks! 🙂

 2. Atnākot mājās no universitātes, vienmēr gribas atpūsties mazliet, bet kas gan ir atpūta, ja gaisotne manā istabā par to neliecina. Tā nu es vienu vakaru ķēros un uzburu svētku gaisotni savās mājās un savā personīgajā stūrītī – savā istabā. Es ieslēdzu ziemassvētku dziesmas fonā, piekarinu krāsainās lampiņas, iededzu sveces, apēdu kādu mandarīnu un te pēkšņi visa istaba ir mandarīnu smaržās. Brīvajā laikā man patīk mājās izslēgt gaismu, apkārt spīd lampiņas un sveces un es ieslēdzu kādu ziemassvētku filmu, uzģērbju siltās zeķītes, kuras, ja ir var būt ar ziemassvētku rakstiem, paņemu uzkarsēto upeņu dzērienu un piparkūkas. Šis manuprāt ir mans ideālais ziemassvētku vakars, un galvenais, lai ārā ir sniegs, jo tieši viņš mani uzmundrina un liek domāt par ziemassvētkiem.

 3. eh, nav man Ziemassvētku mājās. laiks iet tik ātri un laika tik maz, ka neko nevar pagūt. par sezonu liecina vienīgi piparkūkas, mandarīni un karstvīns. pat svecītes vēl nav izpakotas, nemaz nerunājot jau par Adventa vainagu 😦 iespējams, uz pašiem svētkiem saņemšos 🙂

 4. Saulgriežos bluķu vilkšana – izvelkot to caur sētu un apkārt mājai, tiek savākts viss ļaunais, un sadedzinot to- atbrīvojas no visa tā

  Bagātīgi klāts galds, iekļaujot ēdienus, kuri saistīti ar ticējumiem, piemēram zirņi un pupas, lai nav jāraud, kāposti spēkam utt.

  Pušķota, rotāta eglīte ar nenolauztu galotni (nedrīkst nogriezt laimi) ((dažreiz suns sagrauž bumbiņas))

  Piparkūku cepšana (dažkārt sadedzināšana)

  Dāvināšanas prieki

  Pirms svētkiem – adventes vainagi un kalendāri, parasti ar saldumiem, šogad nedaudz citādāks. Nākošgad jau plānoju izveidot adventes kalendāru priekš citiem 🙂

  Noteikti noskaņas radīšanai- izdekorēta māja un fotogrāfiju uzņemšana, patīkamām atmiņām, filmas, mūzika, karstie dzērieni.

 5. Ziema… tā kopumā nav mana mīļākā doma. Sniegs, protams, ir forši, tas ir lieliski, bet visas tās ziemas ar lietu, dubļiem, pēkšņiem mīnuss grādiem, nē, tas nav man. Bet, paldies Ziemassvētkiem. Jo pateicoties šiem burvīgajiem svētkiem ir iemesls mīlēt ziemu. Lampiņas, bantītes, lentītes, bumbuļi, spīdumiņi, egles, skujas, sveces, mīlu to visu un vēl vairāk. Katru gadu visu manu ģimenes māju pārņem Ziemassvētku pasaule, ar vismaz divām eglēm, katru savā stāvā ( atceros, ka bērnībā mums ar māsu vajadzēja vēl katrai savu miniatūro eglīti katras istabā), visur ir kāds Ziemassvētku noskaņu veidojošs elements. Tomēr mans personīgais stāsts nebūs par to. Mans stāsts ir sācies, šķiet, nu jau piecus gadus atpakaļ. Vispār, diez gan vienkārši un bez spēcīga, pamatota iemesla. Kādu dienu man ļoti, ļoti, tiešām ļoooooti iepatikās brieži. Nu, forši tie brieži es domāju. Droši vien ieraudzīju kādu skaistumu kaut kur veikalā vai uz ielas, bet pat nenojautu, ka pēc pieciem gadiem teikšu, jā, viņi ir mana dzīves mīlestība un lielā atkarība. Mani brieži dzīvo uz maniem spilveniem, segām, cepurēm, šķīvjiem, krīzēm un sienām, protams. Daudz, daudz džemperi kļuvuši mani mīļākie tieši dēļ šiem mīļajiem, staltajiem un tik īpašajiem dzīvniekiem. Tagad man ir kā minimums trīs svečturi ar maniem vīriešiem- briežiem, krekli, legingi, auskari, gredzeni, kaklarotas, kastītes, trauciņi, vienkārši dekoratīvi brieži ( dauudzz, daaaudzz). Un to visu es stāstu tāpēc, ka gan mana ģimene, gan draugi smejas, ka es dzīvoju mūžīgajos Ziemassvētkos, jo visu manu istabu un dzīvi vienmēr ieņēmuši VIŅI. Uzburt Ziemassvētku sajūtu noteikti vēl vairāk palīdz tas, ka katru gadu Ziemassvētki arī ir mans mīļākais laiks tāpēc, ka manai briežu ģimenei pievienojas vēl jauni skaistuļi ( jo viņu visur ir tik daudz!!! acis mirdz!). Aicinot kādu pie sevis ciemos, vienmēr saku, esiet sveicināti manā briežu valstībā un jādomā, ka šis ir laiks, kad varu to teikt droši un cilvēki nedomās, ka esmu dīvaina vai apsēsta. Jā, es mīlu briežus, bet tagad taču noteikti drīkst, ir taču Ziemassvētku laiks?’:)

 6. Tā kā Ziemassvētki ir mani mīļākie svētki,tad manās mājās jau decembra sākumā tiek uzburta svētku sajūta. Pirmais noteikti tiek gatavots adventes vainags. No skapja tiek izņemtas dažādu lampiņu virtenes, kuras katru gadu izgaismo istabas.Lai radītu papildus mājīgumu un svētku sajūtu,ir svarīgi,lai māja piepildās ar noteiktām smaržām.Manā mājā telpas aromātu veidoju ar dabīgajiem smaržu avotiem,tādiem kā – apelsīni, mandarīni, ingvers, kadiķis, priežu vai egļu zariņi un dažādām garšvielām, piemēram, kanēli, kardamonu un krustnagliņām. Un protams-piparkūku cepšana. Un tad jau klāt arī paši svētki,kad sanāk kopā visa ģimene un sākas sarunu, sirsnības,mīlestības un dāvanu laiks:)

 7. Tavas bildes – kā vienmēr, bezgala skaistas 🙂
  Kā uzburt mājās svētku sajūtu jautā?
  Pirmkārt jau pašiem mājniekiem jānoķer sevī svētku sajūta. Un, tā kā šogad jau ir uzkritis sniedziņš, tas nav visai grūti. Tālāk, ar šādu svētku sajūtu sirdī, to var sākt ienest arī telpās. Man palīdz dažādas gaismiņas un bumbu virtenes, aromātiskās sveces. Mandarīnu trauks uz galda, kuram pār malām veļas citrusu smarža un kāda kanēļa standziņa paslēpusies starp mandarīniem. Vakaros neiededzu spilgtu apgaismoju, bet ļauju svecēm un gaismiņām piepildīt telpu ar romantisku pustumsu. Tādā pat pustumsā mīlu šķirstīt glancētos žurnālus, kuros parādās raksti par un ap svētkiem: Idejas dekoriem. Kā uzburt svētku sajūtu mājās. Dāvanas Viņai un Viņam. Šie ikdienā it kā smieklīgie raksti, šajā laikā palīdz gan iedvesmoties, gan arī sirdī noķert svētku burvību 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s