Atsauksmes: Kardashian Beauty matu kopšanas kolekcija ar ķimeņu eļļu

Uzsākot rakstīt šo rakstu, sapratu, ka līdz šim neesmu rakstījusi atsauksmes matu kopšanas līdzekļiem. Lai gan jaunajā gadā neveidoju “gada apņemšanās”, tomēr esmu nolēmusi pievērsties arī matu kopšanas līdzekļu atsauksmēm.

kardashian_beauty_hair_03_kikasbeautyspot

Pirms saņēmu šo komplektu, biju dzirdējusi tikai par Kardashian Beauty matu sauso eļļu un sauso šampūnu. Nebiju pat iedomājusies, ka šajā kolekcijā (un vispār kopumā) patiesībā ir daudz vairāk produktu. Es jums nevarēšu pastāstīt par visu pieejamo kolekciju, toties pastāstīšu savas sajūtas un novērojumus saistībā ar šampūnu, kondicionieri un sauso matu eļļu.


kardashian_beauty_hair_10_kikasbeautyspot

ŠAMPŪNS AR ĶIMEŅU EĻĻU

Melno ķimeņu eļļas matu atjaunošanas šampūnam Kardashian Beauty Black Seed Oil Rejuvenating piemīt eksotiskās melno ķimeņu eļļas unikālais spēks, kas viegli attīra matus no piesārņojuma, vienlaicīgi nodrošinot būtisko taukskābju, vitamīnu un antioksidantu barošanas kompleksu, lai nostiprinātu, samitrinātu un atjaunotu matu dabisko mirdzumu.

Par pudelītes dizainu un tā detaļām pastāstīšu mazliet zemāk, runājot gan par šampūna, gan par kondicioniera pudelītēm.

Tad vien atliek sākt runāt par pašu šampūnu. Patiesībā es nevarēju sagaidīt, kad varēšu rakstīt atsauksmi par šiem produktiem, jo ļoti vēlējos padalīties ar saviem pārsteigumiem un sajūtām.

Vēlētos sākt ar smaržas aprakstu, bet saprotu, ka to būs gana grūti noraksturot, jo pirmo reizi ir nācies saskarties ar šādu aromātu. Protams, tā kā uz pudelītēm un visur tiek rakstīts, ka produkti satur vērtīgo ķimeņu eļļu, pirmajā mirklī uzreiz rodas iespaids, ka produkts varētu smaržot pēc ķimenēm (kā arī domāju, pirms atvēru pudelīti). Katram noteikti būs sava versija kā aromātu aprakstīt, bet es teiktu, ka tas ir piesātināts ziedu aromāts, kas svārstās starp saldajiem un rūgtenajiem toņiem. Man pašai, personīgi, aromāts ļooooti iet pie sirds, tieši tādēļ man netraucē gan šampūna, gan kondicioniera spēcīgie aromāti… Vēl viens pluss – aromāts matos saglabājas līdz pat nākošajai matu mazgāšanas reizei (bet tas jau skaitīsies pluss tiem, kuriem aromāts patīk).

Vislielākais pārsteigums ar šo šampūnu bija tā konsistence. Man šķiet, ka pirmo reizi mūžā lietoju tik biezas konsistences šampūnu. Pirmajā mazgāšanas reizē pārcilāju pudelītes, lai pārliecinātos, ka neesmu paķērusi kondicioniera pudelīti. Šampūns ir salīdzinoši ekonomisks – lai gan tas ir biezas konsistences, tas puto ļoti labi, līdz ar to, attiecīgi, nav nepieciešams daudz produkta. Šampūns konsistencē ir puscaurspīdīgs.

Tā kā matus parasti mazgāju divas reizes, tad varu teikt, ka produkts labi puto arī pirmajā reizē, kad tas tieši saskaras ar taukainajām saknēm. Saku pēc pieredzes – ir bijuši šampūni, kuri pirmajā reizē un arī otrajā reizē nevēlas putot, kā rezultātā, šķiet, ka šampūns matus nav izmazgājis.

Varu apgalvot, ka mati ir mitrinātāki un maniem čirkainajiem matiem neveidojas nekontrolējamas pūkas – protams, reizēs, kad izķemmēju matus, tie ir pūkaini, bet tomēr kopumā tie ir savaldāmāki.


kardashian_beauty_hair_09_kikasbeautyspot

ATJAUNOJOŠS KONDICIONIERIS AR ĶIMEŅU EĻĻU

Melno ķimeņu eļļas matu atjaunošanas kondicionieris Kardashian Beauty Black Seed Oil Rejuvenating. Izmantojot melno ķimeņu eļļas unikālo spēku, melno ķimeņu eļļas matu atjaunošanas kondicionieris atjauno sausus un mirdzumu zaudējušus matus, piepilda matus ar mitrumu un būtiskākajiem vitamīniem un antioksidantiem gludam, mīkstam matu sakārtojumam bez sprogām un ar atjaunotu mirdzumu.

