Mēneša apskats: JANVĀRIS

“Labāk vēlāk, nekā nekad” nodomāju uzsākot veidot materiālu šim rakstam. Šī gada iesākums ir bijis gana piepildīts ar visdažādākajiem darbiņiem, tādēļ sanāca mazliet piebremzēt bloga lauciņā, lai tieku galā ar visām citām lietām. Nevarētu gan teikt, ka esmu daudz tikusi galā, tomēr, lai paņemtu pauzīti no mūždienīgās skriešanas un steigšanās, nolēmu piesēsties blogā un beidzot izveidot savu janvāra mēneša atskatu!

Pirms lecu iekšā janvāra favorītos un jaunumos, vēlos teikt, ka šoreiz tukšās taras raksts kavēsies (biju to plānojusi veidot katru mēnesi, nedēļu pirms mēneša pēdējā datuma), jo pašlaik atrodos mājās un, visdrīzāk, tikai trešdien došos uz Rīgu, kur arī krājās mana tukšā tara! Bet nu ķersimies pie mana janvāra zvaigznēm.


JAUNUMI

No jaunumiem trīs produkti noteikti ir jau pamatīgi notestēti, bet, neskatoties uz to, šādas tādas domas ir veidojušās arī par mazāk lietotajiem jaunumiem!

january_01_kikasbeautyspot

Dermablend 3D correction tonālais krēms (testeris) no Vichy. Šis ir paredzēts taukainai ādai ar noslieci uz akni. Citreiz gan izmēģinu arī produktus, kas nav paredzēti manam ādas tipam, tomēr šoreiz roka nesteidzas izmēģināt šo produktu!

Fresher Skin tonālais krēms (testeris) no Rimmel London. Lai gan, protams, mīlu Rimmel London tonālos krēmus, šo arī nesteidzos vēl izmēģināt. Iemesls kādēļ nesteidzos testerīti iztukšot ir tas, ka tam ir ļoti viegla sedzamība – iespējams, manai ādai tas būs vairāk piemērots pavasara/vasaras sezonā!

Natural Bronzer bronzeris tonī 021 Sun Light no Rimmel London. Par šo biju dzirdējusi daudz labas atsauksmes, un, tā kā mans Physicians Formula bronzeris drīz beigsies, nolēmu izmēģināt šo. Neesmu paspējusi vēl kārtīgi izmēģināt, bet pašlaik nejūtos ļoti pozitīvi noskaņota – uz manas ādas tas izskatās ārkārtīgi oranžs. Lai gan pārsvarā dodu priekšroku matētiem bronzeriem, tomēr man netraucē mazais spīdums, kas piemīt šim produktam. Pēc kāda laika tad ziņošu kā man izies ar šo bronzeri.

The Eraser Eye konsīleris no Maybelline New York. Ļoti interesants aplikators (kā tāda mini-švammīte), bet tas ir ļoti parocīgs un man patiesībā patīk! Par pašu produktu – lietojot šo konsīleri es sapratu, cik ļoti zili loki man ir zem acīm, jo šis pilnībā nespēja tos noslēpt. Protams, redzama atšķirība ir kad konsīleris nav uzklāts, un kad tas ir uzklāts. Šo kā iesāku lietot, tā lietoju gandrīz katru dienu (lai gan teicu sev, ka nu tā nu gan nedrīkst izlaisties :D). Kopumā esmu pozitīvi noskaņota un jūtu konsīlera pievienoto vērtību!

All Nighter grima fiksators (travel size) no Urban Decay. Arī ļoti izslavēts produkts, bet ne bez iemesla – katru reizi, kad lietoju šo fiksatoru, tas kosmētiku tur uz sejas visas dienas garumā. Lai gan gribētos jau katru krāsošanās reizi šo lietot, sev esmu noteikusi, ka šis būs lietojams īpašās svētku reizēs, kad grima fiksēšana ir patiešām nepieciešama. Produktam piemīt viegls, neuzkrītošs un patīkams aromāts, kā arī sprejs izdala produktu ļoti smalki, tādējādi uz sejas nenonāks milzīgas produkta piles, kas kosmētiku “nomazgās” nost vai to pārvietos.

