Tukšā tara #4

Pirms neilga laika savās dzimtajās mājās izrevidēju savus ādas kopšanas un kosmētikas plauktus, un atradu čupiņu ar produktiem, kas jau kādu laiku atpakaļ ir iztukšoti. Manuprāt, tagad pēc tik ilga laika ir forši atskatīties uz šiem produktiem un saprast, kā es tagad jūtos par tiem un ko labprāt vēlreiz iegādātos.

TT_04_01_thekikaphotography

  • Detox ķermeņa skrubis no Stenders. Varu apgalvot, ka šis ir viens no labākajiem ķermeņa skrubjiem, ko esmu lietojusi. Manuprāt, Stendera Detox sērija ir ļoooti piemērota tieši vasaras laikam, jo tai piemīt tāds vasarīgs aromāts un tā atsvaidzina. Runājot par skrubi, pēc tā lietošanas ir tvirtākas ādas sajūta (to arī šis skrubis sola) un konsistencē tas nav eļļains vai taukains, bet vairāk gēlveida. Labi, ka atradu šo trauciņu, jo tas atgādināja un iedvesmoja uz vasaru nodrošināties ar kādu produktu no Detox līnijas. Vairāk par Detox skrubi un serumu esmu stāstījusi pagājušā gada atsauksmē.
  • Prince of Darkness sejas maska no Lush. Lai gan paredzēta kombinētai/taukainai sejas ādai, tomēr ļoti vēlējos izmēģināt šo masku. Tā ir kā divi vienā – gan skrubītis, gan maska. Kā skrubis tā ir ļoti raupja, jutīgākai ādai varētu arī nepatikt. Sākumā nevarēju pierast pie tā raupjuma, bet redzot cik labi tas visu noskrubē (kā jau pārsvarā visi Lush skrubīši), tad turpināju to lietot, bet saudzīgāk iemasējot ādā. Ādu mazliet matē un savelk, bet attīra no atmirušajām šūniņām superīgi. Bija ļoti forši vienu reizi izmēģināt, tomēr šaubos, ka otrreiz to iegādātos (labāk to aizstātu ar Mask of Magnaminty vai Don`t Look at Me maskām, kas arī pieejamas Lush klāstā un pēc-efekta ziņā manai ādai tomēr labāk patīk).
  • Piena proteīnu ziepes no Korres. Šīs ziepītes iegādājos sejas mazgāšanai – bija uznācis viens brīdis, kad ļoti vēlējos sejas ādas attīrošo līdzekli ziepju gabaliņa formā. Lai gan tika minēts, ka šī ziepes ir paredzētas kā ķermenim, tā sejas ādai, tam pilnībā nevaru piekrist – manai sejas ādai kaut kas stipri nepatika un kopumā nejutu īsti ne attīrīšanu, ne mitrināšanu, ne ādas nomierināšanu. Beigās izlietoju ķermeņa ādas attīrīšanai un sajūsmā nebiju, diemžēl.
  • Brow Drama uzacu tuša no Maybelline. Kad man bija apnicis tonēt uzacis ar zīmuli un uzradās vēlme pamēģināt ko savādāku, iegādājos šo uzacu tušu. Interesants produkts, kas būs paredzēts meitenēm ar koptām un vidēji lielām uzacīm. Smalkām uzacīm šis produkts, manuprāt, nebūtu piemērots vien tādēļ, ka otiņa, ar ko produktu uzklāt, ir apaļas formas un salīdzinoši liela. Kopumā sniedz dabīgāku uzacu izskatu (jo tas ietonē mazliet tumšākus uzacu matiņus), bet beigu beigās – esmu atgriezusies atpakaļ pie uzacu zīmuļiem un pūderiem. Man gribētos teikt, ka tas kādām meitenēm varētu būt tīri vasaras produkts vai papildus solis uzacu ieveidošanā/ietonēšanā. Ja interesē vairāk, pirms kāda laika izveidoju arī atsauksmi šim produktam.
  • Apelsīnu un piparmētru lūpu balzami ar kokosriekstu sviestu no Badger Balm. Tie, kas seko līdzi maniem lūpu balzamu meklējumiem zina, ka šie ir vieni no manas sirds iekarotājiem – rets lūpu balzams, kas manām niķīgajām lūpām tiešām patīk. Tas ir ilgstoši mitrinošs, patīkami smaržojošs un alerģiskas reakcijas neizraisošs (manā gadījumā). Badger Balm firma kā tāda ļoti iepriecina ar savu dabīgo sastāvu visos viņu produktos. Patiesībā, sapņoju par to brīdi, kad būs iespējams kādreiz aiziet uz kādu veikalu Latvijā, kur šie lūpu balzami būs brīvi iegādājami (var jau pasūtīt internetā, bet tad tā – jādomā ar rezervīti). