Atsauksmes: Diadermine Essentials

Oktobra beigās veikalos Drogas iesoļoja jauns zīmols – Diadermine (kurš arī ir pieejams tikai veikalos Drogas). Līdz šim par to nebiju neko dzirdējusi, bet zīmols sevi pozicionē kā piemērotu cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un kuriem ir sausa, jutīga āda. Protams, mani vienmēr ieintriģē zīmoli, kas savos aprakstos ievij vārdu “alerģija” – visi mani ādas kopšanas produkti vismaz reizi dzīvē iziet manu “alerģijas testu” (un, protams, šī zīmola produkcija nav izņēmums).

Zīmols piedāvā trīs dažādas sejas kopšanas līnijas – Essentials (ikdienas sejas kopšana), 3D (pretgrumbu līdzekļi), Lift+ (sejas ādas novecošanās aizkavēšanas produkti). Es izmēģināju četrus no pieciem Essentials līnijas produktiem – mitrinošo dienas krēmu, mitrinošo un attīrošo pieniņu, nomierinošo toniku un acu kosmētikas noņēmēju. Mitrinošās un attīrošās salvetes neizmēģināju.

Visi līnijas produkti izskatās gandrīz vienādi, tādēļ iegādājoties tos veikalā nepieciešams pievērst uzmanību rakstītajam tekstam – tikai lasot un skatoties varēs atšķirt kuri produkti pieder kurai līnijai.


img_8651

PH5 HYDRA VITAMIN MITRINOŠS DIENAS KRĒMS

PH5 aizsargājošais dienas krēms paredzēts ideāla ādas pH līmeņa uzturēšanai. Krēms īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai, tas atjauno ādas mitruma rezerves un pasargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības, padarot to gludu un elastīgu. Krēms ātri iesūcas ādā to intensīvi mitrinot. Satur UVA/UVB filtrus, pasargā ādu no UV izraisītas priekšlaicīgas novecošanas.

Sejas krēms ir manas ikdienas neatņemama sastāvdaļa, it īpaši, kad seju skārusi alerģija un ādai nepieciešamas divkāršas rūpes. Starpcitu, senāk man šķita, ka alerģijas laikā vislabāk uz tās neko nelikt un ļaut tai būt sausai (un tikmēr pašai diskomfortā locīties dienu no dienas), bet tad izlasīju rakstu, kurā tika minēts, ka alerģijas laikā skartajai zonai nepieciešama nepārtraukta mitrināšana… Kopš tā laika man vienmēr un obligāti ir neitrāls sejas krēms, kuru varu nepārtraukti smērēt uz alerģijas skartajām zonām.

Runājot par šo sejas krēmu, uzreiz dodu lielu plusu iepakojumam – šis ir vienīgais no sērijas, kuru nebaidos ielikt somā kaut kur braucot. Vāciņš uzskrūvējams, pats trauciņš ir no bieza stikla – patīkami arī paņemt rokās.

Atskrūvējot vāciņu vaļā, ir redzams balts krēms ar vidēji biezu konsistenci. Manī sāka rasties šaubas sajūtot krēma aromātu – tam piemīt augļu/ziedu aromāti. Pēdējo gadu laikā neuzticos jutīgas, alerģiskas ādas kopšanas produktiem, kuriem piemīt kāda noteikta smarža.

Pirmajām izmēģināšanas reizēm izvēlējos laiku, kad seja nebija alerģijas skarta (līdz ar to paspēju pāris reizes šo krēmu notestēt). Kā jau minēju, krēms ir vidēji biezas konsistences un daudzuma ziņā nav nepieciešams daudz produkta. Man ļoti patīk, ka tas nav nekādā ziņā taukains – tas salīdzinoši ātri iesūcas ādā un padara to maigu. Vēl viens liels pluss – lai gan krēms ātri iesūcas ādā, tas nerada lipīgu sajūtu uz ādas pēc tam. Labs krēms steidzīgiem cilvēkiem – ātri iesūcas ādā un mitrina uz visu dienu!