Savvaļas rozes mitrinošā sejas maska no Stenders. Kad paciņa tikko bija atnākusi un nebiju iepazinusies ar informāciju, šķita, ka ir atnācis roku krēms. Līdzko sāku lasīt, uzzināju, ka šī ir sejas mitrinošā maska, KAS NAV JĀNOSKALO. Šis ir fenomens, ko nespēju saprast – ja ir maska, tātad jānomazgā, tādēļ grūti saslēgt sejas maskas jēdzienu ar vārdu “nenoskalot”. Interesanti. Šo paspēju tikai divreiz notestēt, jo pēc tam sākās alerģija (un alerģiskai sejas ādai šāda tipa mitrināšana galīgi nepatika)… Lai gan produkts no tūbiņas nāk ārā gēlveida, sākot to klāt uz sejas tā konsistence pārvēršas uz eļļainu. To klāju uz nakti, jo nespēju iedomāties tomēr šo klāt pirms kosmētikas uzklāšanas. Lai vai kā, klājot uz nakti, no rīta sejas āda ir maiga un tai ir ārkārtīgi patīkami pieskarties. Rožu aromāts nav izbēgams ar šo produktu, protams (lai gan rožu aromātu nepārāk mīlu, tomēr šajā ir tāds ļoti salda aromāta pieskāriens, kas mani ļoooti uzrunā).

Perversion skropstu tuša (travel size) no Urban Decay. Parocīgs izmērs, lieliska otiņa, kas pagarina un piešķir apjomu skropstām. Tušas formula ir lieliska – visas dienas garumā nav problēmu ar tušas nobiršanu vai izsmērēšanos. Par šo biju izveidojusi arī atsauksmi, bet kopumā sakot – esmu sajūsmā par šo! Vairāk info atsauksmē.

Vaigu sārtums tonī 926 Rose Gold no Sleek MakeUp. Neesmu īsti vaigu sārtuma piekritēja, tomēr manos kosmētikas krājumos, līdz šim, varēja atrast vienu vaigu sārtumu (salīdzinoši vēsa toņa). Tā kā tomēr ir reizes, kad sejas āda nav saniķojusies un ir tīra, bez apsārtumiem, tad ir arī vēlme uzklāt vaigu sārtumu, tādēļ nolēmu, ka man vajadzētu arī kādu mazliet spilgtāku un gaišāku vaigu sārtumu. Šis nav matēts, tam ir diezgan daudz spīduma, tomēr tas piešķir ādai veselīgāku un mirdzošāku kopskatu. Kā jau nosaukums pats par sevi saka – tas ir rozā tonis ar zelta atspīdumu. Ļoti skaists!

Idealia Life serums no Vichy. Kopš pagājušajā gadā iepazinos ar serumiem, mani sajūsmina jebkāds testeris vai produkts, kas nonāk zem seruma termina – tieši tādēļ ar lielāko prieku tos izmēģinu pie jebkuras izdevības! Šis sola uzlabot sejas ādas kopējo izskatu. Protams, testerītis tik maziņš, ka nav iespējas iegūt pilnīgi stabilu viedokli, tomēr tas ir ļoti neparasts. Pats produkts ir viegli rozā krāsā ar daudz, sīkiem spīdumiņiem. Uz ādas tie nav manāmi, tomēr, uzklājot šo serumu āda kļūst mirdzošāka un veselīgāka. Nezinu gan, vai man patiktu šāda tipa serums, tomēr mani vienmēr fascinē produkti, kuri paši par sevi ir ļoti mirdzoši un ar spīdumiem pildīti.

Effaclar nomierinošs mitrinošais krēms no La Roche-Posay. No šī zīmola esmu lietojusi produktus tikai testeru formātā, tomēr intriga izmēģināt pilna izmēra produktus tāpat ir. Šo vēl neesmu paspējusi izmēģināt, tomēr mitrinošs un nomierinošs krēms sausai, jutīgai ādai skan ļoti piemēroti!


FAVORĪTI

Šo sadaļu gan tagad, gan arī turpmāk, iedalīšu divās daļās – dekoratīvās kosmētikas favorīti (ja tādi ir) un ķermeņa/sejas kopšana. Janvāra mēnesis bijis salīdzinoši aktīvs dekoratīvās kosmētikas lietošanas lauciņā, tādēļ, attiecīgi, ir izveidojušies gana daudzi kosmētiskie favorīti (ņemot vērā, ka ikdienā lietoju kosmētikas minimumu).

