Atsauksmes: Urban Decay, Perversion skropstu tuša

Šis jaunais gads ir nācis ar apņēmību vairāk un padziļinātāk pievērsties dekoratīvajai kosmētikai. Šoreiz man jums ir ko pastāstīt par jaunpienācēju manā kosmētikas maciņā!

Urban Decay ir kosmētika, pēc kura gribās tiekties vēl un vēl – to raksturo kvalitāte un, es teiktu, ļoti oriģināli un piesaistoši nosaukumi! Par šo tušu līdz šim biju dzirdējusi pozitīvas atsauksmes, tādēļ, ieraugot, ka feelunique.com šī tuša pieejama travel size (4ml), nolēmu to izmēģināt. Esmu sapratusi, ka pat ar to, ka katru dienu lietoju skropstu tušas, man tik un tā nesanāk pilnībā izlietot to tūbiņas (tuša paspēj izžūt) – travel size skropstu tušas varētu atrisināt šo problēmu. Bet nu ķersimies detalizētākam tušas apskatam!


img_8540-1

Urban Decay super krēmīgā, pagarinošā un kuplinošā formula noklāj katru skropstu ar trīskāršiem melnās krāsas pigmentiem un dziļi barojošu sastāvdaļu kokteili. Lielā otiņa atdala un nokrāso pat mazāko skropstiņu ar dāsnu devu tušas – tu iegūsti garākas, melnākas, izteiktākas skropstas. Perversion krēmīgā tekstūra nav pārāk sausa vai mitra, tāpēc uz skropstām vari uzklāt precīzu vajadzīgo tušas daudzumu. Reuzultātā tu iegūsti neticami skaistas skropstas. Droši klāj vienu kārtu pēc otras! Vēlies atjaunot grimu ballītes laikā? Nekādu problēmu. Pat ja uzkrāsojies vairākas stundas iepriekš, skropstas nesaķeps, tuša nenobirs un neizsmērēsies.

Sākšu, protams, ar produkta iepakojumu. Tas ir ļoti elegants – pati tūbiņa ir metāliskā krāsā (teiktu, ka gunmetal) un teksts ir UD raksturīgajā, violetajā krāsā. Lai gan pats iepakojums ir ļoti smalks, tas atstāj pārliecinošu iespaidu. Kas mani visvairāk izbrīnīja – lai gan tušas tūbiņa ir maza, tomēr to ir ārkārtīgi ērti turēt (kā arī krāsot skropstas). Kā jau minēju, tušas tūbiņa ir draudzīga ceļošanai, līdz ar to tās izmērs ir praktisks un domāju, ka ielīdīs jebkurā kosmētikas maciņā.

img_8523-1

Pēdējos gadus esmu lietojusi skropstu tušas, kurām otiņu sariņi ir cietāki un stingrāki, tādēļ mazliet neparasti uzklāt skropstu tušu ar tik maigu un mīkstu otiņu. Kad to pieliek pie skropstām, ļoti grūti sajust jebkādu tās pieskārienu.

Kā jau var redzēt, otiņai ir daudz, sīku sariņu, kas ļauj nokrāsot ikkatru skropstu, kā rezultātā arī veidojas izteiktākas un apjomīgas skropstas. Kā ražotājs min, skropstu tuša arī pagarina skropstas – teikšu godīgi, līdz šim neviena skoprstu tuša šajā aspektā nav mani pievīlusi. Varu gan arī teikt, ka man nekad nav bijušas lielas problēmas ar skropstām (izņemot to laika posmu pēc notikuma, kad, liecot skropstas ar atliecēju, mani nobaidīja kaķis un no ārējā kaktiņa izrāvu mazu ducīti skopstu :D).

img_8539-1img_8536-1

Lūk arī var redzēt, ka pigmentācija skropstu tušai ir izcila (noteikti patiks tiem, kas dod priekšroku melnai skropstu tušai). Tā acīmredzami pagarina, kuplina un kopumā acīm liek izskatīties izteiksmīgākām. Starp citu, fotogrāfijās skropstas nav atliektas ar atliecēju, līdz ar to var redzēt, kā skropstu tuša “piepaceļ” skropstas, kas arī liek tām izskatīties apjomīgākām.