Taču lielākais mīnuss manā gadījumā – alerģijas laikā šim krēmam ir jāturās pa gabalu no manas sejas. Tas dedzina un sakairina alerģijas skartās vietas divtik – šī iemesla dēļ neapgalvotu, ka krēms varētu būt piemērots cilvēkiem ar alerģisku ādu. Palūkojot sastāvu, šķiet, ka vainu varētu novelt uz talku un smaržvielām (pārējie nav tik pazīstami). Zinu, ka pirms pāris gadiem regulāri mocījos ar dažādiem kopjošās un dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem (kā arī gumijas cimdiem), kuros bija talks. Ja cilvēkam ir sausa un jutīga āda (bez alerģijas problēmām), šis varētu būt ļoti labs krēms ikdienas lietošanai. Šo krēmu turpinu lietot dzīves posmos, kad esmu atkopusies pēc alerģijas un alerģiskās zonas ir sadzijušas.


img_8660

PH5 MITRINOŠS PIENIŅŠ SEJAI UN ACĪM

Mitrinošais pieniņš ar provitamīnu B5 maigi attīra ādu, noņem pat ūdensnoturīgo kosmētiku. Mitrina un baro ādu, vienlaikus nomierinot un atslābinot to. Āda ir rūpīgi attīrīta un mitrināta līdz pat 8 stundām. Tā kļūst elastīga un kopta. Uzklāt no rīta un vakarā ar vates plāksnīti vai pirkstu galiem. Pēc tam noslaucīt ar salveti.

Pieniņus sejas attīrīšanai izmantoju reti, un arī tad kad lietoju – nekad tā, kā to norāda ražotājs. Dienas beigās, kad esmu gatava nomazgāt seju vai notīrīt kosmētiku, samitrinu seju, tad plaukstā iespiežu mazliet produkta, izsmērēju to abās plaukstās un rūpīgi, ar abām rokām iemasēju to sejas ādā. Tad to visu noskaloju ar siltu ūdeni. Parasti pēc šīm procedūrām obligāti seju papildus attīru ar micelāro ūdeni vai toniku, lai pārliecinātos, ka visa kosmētika un netīrumi ir noņemti. Lielākoties šis pieniņš ar visu tika pieklājīgi labi galā, izņemot ar tušas noņemšanu – cik spēju, tik noņemu ar pieniņu un tad atlikušo notīru ar acu kosmētikas noņēmēju vai micelāro ūdeni.

Runājot par iepakojumu – lai gan pašai pudelītei nav ne vainas, man ļoti nepatīk tik viegli atveramais vāciņš. Protams, tam nav nozīmes, ja tas stāv miera stājā vannas istabā… Nedrošība rodas laikā, kad kaut kur jābrauc. Ar šādiem iepakojumiem tieku galā tā – vai nu ar skoču aizlīmēju vāciņu vertikālā virzienā un ielieku atsevišķā maisiņā, vai arī produktu atstāju mājās un to nevadāju šurpu turpu.

Šim attīrošajam pieniņam ir tāds pats aromāts kā sejas krēmam. Konsistenci ir grūti noraksturot, bet viens ir skaidrs – ir iespējams kontrolēt produkta daudzumu, kas nāk ārā no pudelītes (ne pārāk šķidrs, ne pārāk biezs). Attīrot sejas ādu veidā, kā minēju augstāk, sejas āda jūtas attīrīta un mitrināta – nav velkošas sajūtas pēc pieniņa lietošanas.

Šis uzvedas mazliet labāk kā dienas krēms alerģijas laikā, tomēr tik un tā no šī izvairos savas ādas īpaši jutīgajos brīžos – lai gan pēcsajūta ir laba, tieši mazgāšanas brīdī tam esot uz sejas, tas velk un viegli dedzina alerģijas skartās zonas uz sejas. Bet kopumā no visiem manis testētajiem Diadermine produktiem šis ir pirmais, kas tūlīt jau būs iztukšots.


img_8648

PH5 NOMIERINOŠS TONIKS

Toniks ar provitamīnu B5 maigi tonizē, mitrina un nomierina ādu. Tonika sastāvs ir īpaši piemērots sausai un jutīgai ādai. Āda ir nevainojami tonizēta un atsvaidzināta. Tā ir dziļi mitrināta un pabarota.

Toniks kā sejas attīrošais produkts bija pats, pats pirmais, ko sāku lietot tīņu gados. Esmu izmēģinājusi visdažādākos tonikus un pēdējā laikā esmu ļoti aizrāvusies ar micelārajiem ūdeņiem. Pirmo reizi ir sanācis tik ļoti vilties kādā sejas tonikā, diemžēl.

Par iepakojumu varu teikt to pašu ko iepriekš, runājot par sejas attīrošo pieniņu – vāciņš neievieš drošības sajūtu.