january_02_kikasbeautyspot

Multi Colour kompaktais pūderis tonī 010 Rose Beige no Catrice Cosmetics. Sākumā šo iegādājos, lai man būtu ar ko piekoriģēt kosmētiku dienas beigās, ja nepieciešams vēl doties ārpus mājas. Ar toni galīgi greizi nošāvu, tomēr esmu tagad tam atradusi lielisku pielietojumu – tā kā reizēs, kad klāju ēnas, acu plakstiņu “locījuma līnijā” sakrājās produkts (piemēram, tonālais krēms vai acu ēnu bāze), nolēmu acu plakstiņu nofiksēt ar šo pūderi kopā ar samitrinātu kosmētisko sūklīti. Works like a charm. Tas piešķir gan dimensiju acs plakstiņam (jo produkts ir mazliet tumšāks un rozīgāks kā mana āda), kā arī tas nofiksē plakstiņa bāzi, lai var uzklāt acu produktus bez problēmām!

Baked eyeshadow tonī 25 Carmella no NYX Cosmetics. Lai gan sākumā, kad saņēmu šīs acu ēnas dāvaniņā, likās, ka tās vispār neizmantošu – un te nu tās ir, mēneša favorītos! Ikdienā daudz nekrāsojos – uzklāju tonālo, konturēju, iezīmēju uzacis un uzklāju skropstu tušu. Šīs acu ēnas nu ir arī kļuvušas par manu krāsošanās dienu must-have. Lielisks, neitrāls tonis, ko ieklāt acu plakstiņa locījuma vietā – piešķir dimensiju un mazliet krāsas ikdienas grimam. Nevaru sagaidīt, kad būšu tikusi galā ar alerģiju un varēšu atkal kādu reizi uzkrāsoties 🙂

Perversion skropstu tuša un All Nighter grima fiksators no Urban Decay. Par šiem izteicos jau mazliet augstāk – lieliski produkti sākot ar iepakojumu un tehniskajām lietām, beidzot ar produktu konsistenci un to funkcionalitāti.

Un tagad par manu mīļāko uzacu produktu trio – Eyebrow Cake powder tonī 04 Auburn/Redno NYX Cosmetics, uzacu ota no Real Techniques un Eye Brow Stylist tonī 030 Brow-n-eyed Peas no Catrice Cosmetics. Kādēļ tieši šis trio? Katru reizi, kad lietoju visus šos produktus kopā, man pārsvarā ir bijušas good-eyebrow-days. Sākumā izķemmēju uzacu matiņus sev vēlamā virzienā, tad ar uzacu otiņu ieklāju NYX brūno uzacu pūderi uzacs vidū un iztušēju tās sākumu, tad ar Catrice uzacu zīmuli ietonēju uzacs spicāko galu, definēju kopējo formu un iztušēju ar zīmuļa otiņu. Sākumā gan izmantoju arī vasku, bet man nepatika, kā kopumā uzacis izskatījās, tādēļ ļauju tām dzīvot savu dzīvi – nekas traks līdz šim nav noticis (neņemot vērā, ka manas abas uzacis ir dažādas) 😀

january_03_kikasbeautyspot

Ar ādas kopšanas produktiem janvāra mēnesī nejokojos – to ir daudz un katrs no tiem veica svarīgas funkcijas manā ikdienā!

Daily Defence krēms no Madara Cosmetics. Ļoti mitrinošs krēms, kas aizsargā sejas vai ķermeņa ādu un iesūcas tajā praktiski momentā. Svaiga, patīkama sajūta pēc tā lietošanas. Lietoju pārsvarā uz sejas ādas un uz lūpām. Ikdienas lietošanā un alerģijas laikā ļoti labs produkts – ādu nekairina un mitrina to. (Tiesa gan, tagad februārī piedzīvoju vienu no trakākajiem alerģijas uzliesmojumiem, un šis krēms tik lielam darbam nebija gatavs).

Acu kosmētikas noņēmējs no Diadermine. Par šo jau pozitīvi izteicos atsauksmē par Diadermine produkciju, tomēr mana sajūsma joprojām nekur nav zudusi – tas patīkami atvēsina ādu, acis un āda netiek kairinātas, un ar manu kosmētikas minimumu (un dažkārt arī maksimumu) tiek galā ļoti labi.

Nomierinošais krēms Intensive no Bioderma Atoderm līnijas. Protams, mana āda un Atoderm līnija iet roku rokā jau pāris gadus, tādēļ šis noteikti nav pārsteigums. Drīzumā plānoju veidot arī sīkāku atsauksmi par šo produktu, jo tam tomēr ir gan savi plusi, gan mīnusi. Ķermeņa ādai – lielisks krēms, samitrina, nomierina un ādu padara maigu. Ar sejas ādu tomēr ir pāris niķi un brīžiem gribu atgriezties pie krēma klasiskās versijas, tomēr ikdienas lietošanā (lasīt: ne-alerģijas uzliesmojuma laikā) šis krēms der arī sejas ādai!

