Labākais no labākā 2016. gadā!

Pirms šī raksta tapšanas nepārtraukti biju domās par to, ka jāuzraksta kāda atsauksme, lai iesāktu jaunu gadu blogā. Jo vairāk domāju, jo vairāk šķita, ka nepieciešams noslēdzošs raksts 2016. gadam – biju pretrunā ar sevi, tomēr šodien uznāca iedvesma apkopot visu 2016. gadu kosmētikas jomā un pasniegt jums savu slēdzienu.

Vēlos pateikties visiem, visiem sekotājiem un lasītājiem – 2016. gadā saņēmu no jums jautājumus, e-pastus un salīdzinoši daudz komentārus pie rakstiem. Šis noteikti ir bijis ļoti bagātīgs un kvalitatīvi piepildīts laiks visā bloga vēsturē. LIELS JUMS PALDIES, atcerieties, ka ja jums ir kādi ieteikumi vai jautājumi, vai vēlaties padalīties ar jūsu pieredzēm, jūs vienmēr man varat droši rakstīt uz e-pastu – kikasbeautyspot@gmail.com.

Atzīšos, ka uz gada beigām kļuvu mazāk aktīva blogā, jo uzsāku maģistratūras studijas… Tieši tādēļ izpalika pāris mēnešu apskati. Nevaru solīt pilnībā laboties, jo tomēr laiks nemēdz būt pārpārēm brīvs, tomēr, pie mazākās iespējas centīšos sevi mazliet vairāk piespiest padarboties blogā 🙂

Runājot par 2016. gada apskatu – visi zemāk minētie produkti ir mani vismīļākie, revolucionārākie produkti, kas 2016. gadā mani pārsteidza un atklāja jaunus horizontus gan kosmētikā, gan arī ādas kopšanā. Esmu iedalījusi 5 kategorijas, kurās īsumā aprakstīšu savus 2016. gada labākos produktus!


matu_kopsana_2016

MATU KOPŠANA

Cherry un Tropical sausie šampūni no Batiste – viegli lietojami, patīkami smaržojoši un neatstāj baltas pēdas matos. Vislabākie sausie šampūni, kas līdz šim ir lietoti (esmu lietojusi arī Syoss un Lush sausos šampūnus).

Silk Therapy thermal shield no Biosilk – ekonomisks, viegls, ar patīkamu aromātu. Šis produkts pārsteidza ar to, ka tas pietika veselam gadam, kā arī pārsteigums bija par tā iedarbību – mati kļuva zīdaini, mirdzoši.

Youthful vitality hair BB cream no Dove – šo saņēmu Saneribox kastītē. Iespējams, ikdienā uz šo produktu pat nebūtu paskatījusies. Kā jau vairākas reizes esmu teikusi, čirkainiem matiem mitrināšanas nekad nevar būt par daudz. Šis produkts ir kā kondicionieris, ko var atstāt matos. Tas mitrina, ir viegls un matiem liek izskatīties veselīgiem (jo tie ir mitrināti!!!).

Big volume matu putas no Garnier Fructis – šis bija steidzīgs pirkums pirms izlaiduma vasarā. Man ir ļoti svarīgi, lai mani mati izskatās kupli un nav pieplakuši pie galvas. Iespējams, ja nebūtu steigusies, nemaz nebūtu paķērusi tieši šo, jo Garnier produkcija nekad nav ieviesusi iespaidu, ka beigās varētu izdoties kaut kas uhhh. Lietoju jau otro pudelīti un neko nenožēloju – matiem tiek piešķirts kuplums; putas nav smagas, tādēļ mati netiek nospiesti; dienas laikā mati nesapūkojas.


kjermenim_2016

ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA

Atoderm krēms no Bioderma – šis ir manu pēdējo 2-3 gadu favorīts, jo bez tā nespēju dzīvot (when I say it, I mean it). Šis ir vislabākais glābiņš pie kā griezties alerģijas laikā. Teikšu gan, ka dodu priekšroku bezsmaržas versijai, jo parfimētā versijai ādai tik ļoti nepatika. Šo noteikti varu nosaukt par klasiku savā ādas kopšanā (to varu uzziest gan uz ķermeņa, gan uz sejas).

