Tukšā tara #3

Nu ko, ir pienācis laiks atrādīt 10 iztukšotos produktus un padalīties ar savu gala slēdzienu par tiem. Lai gan manā tukšās taras maisiņā krājas visdažādākās lietas (arī pāris jau sen izlietotas lietas tur stāv, gaida savu stundu), tomēr izskatās, ka drīzumā tukšās taras sadaļas raksti vairs nebūs tik regulāri.

Bet nu ķersimies klāt pie senāk un nesenāk izlietotajiem produktiem:

TT_01_kikasbeautyspot

  • Atoderm krēms 500ml no Bioderma. Šis man ir aizkavējies jau kādu laiciņu tukšās taras maisiņā. Nesenajā atsauksmē par Bioderma Atoderm jaunumu – intensīvo krēmu, rakstīju, ka no visiem trim šī krēma veidiem, man visvairāk patīk bezsmaržas, klasiskais variants. Šis krēms ir tā parfimētajā versijā – tam nav ne vainas, tas ir daudz vieglāks konsistencē salīdzinot ar intensīvo krēmu, tomēr manai ādai ne pārāk patīk sastāvā esošais parfīms. Nav tā, ka krēms ir ar nenormālāko smaržu – tas arī nav tiesa… Tam piemīt tāds kā saldens aromāts, bet tas nav konkrēti nosakāms. Ādu mitrina labi, kā jau visi Atoderm krēmi, un, ilgermiņā redzu arī uzlabojumus ādā. Parfimēto versiju atkārtoti neiegādāšos – turpmāk sniegšos tikai pēc klasiskā, bezsmaržas varianta.
  • Medus un mandeļu kondicionieris matiem (testeris) no Attirance Cosmetics. Aromāts ļoooti piesaista – lai gan gribētos, lai aromāts ir tuvu dabīgajam, krēmīgajam mandeļu aromātam, tas ir tieši pretējs – ļoti koncentrēts, mazliet ķīmisks, tomēr man pret to nav pretenziju. No testera spēju izspiest kondicionieri 2-3 reizēm, tādēļ nespēju to pilnībā novērtēt. Matus mitrināja, atstāja patīkamu aromātu tajos un kopumā nevaru sūdzēties!
  • Needles and Pines dušas flaberis no Lush. Man ir tik, tik, tik ļoti žēl, ka šim flaberim ir pienākušas beigas (bet patīkami apzināties, ka mājās pie vecākiem ir šī paša flabera lielais iepakojums, kas ir izlietots tikai līdz pusei). Visu lietošanas laiku biju sajūsmā par šo gan aromāta, gan funkcionalitātes ziņā. Smaržo ļoti svaigi, bet pēc skujām un meža – pēdējā laikā mīlu visu, kam ir skuju aromāts. Par efektu, visu lietošanas laiku, nekas nemainījās – ādu ļoti labi attīrīja un padarīja ļoooti maigu. Protams, uz beigām flaberis sāk sadalīties un to ir grūtāk izmantot, bet kopumā ar to var sadzīvot. Šo iegādājos laikā, kad ciemojos pie draudzenes Londonā un tikai ziemas sākumā to izlietoju līdz galam (jāņem gan vērā, ka nav tā, ka katrā mazgāšanas reizē to izmantoju).
  • Volume Restructure XXL matu putas ar bambusu ekstraktu no Garnier Fructis. Lai gan šis ir beidzies, man jau stāv iesākts otrs iepakojums – tieši tik ļoti mani pārsteidza un iepatikās šīs putas. Atļaušos vēl atgādināt, ka šo pievienoju arī sava 2016. gada favorīt-produktu sarakstā. Lielisks atklājums – šo lietoju pēc mazgāšanas, mitros matos pa virsu visiem citiem produktiem, lai piešķirtu apjomu (i`m all about that volume) un ieveidotu čirkas (lai tās padarītu konkrētākas, ja tā var teikt). Patiesībā, uz Garnier matu produkcijas pusi nekad tā nebiju skatījusies, bet pagājušajā gadā pirms sava bakalaura izlaiduma bija nenormāli nepieciešamas matu putas – tā kā laika nebija, paķēru šīs, jo ar lieliem burtiem virsū rakstīts “BIG VOLUME”… Šim produktam ir atvēlēta īpaša vietiņa manos favorīt-produktos 🙂 Smaržo salīdzinoši saldi un krēmīgi, bet ne šķebinoši – matos aromāts arī saglabājas un nav tik koncentrēti jūtams kā pašā matu ieveidošanas brīdī.
  • Hydrabio micelārais ūdens no Bioderma. Vēl viens produkts no 2016. gada atklājumiem, kas ir izcīnijis vietiņu starp maniem pagājušā gada favorītiem. Īsumā – šis mitrina, atsvaidzina un notīra kosmētiku/netīrumus ļoooti viegli, bez problēmām. Šis, no visiem micelārajiem ūdeņiem ko esmu lietojusi, noteikti ieņem stabilu pirmo vietu savas mitrinošās funkcijas dēļ!