Attīrošs skrubis (oil-to-milk) no Madara Cosmetics. Ar šo vienmēr manas domas mainās, bet pašlaik esmu tādā pozitīvi noskaņotā attieksmē – tas ādu mitrina, baro un pie reizes efektīvi attīra. To uzklāju uz sausas ādas ar apļveida kustībām un tad noskaloju ar siltu ūdeni. Pēc tā nav lipīgas sajūtas un ir jūtams, ka tas ādu ir padarījis maigu un attīrījis no atmirušajām ādas šūniņām. Liels prieks arī par to, ka tas ādu nekairina – par to milzīgs pluss!

Balzams sausai, jutīgai ādai no Badger Balm. Bezsmaržu eļļains balzams, kas mīkstina un mitrina ādu. Pats foršākais – tam ir tikai trīs sastāvdaļas, bet nu, ar to Badger Balm zīmols vienmēr ir priecējis. Lietoju īpaši alerģijas laikos, kad āda ir ļoti jutīga un mazākās smaržvielas citos produktos var izraisīt nozīmīgu saasinājumu. Bieži vien izmantoju arī lūpu balzama vietā! Daudziem cilvēkiem varētu nepatikt, jo balzams ir taukains un smagnēji eļļains.

Derma Spa Cashmere Comfort roku krēms no Dove. No visas Cashmere Comfort līnijas šis bija produkts, kas man visvairāk iepatikās – lai gan krēms ātri neiesūcas ādā, tomēr tas ir ļoti mitrinošs. Manuprāt, tieši piemērots gada aukstākajiem mēnešiem, lai pasargātu roku ādu no sala un vēja. Aromāts neiet pie sirds, tomēr uz to ir iespējams pievērt acis (vai degunu?), jo efekts ļoti apmierina.

Soothing Hydration sejas eļļa no Madara Cosmetics. Manuprāt, sejas eļļiņas sausai ādai ir tik ļoti JĀ! Ziemas laikā šis man ir paspējis izglābt ādu tik daudzas reizes. Visvairāk patīk to lietot tieši uz nakti, kopā ar barojošu krēmu – beigās sanāk tāda mitrināšanas bomba, ka no rīta prieks pamosties un paskatīties uz sevi spogulī. Šī eļļiņa man ir aiztaupījusi daudzas reizes, kad āda varēja būt sausos plankumos klāta. Un jā, nepārprotiet – tas, ka eļļiņa, tas nenozīmē, ka sajūta uzreiz būs kā uzklāt olīveļļu uz sejas 😀 Tā ir viegla un salīdzinoši ātri iesūcas ādā. (Šeit ir vieta maniem pozitīvajiem saucieniem par lielisko aromātu).

Peel-off sejas maska no Himalaya Herbals. Kad beigušās visas sejas maskas, laiks doties meklēt jaunus variantus. Šī ir viena ļoooti laba maska – āda kļūst maiga un attīrīta. Īsti nenoraus varbūt sausai ādai visas atmirušās ādas šūniņas, tomēr kopumā ļoti atsvaidzinoša un patīkama sajūta pēc šīs maskas. Man ieteikums gan ir šo masku lietot uz sejas ādas, kurai nav ne brūces, ne apsārtumi, pretējā gadījumā maska ļoooti kodīs šādās zonās (un nebūs patīkami).

H2O micelārais ūdens no Bioderma Hydrabio līnijas. Man šķiet, ka šo tomēr bija mazliet lieki šeit likt, jo tas, ka šis micelārais ūdens nonāca manā 2016. gada labāko produktu sarakstā, nozīmē jau daudz. Atsvaidzinošs, mitrinošs un attīrošs – lielisks produkts, ko lietot dienas beigās, kad sejas āda ir sagurusi. Notīra kosmētiku, notīra netīrumus, NOTĪRA VISU. Jā, šis ir mans vismīļākais micelārais ūdens pasaulē! 😀


Seko līdzi bloga aizkulisēm un jaunumiem Kikasbeautyspot Instagramā

Kikasbeautyspot FB lapa

Advertisements

2 thoughts on “Mēneša apskats: JANVĀRIS

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s