Tonika aromāts uzreiz jau pateica, ka manai sejas ādai šis nebūs piemērots un nepatiks – ja es jau izteicu šaubas par krēma un attīroša pieniņa aromātiem, tad šeit es pat nezinu ko lai bilst – aromāts ir divtik spēcīgāks ar svaigu, saldu un ķīmisku piesmaržu. Vismaz pozitīvais ir tas, ka tad, kad toniks nonāk uz ādas, tas vairs tik spēcīgi nesmaržo.

Lai gan produkts atsvaidzina un attīra sejas ādu, pēc tā nesniedzos ikdienā, kur nu vēl alerģijas laikā. Ikdienas lietošanā, kad sejas āda ir sadzijusi, man nepatīk pēcsajūta pēc šī tonika – šķiet, ka tas savelk ādu un rada lipīgu pēcsajūtu. Alerģijas laikā šo toniku izmēģināju vienu reizi – un ar to man pietika. Alerģijas skartās zonas dega tik ļoti, ka skaloju sejas ādu ar aukstu ūdeni.

Lai gan šis produkts no visas kolekcijas man šķita visuzticamākais, tomēr šis pilnībā neder manai ādai – ne tad, kad tā ir sadzijusi un tīra, tāpat arī ne tad, kad man ir alerģija, diemžēl.


img_8661

ACU KOSMĒTIKAS NOŅĒMĒJS

Efektīvi noņem visa veida kosmētiku neatstājot taukainu kārtiņu. Piemērots arī kontaktlēcu lietotājiem.

Īpašu acu kosmētikas noņēmēju neesmu lietojusi vairākus gadus – pārsvarā dodu priekšroku micelārajam ūdenim.

Par iepakojumu – tas pats, kas iepriekš. Šai pudelītei vāciņš atverās pat vēl vieglāk kā tonikam un pieniņam.

Šis produkts mani pārsteidza visvairāk un to izmantoju katru reizi, kad attīru seju no kosmētikas – tas ir kļuvis par manu ikdienas sastāvdaļu. Šim nepiemīt specifiska smarža, kas ir pozitīvi un šķidrums ir gaiši zilā krāsā (savukārt iepakojums pats ir koši zilā krāsā). Pēc garas dienas, kad acis ir mazliet nogurušas ir ļoti patīkami notīrīt kosmētiku ar šo noņēmēju, jo tas viegli atvēsina un atsvaidzina ādu ap acīm. Lai gan neteiktu, ka tas momentā izšķīdina skropstu tušu, ar pārējo acu kosmētiku tas tiek galā pāris sekunžu laikā.

Kā ražotājs arī sola, produkts neatstāj taukainu kārtiņu un nerada taukainu sajūtu acu zonā. Viegls, patīkams, un, kā jau minēju, atvēsinošs un atsvaidzinošs acu kosmētikas noņēmējs.

Lai gan nenēsāju kontaktlēcas un nevarēšu komentēt šo aspektu, tomēr varu teikt, ka manas acis ir salīdzinoši jutīgas pret dažādiem kosmētikas noņēmējiem un šis izraisīja nulle reakcijas – nekādas dedzināšanas un sūrstēšanas. Un, pārsteidzošākais, arī reizēs, kad alerģija ir skārusi manus acu plakstiņus, šis kosmētikas noņēmējs nekairina ādu (jā, dažkārt kad man ir alerģija, es klāju kosmētiku uz sejas; dažkārt ir vienkārši patīkami seju notīrīt ar kādu neitrālu līdzekli sejas ādas atsvaidzināšanai un atvēsināšanai). Patīkami un viegli!


KOPUMĀ PAR DIADERMINE ESSENTIALS ĀDAS KOPŠANAS SĒRIJU:

Varu apgalvot, ka šī sērija noteikti derēs cilvēkiem ar sausu un jutīgu ādu, savukārt tiem, kam mēdz būt jutīga āda ar alerģijas skartām zonām – neiesaku. Vislielākā vilšanās bija sejas tonikā, savukārt vislielākais prieks – acu kosmētikas noņēmējs, kas nekairina arī alerģijas skartus acu plakstiņus. Jau kārtējo reizi pierādījās, ka, ja produktam piemīt nosakāma smarža, reti kad tas būs piemērots manai alerģiskajai ādai. Tomēr prieks, ka sejas krēms un pieniņš ir piemērots manai sejas ādai laikā, kad alerģijas skartās zonas ir sadzijušas un varu atgriezties ikdienišķajā ritmā!


Diadermine mājaslapa, kurā iespējams iepazīties ar produktu klāstu

Drogas Latvija Instagram lapa, kurā iespējams iepazīties ar jaunāko pieejamo produktu klāstu


*Rakstā minētie produkti ir zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s