Atsauksmes: L`Oreal Paris, Colorista Washout Vivids #TURQUOISEHAIR

Ar marta sākumu ir iespējams iegādāties dažādu toņu izmazgājamās krāsas no L`Oreal Paris (es savu iegādājos veikalā Drogas). Jaunā Colorista matu krāsu līnija sastāv no daudz un dažādiem produktiem – sprejs (tonis uz vienu dienu), izmazgājamā washout krāsa (tonis uz nedēļu/divām), matu krāsas, kā arī dažādu efektu krāsas (ombre un balayage, ko var izmantot gan vienkārši tāpat, vai arī izbalināt matu galus/šķipsnas pirms tos ietonēt ar washout krāsu). Neieslīgšu sīkās detaļās par dažādajām Colorista krāsu iespējām, jo pati izmēģināju tieši Colorista izmazgājamo (washout) krāsu vivid tonī turquoise.

Patiesībā jau sen vēlējos ietonēt matu galus savā mīļākajā tonī un, uzzinot, ka tiek izlaista šī sērija, sapratu, ka vairs nav ko vilcināties… Nolēmu noriskēt, nezinot, kā rīkoties ar krāsu, kāds beigās būs efekts un kā kopumā tas izskatīsies čirkainos matos. Esot veikalā pamanīju, ka washout krāsas tiek iedalītas divās daļās – pasteļtoņos, kas solās turēties nedēļu un vivid toņi, kas solās turēties divas nedēļas.


Loreal_colorista03_kikasbeautyspot

VIVID TONIS #TURQUOISEHAIR

Colorista Washout ir kondicionējoša matu krāsa bez amonjaka, kas piepilda matus ar krāsas pigmentiem. Atkarībā no toņa un matu tipa, krāsa saglabā noturību līdz 15 mazgāšanas reizēm. Matu krāsa pakāpeniski izmazgājas un mati iegūst iepriekšējo toni.

Sākšu uzreiz ar to, ka krāsu iedarbība ir atkarīga no matu toņa, droši vien arī matu tipa un tā, cik bieži un vai vispār tie ir krāsoti un beigās arī – cik tad bieži mati vispār tiek mazgāti. Mani mati nekad nav krāsoti, tādēļ, pēc iepriekšējās pieredzes ar tonējošā šampūna lietošanu, sapratu, ka krāsu noteikti būs nepieciešams ilgāk turēt matos, kā paredzēts. Matu tonis man ir uz latviešu pelēkā pusi ar diezgan izteiktu dzelteno toni. Matus mazgāju reizi 2-3 dienās. Tas tāds mazs ievadiņš kopējā situācijā, bet sāksim ar to, kas tad kastītē vispār ir iekšā!

img_0339

Man kā matu nekrāsotājai vispār nav ne jausmas, kas tiek likts iekšā krāsu kastītēs… Tieši tādēļ man bija prieks, ka komplektā ir iekļauti divi cimdu pāri. Paralēli tam, komplektā nāk, protams, krāsas tūbiņa un ļoti ilustratīva un paskaidrojoša instrukcija.

Instrukcijā tiek salīdzinoši detalizēti izstāstīts gan kā sagatavoties pirms matu krāsošanas, gan dažādi veidi kā tos krāsot (visus matus, šķipsnās vai ar pāreju no matu galiem) ar ilustratīvu un paskaidrojošu materiālu. Tas man, patiesībā, ieviesa daudz maz uzticību, jo biju nobijusies, ka nošaušu galīgi greizi – nokrāsot visus matus ir viens, bet izveidot pāreju no tumši blondām saknēm uz zilganiem galiem varētu šķist neiespējami.

Lai sāktu, sākumā izķemmēju izmazgātos, bet sausos matus un atstāju tos izlaistus, paklāju zem tiem dvieli, ko nav žēl sasmērēt (jo par audumu atmazgāšanu nespēju komentēt). Cimda pasargātajā plaukstā iespiedu mazliet krāsas un sāku ar pašiem matu galiem. Krāsu matos iestrādāju matus berzējot vienu pret otru, savukārt, kad sāku doties vairāk uz augšu, krāsu pakāpeniski un periodiski “ieķemmēju” ar pirkstiem. Šeit ir links uz dažādiem video, kuros tiek parādīts kā šīs krāsas var lietot. Par nepieciešamo daudzumu būs grūti komentēt – tas noteikti jāskatās pēc sajūtām, bet es ieteiktu labāk sākt ar mazumiņu un tad skatīties – varbūt ielikt mazliet vairāk krāsas, lai apņemtu visus matus.

Visu tūbiņas saturu neizmantoju, šķiet, ka pietiks vēl vienai krāsošanas reizei. Instrukcijā tiek teikts, ka pasteļtoņu izmazgājamās krāsas nepieciešams matos turēt 15-20 minūtes, savukārt vivid toņu krāsas nepieciešams turēt 20-30 minūtes. Es šos pieņēmumus metu pie malas, un krāsu noturēju matos stundu (pēc iepriekšējās pieredzes ar tonējošo šampūnu, kurš pēc pusstundas nekādu krāsu man nedeva). Domāju, ka nekad nekrāsotiem matiem varētu būt nepieciešams paturēt krāsu mazliet ilgāk kā norādīts, bet tas tikai tāds mans pieņēmums (un reāli blondiem matiem, manuprāt, varētu pietikt ar 20 minūtēm vivid toņiem).

