Tukšā tara #1

Pamazām veicu dažādas izmaiņas savā blogā un viena no tām ir tukšās taras sadaļas izvilkšana no mēnešu apskatiem. Tā kā uz pagājušā gada otro pusi/beigām sanāca blogu palaist pašplūsmā, tad man ir iekrājušies tukšās taras krāvumi, par kuriem vēl neesmu runājusi. Tukšās taras raksti gaidāmi nedēļu pirms tekošā mēneša beigām gadījumos, kad būšu iekrājusi 10 tukšus produktu traukus. Bet nu ir laiks atvadīties no šiem produktiem:

 img_8681

  • Daddy-O šampūns no Lush. Šo jau izlietoju kādu pamatīgu laiciņu atpakaļ, bet tas vēl bija aizķēries. Šampūns, kas piemērots gaišiem matiem, kuriem nepieciešams noņemt dzeltenīgo toni. Spēcīgs vijolīšu aromāts, kas saglabājas arī matos – tā kā man tik spēcīgi ziedu aromāti neiet pie sirds, to pieskaitīju kā mīnusu. Visādi citādi – labs, efektīvi attīrošs šampūns.
  • Kondicionieris (olīvas+citrons) no Attirance. Sākumā citrusa aromāts ļoooti gāja pie sirds, bet jo ilgāks laiks pagāja, jo vairāk aromāts asociējās ar vannas istabas tīrāmajiem līdzekļiem. Barojošs, konsistencē biezs, bet matus nepadara “smagākus”.
  • La Amoureux skropstu tuša no NYX Cosmetics. Par šo, diemžēl, nevarēšu komentēt – liekas, ka dāvaniņā atnākot tā jau bija sažuvusi. Komentāri lieki par aromātu un konsistenci.
  • Atjauninošs balzams-maska matiem no Elfa Pharm. Iegādājos gan šo balzamu, gan šampūnu kopā, lai cīnītos pret matu izkrišanu. Neteiktu, ka izkritušo matu daudzums manāmi samazinājās, tomēr izmaiņas bija un tās bija iespējams pamanīt. Domāju, ka turpmāk iešu profilaktiskos kursus ar šo kondicionieri un šampūnu. Spēcīgs dadžu aromāts, bet tas man netraucē – tas jūtams tikai mazgāšanas laikā (lai gan nebūtu problēmu, ja tas arī saglabātos matos).
  • Thalasso skrubis ķermenim no Geomar. Lūk, šis ir ķermeņa skrubis manā gaumē – konsistencē biezs, raupjš un ļoti efektīvs. Komplektā nāca arī maza lāpstiņa, ar kuru skrubis un eļļa ir jāapmaisa, lai tie būtu vienmērīgā konsistencē. Pēc lietošanas āda kļūst ļoti, ļoti maiga un smalki attīrīta. Kad alerģija ir skārusi ādu uz ķermeņa, izvairījos lietot šo skrubi, jo tas radīja dedzinošu sajūtu.
  • 93,000 miles dušas flaberis no Lush. Ja kāds vēl atcerās Lush Wiccy Magic Muscles ķermeņa sviestiņu, tad ziniet – šis flaberis smaržo TIEŠI TĀPAT. Principā, arī funkcija viņam ir tā pati – atslābināt un sasildīt muskuļus. Neteiktu, ka jutu “sildošo” efektu, bet Lush flaberiem ir lieliska tendence mīkstināt ādu.
  • DAO ķermeņa skrubis no Rituals Cosmetics. Šis ir pilnīgi pretējs ķermeņa skrubis kā iepriekš aprakstītais Geomar skrubis – šis ir ar smalkām skrubējošām daļiņām krēmīgā konsistencē. Nevaru teikt neko negatīvu – ādu attīrija labi, mīkstināja ādu un bija sajūta, ka āda ir mitrināta. Lai gan ekonomisks produkts, tomēr trauciņš tik mazs, ka pat ar visu ekonomisko lietošanu tas ātri beidzās. Ak, un par aromātu varu nerunāt – Rituals DAO kolekcijai piemīt maģisks aromāts!
  • Zilais māls no NatureDNC. Lai gan lielākoties mālus mēdzu sajaukt kopā ar ūdeni un uzklāt uz sejas kā masku, tikai paciņas pašās beigās atklāju lielisku pielietojumu. Kad oktobrī mocījos ar kārtējo alerģijas uzbrukumu (uz ķermeņa ādas), nolēmu ieiet vannā, kurā izbēru šos zilos mālus. Lai gan pēc izkāpšanas pēc vannas āda bija mazliet savilkta, tomēr visas sūrstošās vietas tika nomierinātas un vairs neniezēja. Ļoti daudzfunkcionāls un vienmēr noderīgs produkts!
  • Ābola sejas skrubis no Attirance. Dodu priekšroku rupjiem skrubjiem gan ķermenim, gan arī sejas ādai. Šis skrubis ir salīdzinoši smalks un bija reizes, kad nevarēju pilnībā atbrīvoties no sausās ādas. Sniedz svaigu sajūtu sejas ādai – ļoti forši reizēs, kad sejas āda jūtas nogurusi.
  • SOS sejas krēms no Madara Cosmetics. Ak, šis krēms… Aromāts maigs, viegls, bet ļoooti patīkams. Šis krēms manai sausajai un jutīgajai ādai neder īsti gada aukstākajos mēnešos, savukārt vasaras laikā – super! Barojošs, vieglas konsistences un ātri iesūcās ādā. Ziemas laikā tomēr dodu priekšroku treknākiem krēmiem, tādēļ šis ļoti labi aizgāja tieši vasaras laikā. Krēmam beigas gan pienāca negaidīti – trauciņam cauri nevar redzēt un pēc svara grūti noteikt cik vēl iekšā palicis. Lielisks krēms!

Īsumā tas arī viss par šiem izlietotajiem produktiem. Viss, kas krājumos ir, nemaz tik ātri netērējas… Un ziniet, kādēļ man ir iepaticies veidot tukšās taras apskatus? Tādējādi ir iespējams vēlreiz atskatīties uz produktiem, kas lietoti un izveidot gala slēdzienu par tiem – laiki iet, domas arī mainās. Lai vai kā, tiksimies nākamajā tukšās taras apskatā pēc mēneša!


Kikasbeautyspot FB lapa

Seko līdzi bloga aizkulisēm un jaunumiem Kikasbeautyspot Instagramā

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s