Pēc smaržas kondicionieris ir identisks šampūnam – lietojot tos abus kopā, skaidrs, kādēļ aromāts matos tik ilgi saglabājas.

Pēc konsistences kondicionieris ir biezs, kā jau daudzi kondicionieri mēdz būt. Tas ir zīdains, vienmērīgs un baltā krāsā. Arī šis ir salīdzinoši ekonomisks – nepieciešams mazliet iespiest plaukstā un ir iespējams to ieziest visā matu garumā.

Protams, ka kondicionieris mitrina un baro, tomēr galvenā, pozitīvā iezīme ir tā, ka tas nav taukains un mati no tā nesataukojas. Atminos, ka reiz lietoju konsistencē taukainu kondicionieri un to uz pašām saknēm nevarēju likt – nerunāsim jau par to, ka mati ļoti ātri palika netīri un sataukojās – pat pēc matu izžāvēšanas tie saknēs izskatījās netīri.

Tieši tas man arī šajā matu kopšanas līnijā patīk – lai gan produkti ir biezi, mitrinoši un barojoši, tomēr tie nav smagi un matiem netiek piešķirts papildus svars, kas nozīmē to, ka tie nebūs pieplakuši pie galvas. Protams, ar to es nesaku arī, ka šie līdzekļi piešķir apjomu – tie to nemaz nesola.

Par matu kopējo izskatu nevaru sūdzēties – par mirdzumu būs grūti komentēt (jo ar to man nekad nav bijušas nopietnas problēmas), savukārt no mitrināšanas un barošanas viedokļa varu teikt tikai to pozitīvāko. Atkal jau noskaitīšu savu mantru par to, ka čirkainiem matiem mitrināšanas nevar būt par daudz – ar šo trio mani mati ir pietiekami pabaroti un neprasās neko vairāk (pašlaik savu iecienīto Dove BB krēmu/kondicionieri esmu likusi mierā – roka nemaz pēc tā nesniedzas, jo nav vajadzības).

kardashian_beauty_hair_04_kikasbeautyspot

Tagad ir laiks parunāt par dizainu, kā jau solīju.

Protams, krāsu salikums ir ļoti pievilcīgs – melns iepakojums ar rose gold detaļām un uzrakstiem. Varētu pat teikt, ka pudelītes vannasistabā var kalpot kā dizaina elements.

Pastāstīšu jums tagad par mazu atgadījumu ar pudelītēm. Fotogrāfijās jau redzams, ka šampūna pudelītei ir notīrījušies burti nost, bet tā jau nav liela bēda. Trakākais ir tas, ka pirms kādas nedēļas tā pudelīte apakšā saplaisāja un cauri plaisai iztecēja vismaz 3-4 mazgāšanas reižu produkta deva. Protams, labi, ka tas nenotika laikā, kad pudelītes pārvedu no Rīgas uz Alūksni, bet tomēr – saplaisāšanas iemesls nav nosakāms, jo pudelīte nebija ne smagi kritusi, ne kaut kur atsista. Pats interesantākais, tas noteikti notika pāris minūšu laikā, jo konkrētās dienas rītā visi šie produkti stāvēja man istabā uz galda un tad tie vēl veselā sastāvā tika aiznesti uz vannas istabu. Bet tas gan notika tikai ar šampūna pudelīti, tādēļ mistika vēl lielāka.

kardashian_beauty_hair_05_kikasbeautyspot

Ļoti forša detaļa šampūnam un kondicionierim – vāciņu augšas ir dažādās krāsās, tādējādi dušošanās laikā nav jālasa kura pudelīte kam paredzēta. Sīkums, bet patīkami.


kardashian_beauty_hair_08_kikasbeautyspot

SAUSĀ EĻĻA MATIEM AR ĶIMEŅU EĻĻU

Melno ķimeņu sausā eļļa ir barojošs matu veidošanas līdzeklis, kas atjauno un pabaro matus, padarot tos spēcīgus, biezus, gludus un mirdzošus. Šī īpaši vieglā formula viegli uzsūcas, acumirklī pabaro un izlīdzina matus, neatstājot nekādus atlikumus. Izbaudiet tīras melno ķimeņu eļļas baudījumu patiesi valdzinošam izskatam.

Lūk arī produkts, par ko biju dzirdējusi saistībā ar Kardashian Beauty – nu arī bija iespēja pašai šo izmēģināt!