Par noturību nevaru sūdzēties un dienas laikā tuša arī “nenobirst” (kā to darīja un dara joprojām Maxfactor Clump Defy tuša, diemžēl). Vienīgais lielais mīnuss – ar šo tušu iemīlēju krāsot apakšējās skropstas, ko, starp citu, parasti nedaru, taču ar šo tušu minēto paradumu arī beidzu – mistiskā veidā tuša pie apakšējām skropstām izsmērējās un dienas beigās izskatos pēc pandas. Tas ir neizskaidrojami, jo kad neuzkrāsoju apakšējās skropstas – visu dienu tuša skaisti un bez problēmām turās uz skropstām. Žēl, protams, bet vismaz situācija ir labojama.

img_8549-1img_8548-1

Tušas konsistence ir viegla gan uzklājot, gan arī nēsājot dienas laikā (citreiz pat aizmirstu, ka man ir uzkrāsotas skropstas). Lai gan tas ir gaumes jautājums, ikdienā tas man traucē – tuša nenožūst momentā – paiet pāris sekundes līdz tā pilnībā nožūst, bet citreiz pietiek ar pāris sekundēm steigā, lai kaut ko izsmērētu. Līdzko tuša ir nožuvusi, visas dienas garumā problēmu nav. Turpretim lielais pluss, ko varu pieminēt saistībā ar šo (ko arī min ražotājs), šo tušu var klāt vairākās kārtās un skropstas nesaķeps, kā arī nekļūs smagākas. Man parasti pietiek ar 2 kārtām skropstu tušas un tik un tā dienas laikā tās ir pietiekami vieglas, lai nejustu smagumu.

Noslēgumā vēl īsumā aprakstīšu smaržu. Man patīk, ka tā nav uzbāzīga un tai nepiemīt plastmasas piesmaržas. Ja īpaši iedziļinās (kā to daru priekš sīs atsauksmes), tad aromāts ir sajūtams, bet, godīgi sakot, ikdienā tušu klājot uz skropstām aromāts paslīd gar degunu un par to nemaz netiek domāts – tieši tik neuzkrītošs tas ir!


KOPSAVILKUMS PAR URBAN DECAY PERVERSION SKROPSTU TUŠU:

Noturīga tuša, kas piešķir skropstām apjomu, tās pagarina un kopumā liek acīm izskatīties izteiksmīgākām. Otiņas birstītes ir smalkas un mīkstas, līdz ar to tās saķer katru skropstu un nokrāso to. Skropstu tuša ir arī pigmentēta, kas ir tikai pozitīvi. Produktam nepiemīt izteikta smarža – ikdienas situācijās to uzklājot aromāts paskrien garām. Vienīgie mīnusi ko novēroju (kas vienā no abiem gadījumiem ir gaumes jautājums) – skropstu tuša momentā nenožūst un, ja tā tiek uzklāta uz apakšējām skropstām, tā izsmērējas. Ikdienas situācijās (ja tuša netiek uzklāta uz apakšējām skropstām) tuša neizsmērējās un nenobirst – tā turās kārtīgi visu dienu.


Latvijā šo tušu iespējams iegādāties Douglas interneta veikalā un UD stendos

Urban Decay vizuāli pievilcīgais un krāšņais Instagram profils

Advertisements

One thought on “Atsauksmes: Urban Decay, Perversion skropstu tuša

  1. Man ļoti patika šī skropstu tuša mini iepakojumā, bet kad ieraudzīju, ka oriģinālajam izmēram ir pavisam cita birstīte, tāpēc nemaz nedomāju laikam iegādāties pilnā izmērā 🙂 Tev ļoti labi izskatās uz skropstām šī tuša 😉

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s