Atoderm dušas eļļa no Bioderma – lai gan neputo labi, tomēr ādu maigi un rūpīgi attīra. Ar šo arī sadraudzējos tieši alerģijas laikā un lietojot kopā ar Atoderm krēmu – pamatīgāku mitrināšanu nevar vēlēties!

Ķermeņa serums un detox ķermeņa skrubis no Stenders – šo komplektiņu es ilgi nevarēšu aizmirst. Lieliska smarža, atsvaidzinoša sajūta. Ķermeņa serums konsistencē viegls un ātri iesūcas – superīgs vasarai. Ķermeņa skrubis – gēlveida, smalks, bet kārtīgi attīra un atsvaidzina ādu. Vasaras must-have!

DAO ķermeņa skrubis no Rituals – krēmīga konsistence, patīkamais DAO aromāts. Tā kā cīnos ar sausu ķermeņa ādu, tad reizi pa reizei ir patīkami izmantot ķermeņa skrubjus. Šim ir tik silts aromāts, ka to ir patīkami lietot kā spa procedūras sastāvdaļu vēsākā laikā.

Needles and pine dušas flaberis no Lush – ak, tas meža aromāts! Lieliski mīkstina ādu, labi puto un skuju aromāts saglabājas uz ādas pāris stundas pēc lietošanas. Kad biju Lielbritānijā, padomāju divreiz pirms nopirku divus trauciņus ar šo brīnumu – par laimi, lielais trauciņš vēl stāv mājās 🙂

Vannas bumbas no Lush – ir tik patīkami doties vannā pēc garām, darbīgām un nogurdinošām dienām. Lush vannas bumbas ar savu krāšņumu un pārsteigumiem vienmēr spēj nomierināt un piebremzēt darbu steigā. Lai gan tika izmantotas daudz un dažādas vannas bumbas 2016. gadā, vienas no mīļākajām noteikti bija Dragon`s Egg, Fizzbanger, Golden Wonder un Think Pink.


sejai_2016

SEJAS ĀDAS KOPŠANA

Mīkstinošs toniks no Madara Cosmetics (*kļūda: attēlā esmu ievietojusi līdzsvarojošo toniku, bet runa ir par mīkstinošo toniku) – sausas sejas ādas saldais ēdiens. Lai gan šo izlietoju jau gada pirmajā pusē, tomēr dabīgo un atmiņām vīto aromātu nespēju aizmirst. Atsvaidzina, mitrina un kā jau minēts – mīkstina.

Dažādas sejas maskas no Lush (Mask of Magnaminty, Prince of Darkness, Don`t Look at Me u.c.) – skrubējošas, nomierinošas un attīrošas. Bez sejas maskām vairs nespēju iedomāties savu ikdienu – reizi pa reizei izjūtu nepieciešamību pēc tām. Seja jūtas attīrīta un atsvaidzināta, dažkārt arī līdzenāka. Lush sejas maksas noteikti ir vienas no labākajām!

Klinģerītes tinktūra no Rīgas Farmaceitiskās Fabrikas – šo nolēmu iegādāties pēc regulāras sejas attīrīšanas ar klinģerīšu tēju. Šis, protams, ir daudz koncentrētāks un vairāk dezinficējošs – lielisks cīņā pret mazām pumpām un izsitumiem. Alerģijas laikā gan kategoriski aizliegts lietot – tam sastāvā ir alkohols un alerģijas laikā jāizvairās no tik “asiem” produktiem.

Cold Cream no Avène – viens no šī gada labākajiem atklājumiem. Ļoti biezas konsistences krēms, ko var lietot uz dažādām sausām zonām gan uz ķermeņa, gan uz sejas. Es šo izmantoju uz sejas (uzklājot uz nakti), kā arī lūpu balzama vietā. Lielisks sausai ādai.