Ar sausajām eļļiņām neesmu nemaz tik ilgu laiku pazīstama. Tuvāks, nosacīti līdzīgāks, produkts, ko esmu lietojusi, ir Biosilk matu zīds (Silk Therapy). Parasti šāda tipa produkti paredzēti papildus mitrināšanai un barošanai – to var uzklāt gan mitros, gan sausos matos. Man pašai gan patīkamāk šo procedūru veikt mitros matos.

Kas mani pārsteidza ar šo eļļiņu – šai ir pilnīgi cits aromāts kā šampūnam un kondicionierim; šo aromātu patiesi varētu pielīdzināt ķimeņu eļļas aromātam – un tas nudien nav nemaz tik nepatīkams, kā sākotnēji biju iedomājusies. Maigs, silts aromāts, kas nesaglabājas matos (iespējams tas tādēļ, ka šampūna un kondicioniera aromāti ir tik spēcīgi, tas būs jāpārbauda lietojot citus matu mazgāšanas līdzekļus).

Konsistencē eļļiņa kā elļiņa – nav pilnībā šķidra, bet nav arī ļoti bieza. Lai gan produkts ir caurspīdīgs, tam tomēr piemīt dzeltenīga piekrāsa – bet tā noteikti neietekmē matu krāsas toni.

kardashian_beauty_hair_07_kikasbeautyspot

Patīkami, ka produktu ir iespējams izspiest caur pumpīti un nav jāķēzās un jāregulē sevi cik daudz ieliet plaukstā. Ļoti ērti un bez ķēpām.

Vislielākais pārsteigums bija par to, cik produkta maz nepieciešams – dažkārt pat šķiet, ka ar vienu pilnu pumpīti ir jau par daudz. Pašlaik nespēju iedomāties cik ilgi šī eļļiņa kalpos, ņemot vērā tās ekonomiskumu.

Atkal liels prieks par to, ka mati nesataukojas un eļļiņa klājās vienmērīgi, viegli. Jau iespiežot produktu plaukstā ir jūtams, ka tā nav vienkārši tīra, smagnēja eļļa. Lai gan tā salīdzināt nedrīkst, tomēr man šāda veida produkts patīk labāk kā gēlveida matu zīds – pēc matu zīda šķiet jūtams produkts matos, savukārt eļļiņa ir tik viegla, ka pēc ieziešanas matos tā vairs nav sajūtama.

Pēc izžāvēšanas mati kļūst mīksti, zīdaini. Man ar čirkainajiem matiem gan stāsts ir tāds – ja pēc visu šo produktu lietošanas neielieku matu putas, kas matus konkrēti saliek pa vietām, tad mati ir tik zīdaini viegli, ka grūti iezīmēt celiņu, bet kopumā ir iespējams tos kontrolēt – tomēr pilnīgai drošībai ielieku matos arī matu putas.


KOPUMĀ PAR KARDASHIAN BEAUTY MATU KOPŠANAS LĪDZEKĻIEM AR ĶIMEŅU EĻĻU:

Lai gan biju dzirdējusi labas atsauksmes tikai par matu sauso eļļu, tomēr arī šampūns un kondicionieris patīkami pārsteidza. Ja man būtu jāsaliek šie produkti pa vietām, tad teiktu, ka pirmajā vietā noteikti ir eļļiņa, otrajā ir šampūns un trešajā kondicionieris. Pret šampūna un kondicioniera spēcīgo aromātu man nav nekas pretī – tieši tādēļ plusos aiziet arī tas, ka aromāts matos saglabājas uz ilgu laiku. Eļļiņas aromāts ir jau radniecīgāks ķimeņu elļai – tas ir maigs, silts un neuzkrītošs. Varu apgalvot, ka šie trīs produkti mitrina un baro matus un ņemot vērā to raksturu, tie nesatauko un nenospiež matus ar svaru. Šie produkti noteikti ir atradums – patiesībā vēlējos šampūnu un eļļiņu pievienot 2016. gada lielajā apskatā, tomēr piebremzēju, jo bija nepieciešams sakārtot savas sajūtas un domas par tiem. Kardashian Beauty matu kopšanas līdzekļus iespējams iegādāties gan Douglas veikalos, gan Stockmann, gan tagad arī veikalos Drogas!

Varbūt kāds ir lietojis citus Kardashian Beauty matu kopšanas līdzekļus un var ieteikt ko izmēģināt kā nākamo?


Kardashian Beauty Latvija FB lapa

Kardashian Beauty Hair mājaslapa, kurā iespējams iepazīties ar pilnu produktu klāstu (EN)


*Rakstā minētie produkti ir zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s