Atsauksmes: Bioderma Atoderm intensīvais krēms un Hydrabio micelārais ūdens

Tie kas seko manam blogam ilgāku laiku noteikti ir pamanījuši, ka reizi pa reizei atsauksmēs un mēneša apskatos uzpeld Biodermas vārds. Un ne velti – kopš alergoloģe ieteica lietot Biodermas produkciju, pie tās arī turos, un, patiesībā, vienmēr arī atgriežos.

Kopumā manas ļoti sausās (atopiskās) ādas stāvoklis pa šiem gadiem ir jūtami uzlabojies un nenākas vairs tik bieži izjust diskomfortu, ko mēdz sagādāt sausa, savilkta āda. Ikdienā dažkārt izmēģinu dažādus citus ādas mitrināšanas krēmus, bet, reizēs kad parādās alerģijas izsitumi un nieze, zinu savas pārbaudītās vērtības un tās vienmēr arī stāv gatavībā nākt cīņā jebkurā situācijā.

Lai gan ādas mitrināšanai esmu ļoti iecienījusi parasto Atoderm krēma versiju, kura ir bez parfīma (jo ir arī parfimētā versija, ko arī esmu lietojusi), tomēr salīdzinoši nesen Atoderm krēmam parādījās jaunums – Atoderm intensīvais krēms. Par to tad arī šajā rakstā jums pastāstīšu līdzās atsauksmei par Hydrabio micelāro ūdeni, kurš, manuprāt (un pēc manas pieredzes) noteikti ieņem pirmo vietu starp visiem manis izmēģinātajiem micelārajiem ūdeņiem!


img_9796-1

ATODERM INTENSĪVAIS KRĒMS ĻOTI SAUSAI/ATOPISKAI ĀDAI

Atoderm Intensive pamats ir Skin Barrier Therapy® patents. Šis patents ir veidots tā, lai palīdzētu atopiskai ādai ātrāk atjaunoties un atgūt veselas ādas īpašības. Atoderm Intensive ir īpaši radīts atopiskas ādas aprūpei zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem. Tas atjauno ādas aizsargslāni, bioloģiski veicina lipīdu un proteīnu veidošanos, remdē iekaisumu, samazina niezi un darbojas antibakteriāli.

Kas man visvairāk patīk Biodermas produkcijā – tie ir pieejami lielos (lasīt: normālso) tilpumos! Vienmēr izvēlos pēc iespējas lielāku tilpumu, ņemot vērā to, ka salīdzinoši bieži sanāk atgriezties pie pārbaudītajām vērtībām. Visvairāk krēmos man patīk tas, ka lielajiem tilpumiem ir pumpītis, kas krēma lietošanu padara daudz vienkāršāku un patēriņš ir vieglāk kontrolējams.

Krēms ir salīdzinoši biezas konsistences un uzklājot to uz ādas tas nav eļlains un taukains. Tas atstāj tādu patīkamu krēma kārtiņu, kas ne pārāk ātri iesūcas ādā. Lielākais pluss ir tieši tas, ka tas neatstāj eļļainu, taukainu pēcsajūtu.

Krēms pats par sevi ir baltā krāsā un šim ir arī viegls, nenosakāms aromāts. Vismaz šim aromātam nespēju rast nekādu raksturojumu, līdz viena no manām draudzenēm teica, ka uz viņas ādas šis krēms smaržo pēc kūpinātā siera 😀 Aromāts noteikti nav spēcīgs, bet pieliekot degunu pie ādas un pasmaržojot ir jūtams minimāls aromāts.

Ar šo krēmu man ir ļoti neparastas attiecības, teiksim tā. Vienmēr visus Biodermas Atoderm krēmus lietoju uz sejas, tā kā sejas āda arī mēdz būt ļoti sausa (un alerģijas laikā jo īpaši). Vislabākais no Atoderm krēmiem tieši sejas ādai bija Atoderm krēms bez parfīma, savukārt šo varu lietot tikai tad, kad uz sejas nav ne izsitumu, ne apsārtumu, jo mistiskā kārtā šīs zonas tiek kairinātas un rada ļoti lielu diskomfortu. Protams, ļoti žēl, jo šo krēmu arī vēlējos izmēģināt tā iemesla dēļ, ka tas sola samazināt iekaisumu un niezi.

Turpretim uz ķermeņa ar šo krēmu viss ir kārtībā – arī reizēs, kad uz rokām vai uz kājām ir uzmetusies alerģija, krēms nekairina šīs zonas. Nezinu kas tas par fenomenu, bet mācoties no kļūdām šo krēmu lietoju tikai uz ķermeņa un ikdienā to lietoju arī kā roku krēmu.

Runājot par iekaisuma un niezes mazināšanu – esmu vīlusies. Cik esmu lietojusi šo krēmu (ja nemaldos, kopš rudens), iekaisumus nemazina un niezi pavisam noteikti nesamazina. Protams, uz šo krēmu liku lielas cerības tieši attiecinoties uz to, ka alerģijas izraisīto niezi tas spēs samazināt līdz komfortablam līmenim, tomēr ar šo uzdevumu tas netika galā.

No mitrināšanas viedokļa šis ir ļoti labs krēms – man šķiet, ka šis ir daudz biezākas konsistences kā Atoderm klasiskais krēms un šis arī atstāj tādu kā krēma kārtiņas sajūtu uz ādas. Bet tas nenozīmē to, ka klasiskā versija netiek galā ar šo uzdevumu, tieši tādēļ man ir skaidrs, kādēļ nākamreiz es neizvēlēšos šo krēmu.