Daily Defence krēms no Madara Cosmetics – šo atklāju gada pēdējā mēnesī un tas izmainīja tik ļoti daudz! Ātri iesūcas ādā, mitrina un to var klāt uz ķermeņa sausajām zonām. Šo lietoju tieši sejai un lūpām. Šis krēms mani arī paglāba laikā, kad pieredzēju ļoti nopietnu alerģisku reakciju uz sejas un nevarēju smērēt savu jauno Biodermas Atoderm intensīvo krēmu (jo āda niķojās pret to un alerģijas skartās zonas burtiski dega). Daily Defence krēms sejas ādu pasargāja un mitrināja, kā arī neizraisīja alerģisku reakciju. Lielisks atklājums!

Hydrabio micelārais ūdens no Bioderma – iespējams labākais micelārais ūdens pasaulē sausai ādai (pēc manām domām). Šis manā sejas attīrošo līdzekļu sarakstā noteikti ir pirmajā vietā un lepni pārsit Sensibio līnijas micelāro ūdeni. Tas mitrina, atsvaidzina un nerada lipīgu sajūtu.

Sebium AKN krēms no Bioderma – naidīgi noskaņots krēms pret pumpām. Kad ievietoju Instagram, ka lietošu šo krēmu, daudziem bija savi pieredzes stāsti. Es par šo krēmu esmu sajūsmā – parasti pēc tā varu noteikt kādā stāvoklī ir mana āda: ja tas kož, tad zinu, ka tam ir ar ko cīnīties un ka tas izsitumus un pumpiņas samazinās vai pat neļaus tām parādīties; ja tas nereaģē, tad sejas ādai nedraud pumpu briesmas tuvākajā laikā.

SOS Hydra Repair intensīvi atjaunojošs serums no Madara Cosmetics – šis bija mans pirmais serums mūžā un tas man parādīja jaunus sejas ādas mitrināšanas horizontus. Gada aukstākajos mēnešos ādas aizsardzībai un mitrināšanai serums noteikti nenāks par sliktu. Novēroju, ka sejas āda kļuva izskatā veselīgāka – manai sejas ādai aukstākos laikos ir tendence izskatīties bālai un neveselīgai.

Lūpu blazami no Badger Balm un Dzintars – neatņemama sastāvdaļa ikdienā un vēl jo vairāk – alerģijas laikā. Lai gan ļoti iemīlējos arī Madara Cosmetics Hemp Hemp lūpu balzamā, tomēr trakajā alerģijas laikā ar to netiku cauri, tādēļ tas nenonāca līdz šim sarakstam, diemžēl.


makeup_2016

DEKORATĪVĀ KOSMĒTIKA

Match Perfection tonālais krēms tonī “True ivory” no Rimmel London – pašlaik vienīgais tonālais krēms, kas draudzējas ar manu sauso ādu. Viegli, vienmērīgi klājās, vidēja sedzamība un turās gandrīz visu dienu (dienas beigās gan var nākties mazliet piepūderēties). Iepazinu šo jau 2014. gadā (tā vecajā formulā) un tas joprojām ir tonālais krēms, pie kura vienmēr varēšu atgriezties, ja kaut kas noies greizi ar citiem.

Melns sūklītis no Beautyblender – tas man kalpoja gadu, pat vairāk. Pašlaik lietoju Real Techniques orandžo sūklīti un joprojām nesaprotu vai tas man patīk – salīdzinot ar to, melnais Beautyblender ir blīvāks un tas neaprij tik daudz produkta. Patiesi lietoju to līdz pēdējam – pat tad, kad asais gals bija noplīsis, to turpināju izmantot līdz tam sāka nākt nost sūklīša daļiņas. Šo noteikti neaizmirsīšu un tad, kad ļoti sākšu skumt – to iegādāšos. Paldies Beautyblender par vienmērīgi uzklātu tonālo krēmu – tieši šis sūklītis man atklāja, ka ir iespējams izskatīties labi ar kosmētiku uz sejas!

Shimmer strips “Natural Nude” no Physicians Formula – par šo uzzināju skatoties Tati video youtube. Šis ir tik daudzfunkcionāls produkts – to var izmantot gan konturēšanai (izgaismotājam, vaigu sārtumam un bronzerim), gan arī kā acu ēnas. Gaišākos toņus izmantoju izgaismošanai, savukārt pārējos toņus pamīšus izmantoju kā acu ēnas. Vaigu sārtumu un bronzeri izlaižu, jo dodu priekšroku matētiem toņiem kad runa ir par konturēšanu.