Kad krāsa jau kādu laiku ir bijusi matos, laiks to skalot ārā. Ņēmu otro, tīro, cimdu pāri un devos krāsu skalot ārā. Ar to skalošanu arī tā uzmanīgi centos, lai krāsa netiek ieskalota nekrāsotajā daļā. Principā, instrukcijā tiek minēts, ka mati jāskalo tik ilgi, līdz ūdens vairs nekrāsojas un ir kļuvis tīrs – man pagāja kādas 5-10 minūtes, līdz visu kārtīgi biju izskalojusi. Tiek minēts, ka skalošanas laikā krāsa darbojas kā matu maska un, ka pēc tās nav nepieciešams kondicionieris – tā patiešām ir! Mati kļuva mīksti un jau skalošanas laikā varēja just, ka mati tik ļoti nepinkojas un, ka rokas pār tiem viegli slīd pāri.


Par efektu un solītajām divām nedēļām:

 img_0337

Lūk arī kāds izdevās rezultāts – patiesībā, man nelikās, ka tonis būs tik košs un izteikts. Protams, galu galā sanāca vairāk zaļgans, ne tirkīzs tonis, bet tas tādēļ, ka maniem matiem ir diezgan izteikts dzeltens tonis, līdz ar to, zilajam sajaucoties ar dzelteno rodas zaļš tonis! Bet es diži nebēdājos, jo mana mīļākā krāsa svārstās starp zilo un zaļo krāsu.

Runājot par krāsas noturību, varu teikt, ka pirmās nedēļas laikā krāsa bija salīdzinoši spilgta un labi redzama, savukārt pienākot jau otrajai nedēļai, tonis sāka balēt un kļūt salīdzinoši neizteiksmīgs. Katrā mazgāšanas reizē, šķiet, ka tiek izmazgāts ļoti liels krāsas daudzums, tomēr krāsa sparīgi turējās matos. Neteiktu, ka krāsa varētu izturēt 15 mazgāšanas reizes, bet manas 6-7 mazgāšanas reizes tas izturēja.

img_0336

Lūk arī mani mati pēc tieši divām nedēļām. Fotogrāfijā gan neizdevās iemūžināt patieso toni, jo šeit izskatās, ka krāsa ir pilnībā izmazgājusies, bet tā nav – matu galos ir vēl viegli zaļgans tonis.

Tikai rakstot tagad atsauksmi atklāju, ka L`Oreal Paris mājaslapā ir pieejama krāsu tabula, kas provizoriski parāda kāds varētu izdoties tonis kādai matu pamatkrāsai. Tā kā fotogrāfijā jums nevaru atrādīt savu patreizējo matu galu toni, parādīšu jums to tabulā!

 img_0335

Tātad, mana matu pamatkrāsa varētu būt kaut kur starp tumši blondo un gaiši brūno, jo tirkīzās krāsas rezultāts ir principā tāds pats kā parādīts tabulā. Savukārt tagad, pēc divām nedēļām, kad krāsa ir jau lielākoties izmazgājusies, mati ir relatīvi līdzīgi Aqua tonim uz tumši blondiem matiem. Neteiktu gan, ka tik tumši un izteikti, bet viegls tonis vēl ir saglabājies (domāju, ka ar to tikšu galā ar 2-3 mazgāšanas reizēm).


KOPSAVILKUMS:

Viegli lietojama īslaicīgā matu krāsa, ko iespējams izmantot pašam mājas apstākļos – sekojot vizuālajai un paskaidrojošai instrukcijai, manuprāt, ir ļoti grūti nošaut greizi. Foršs pluss arī tas, ka komplektā nāk divi pāri cimdu – vienus izmantoju lai matus krāsotu, savukārt otrus izmantoju, lai krāsu izskalotu. Lai gan tas ir atkarīgs no matu toņa un citiem raksturlielumiem, manā gadījumā gribētos teikt, ka ekonomisks produkts – vienā reizē nesanāca izlietot visu tūbiņu un izskatās, ka tur ir palicis vēl tieši tik, lai pietiktu otram piegājienam. Ar noturību arī pārsteidza – lai gan pirmajā nopietnajā mazgāšanas reizē (skatoties uz ūdens un putu krāsu) šķita, ka visu būšu izmazgājusi, tomēr tonis bija salīdzinoši spilgts. Noturējās divas nedēļas noteikti, bet pirmajā nedēļā krāsa bija izteiktāka un spilgtāka. Kopumā, manuprāt, ļoti interesants un foršs produkts ar ko var variēt un veidot dažādus tēlus. Esmu apmierināta ar rezultātu un, domāju, ka vasaras laikā, kad mati būs vairāk saulē pabalējuši, varētu izmēģināt kādu no pasteļtoņiem!


Vairāk informācijas par L`Oreal Colorista krāsām šeit

Kikasbeautyspot FB lapa

Seko līdzi bloga aizkulisēm un jaunumiem Kikasbeautyspot Instagramā

3 thoughts on “Atsauksmes: L`Oreal Paris, Colorista Washout Vivids #TURQUOISEHAIR

  1. Man liekas, ka Colorista produkti būs kārtīgi festivālu essential produkti. Es uz saviem matiem varēju vien sarkano likt un ar visu to secināju cik tiešām tie ir efektīvi. Man draudzene ar gaišiem matiem paspēja paspēlēties ar persikoto un rozā toni. Izskatās arī ļoti forši. Tik žēl, ka ātri skalojas laukā :/

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s