Kopumā novērtējot šo krēmu, ņemot vērā, ka man tas nesamazināja iekaisumus un niezi (kas arī bija mans intereses punkts šajā krēmā), nākamreiz iegādājoties noteikti sniegšos pēc Atoderm krēma klasiskās, ne-parfimētās versijas. Vienīgā atšķirība ir produktu konsistenču biezumā – bet beigu beigās, abi mitrina un sniedz komfortu atopiskai ādai.


img_9795

HYDRABIO H2O MICELĀRAIS ŪDENS JUTĪGAI UN DEHIDRĒTAI ĀDAI

BIODERMA inovatīvais patentētais Aquagenium® bioloģiskais komplekss stimulē ādas šūnu darbību, atjaunot to spēju dziļi ādā radīt un noturēt uz virsmas ādas līdzsvaram nepieciešamo mitrumu. Līdzekļa sastāvā esošās micellas vienā paņēmienā nevainojami attīra un noņem dekoratīvo kosmētiku un sejas un acīm. Āda nekavējoties atgūst labsajūtu, elastību un mirdzumu. Ļoti maigi lietojamais Hydrabio H2O garantē lielisku panesamību uz ādas un acīm. Hydrabio H2O sastāvs ir hipoalerģisks un neaizsprosto poras.

Šis ir mans visu laiku labākais atklājums – to arī iekļāvu savā 2016. gada labāko produktu sarakstā.

Runājot par iepakojumu – tas ir parocīgs, vāciņš nofiksējās ar klikšķi un ar to ir salīdzinoši viegli ceļot. Lielu plusu jau arī dodu iepakojumam, bet, kopumā, visiem micelārajiem ūdeniņiem ir caurspīdīgas pudelītes – citiem attīrošajiem līdzekļiem ir necaurredzamas pudelītes un tad nav iespējams izzīlēt cik daudz produkta ir izlietots.

Par konsistenci šeit ir lieki runāt – tā, protams, ir kā ūdens. Aromāta ziņā šis man patīk daudz labāk kā Sensibio micelārais ūdens – šim piemīt svaigs, patīkams aromāts. Tam nav konkrēti nosakāms aromāts, bet visādā ziņā tas man ļoti patīk. Uzklājot uz sejas, aromāts sākumā vēl ir jūtams, bet tas pakāpeniski izgaist.

Dekoratīvo kosmētiku pārsvarā nomazgāju ar putojošiem un sejas attīrošiem līdzekļiem – ar micelārajiem ūdeniņiem to daru tikai reizēs, kad ir nenormāls slinkums aiziet līdz vannas istabai un nomazgāt seju (bet nu šādas situācijas rodas reti). Dekoratīvo kosmētiku ļoti labi attīra un noņemot skropstu tušu acis nekairina. Es micelāros ūdeņus lietoju tikai pēc sejas attīrīšanas vannas istabā kā papildus attīrošo soli – tas noņem papildus netīrumus un dažkārt, kad sejas attīrošais līdzeklis pilnībā netiek galā ar tonālā krēma noņemšanu, tad tas notīra arī visus kosmētikas pārpalikumus.

Taču kas man visvairāk patīk šajā micelārajā ūdenī! Pēc nosaukuma vien mēs jau varam noprast, ka tas būs ar mitrinošām īpašībām – un tā arī ir! Notīrot seju ar šo līdzekli var just, ka seja ir labi attīrīta, tā ir atsvaidzināta un mitrināta. Kā parasti rakstu pie mitrinošajiem līdzekļiem, kas dara savu darbu izcili – pēc notīrīšanas ar šo micelāro ūdeni nav jāskrien pie krēma trauciņa un momentā jāsamitrina āda. Vēl viens pluss – āda nepaliek lipīga un nav sajūtas, ka gribētos to noskalot (kā man tas bija ar Loreal micelāro ūdeni).

Kādēļ man šis Hydrabio H2O šķiet labāks par Sensibio H2O? Lai gan Sensibio (paredzēts jutīgai ādai) arī lieliski tiek galā ar dekoratīvo kosmētiku un netīrumiem, man no tā pietrūkst mitrinošās īpašības + tam nav tik patīkams aromāts. Un vislielākais pluss – tas nekairina ādu un kopumā Biodermas micelāros ūdeņus varu izmantot arī uz sejas ādas, kad to ir skārusi alerģija un tā ir daudz jutīgāka kā ikdienā!


Man ir liels prieks, ka Biodermas produkcija ir kļuvusi par manu neatņemamu ikdienas sastāvdaļu un ir produkti, kas veido manu pārbaudīto vērtību sarakstu, pie kuriem es zinu, ka vienmēr varēšu atgriezties pat viskritiskākajās situācijās. Viens ir skaidrs – kad būšu izlietojusi Atoderm intensīvo krēmu, atgriezīšos pie krēma klasiskās versijas un Hydrabio micelārais ūdens pašlaik nemainīgi ir ieņēmis pirmo vietu manā izmēģināto micelāro ūdeņu sarakstā!

Kādi ir jūsu iecienītākie Bioderma ādas kopšanas līdzekļi?


Bioderma mājaslapa

Bioderma Facebook lapa, kurā iespējams sekot līdzi jaunākajiem produktiem un dažādām zīmola aktivitātēm

Advertisements

One thought on “Atsauksmes: Bioderma Atoderm intensīvais krēms un Hydrabio micelārais ūdens

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s