Eye Brow Stylist uzacu zīmulis no Catrice – nezinu cik man tie jau ir bijuši, bet tie ir super-ekonomiski un ar tiem var precīzi iezīmēt uzacis. Nav daudz komentāru – vienkārši patīk un ne pret ko pašlaik neiemainītu!

Volume Glamour skropstu tuša no Bourjois – viena no labākajām skropstu tušām ko esmu lietojusi. Šo laimēju konkursā 2015. gadā un to beidzu lietot 2016. gada pavasarī. Biju ļoti apjukusi plašajā skropstu tušu piedāvājumā un kopš šīs skropstu tušas man `16 gadā nav bijušas nevienas TIK labas. Lai gan tai piemīt spēcīgs medus aromāts, tomēr skropstu tuša neizsmērējas dienas laikā, uzklājas vienmērīgi, viegli, kā arī var klāt vairākās kārtās.

Hot Singles acu ēnas no NYX (Butterscotch, Showgirl, Bad Seed) – mans šī gada lielākais zīmola atklājums ir tieši NYX un esmu sajūsmā par šīm acu ēnām. Tās ir pigmentētas, noturīgas un toņu izvēle ir milzīga. VIENKĀRŠI LIELISKAS.


smarzhas_2016

SMARŽAS

Red Musk smaržūdens no The Body Shop – lai gan šī smarža man vairāk asociējas ar 2015. gadu, tomēr 2016. gada sākumā to lietoju ļoti taupīgi, jo paspēju šo aromātu ļoti iemīļot. No visiem TBS aromātiem šis man likās savādāks, vilinošāks. Noteikti favorīts!

Viva La Juicy Rose no Juicy Couture – pārsteidzoši, bet šis saldais aromāts man ļoti iepatikās. Viegls, izklaidīgs, salds. Lai gan parasti esmu smagnējāku aromātu piekritēja, tomēr šis uzrunāja ar savu vieglumu un izsmalcināto saldumu (jo ir daudzas saldās smaržas, kas sķebina).


Lielais 2016. gada noslēgums ir izveidots. Kā jau varēja redzēt, bija gan produkti, ko iepazinu tieši 2016. gadā, savukārt bija arī produkti, kas ceļo ar mani laikā jau no citiem gadiem, bet tie joprojām ir aktuāli un neaizstājami.

Šis bija dažādu pārsteigumu piepildīts gads un vēlu gan jums, gan mums tikpat un vēl vairāk kvalitatīvi piepildītu jauno gadu.

PALDIES JUMS UN TIEKAMIES 2017. GADA ATSAUKSMĒS UN RAKSTOS

Advertisements

4 thoughts on “Labākais no labākā 2016. gadā!

  1. Atceros lielos pārdzīvojumus, kad iecienītajam Bioderma Atoderm krēmam pēkšņi parādījās tā “Perfumed” zīmīte. Skrēju pa visām aptiekām, lai atrastu vēl kādu bez aromāta, jo jaunajai versijai ne tikai aromāts spēcīgāks, bet arī iedarbība, pie tam kož ādā. Bēdīgi, bet labā ziņa – šīs pašas līnijas balzams ticis pie lielās pudeles (iepriekš bija tikai 200ml) 🙂

    1. Biju ļoti pārsteigta, ka parfimētā versija vispār parādījās – āda uzreiz arī reaģēja savādāk un tas aromāts… Nu, labāk tad lai viņa nebūtu bijis 😀 Klasiskais, bezsmaržu (bezgaršu), bezkrāsu ir vislabākais! ❤

  2. Ļoti interesanti bija palasīt – šodien tieši skatījos uz to Atoderm ķermeņa krēmu. Man arī ir kaut kāda neskaidras etimoloģijas alerģija uzmetusies, tāpēc meklēju kaut ko neitrālu un labi mitrinošu. 🙂
    Par SOS serumu arī esmu sajūsmā, ļoti patīk kā viņš strādā uz ādas 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s