  • Atjaunojošs kondicionieris matiem no Kardashian Beauty. Ļoti foršs un patīkams kondicionieris – ar izteiktu aromātu (rakstīts, ka šī matu kopšanas līnija ir ar ķimenēm, bet šampūnam un kondicionierim ķimeņu aromāts noteikti nepiemīt – tas ir kaut kas saldāks, parfimētāks), biezs un mitrinošs, bet, pats galvenais – gala rezultātā tas matus nepadara smagnējus un tie ātri nesataukojas. Aromāts matos saglabājas līdz nākamajai mazgāšanas reizei, kas ir liels pluss, ja aromāts tiešām iet pie sirds. Ja man netiktu piedāvāts izmēģināt Kardashian Beauty matu kopšanas produktus, iespējams, nekad pati neņemtos tos mēģināt. Varu apgalvot, ka noteikti būs mirklis, kad atsākšu lietot gan šampūnu, gan kondicionieri! Šis ir tas matu kopšanas produkts, par ko varu teikt – čirkainiem matiem mitrināšanas nekad nevar būt par daudz!
  • Antioksidantu attīrošs pieniņš no Dzintars. Lai gan pašā lietošanas sākumā man šis attīrošais pieniņš patika, uz beigām to sāku izmantot daudz retāk. Nemācēju iemanīties kā to labāk lietot – uz vates pikucīša vai ielejot plaukstās. Man nepatika, ka pieniņam konsistence ir tik ļoti šķidra – beigās sāku to izmantot ielejot plaukstās un iemasējot ādā ar pirkstiem. Kosmētiku attīrija, netīrumus arī nomazgāja, tomēr manai ādai pēc laika pats produkts sāka nepatikt – metās sarkani pleķi un alerģijas skartās zonas dedzināja. Vēlējos, lai šis produkts man patiktu, bet beigās sanāca mazliet vilties – atkārtoti neiegādāšos. Sausai un jutīgai sejas ādai, manuprāt, var atrast mierīgākus un mitrinošākus pieniņus.
  • Dadžu šampūns pret matu izkrišanu no Elfa Pharm. Par šo man nav daudz ko komentēt – dadžu aromāts man ļoti patīk, pats šampūns ir biezas konsistences un īsti nevēlas putot. Efekta ziņā, šķiet, ka mati sāka mazliet mazāk krist ārā – šo šampūnu lietoju kopā ar šīs pašas sērijas dadžu kondicionieri matiem. Gribētos kādreiz iziet 3 mēnešu kursu ar šiem dadžu līdzekļiem, lai saprastu, vai tie tiešām sniedz kādu efektu, tādēļ domāju, ka kādreiz noteikti iegādāšos atkārtoti (bet kopumā – lielā sajūsmā tomēr neesmu).
  • Pēdu kopšanas krēms (testeris) no CCS Foot Professional. Pēdu kopšana man sagādā lielas galvassāpes – āda ir sausa un ir reizes, kad nav ne jausmas ar ko to mitrināt, jo tā salīdzinoši ātri izžūst. Šis krēms man ļoti patika, jo tas ir emulsijas tipa krēms, kas konsistencē ir biezs un momentā neiesūcas ādā – toties beigās pēdu āda ir maiga, mitrināta un šādas tādas plaisiņas, šķiet, ir savilkušās. Patiesībā esmu ieintriģēta šajā krēmā pēc testerīša un domāju, ka nākotnē būs jāiegādājas krēms tūbiņā. Aromāts ļoti neiet pie sirds (šķiet ļoti tehnisks), bet ja tas efekta ziņā sadziedē un dziļi mitrina ādu – kādēļ nepamēģināt?
  • Viva La Juicy Rose parfīms no Juicy Couture. Šis ir oficiāli mans 2016. gada vasaras aromāts – kā iegādājos to Londonā, tā visu vasaru un rudeni to lietoju. Ļoti piesātināti salds aromāts, kas, mani izbrīnija, ka man iepatikās – parasti no saldiem aromātiem man šķebina dūšu. Ļoti sievišķīgs un romantisks aromāts – kad stipri sailgošos pēc šī (lai gan JAU esmu sailgojusies), noteikti domāju to atkārtoti iegādāties! Protams, iepakojums arī ir ļoti skaists un meitenīgs – prieks to turēt redzeslokā.

Šoreiz nācās atvadīties no daudziem iemīļotiem produktiem, bet vismaz ir jūtams, ka kosmētikas krājumos notiek arī kāda apgrozība!


Kikasbeautyspot FB lapa

Seko līdzi bloga aizkulisēm un jaunumiem Kikasbeautyspot Instagramā

One thought on “Tukšā tara #3

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s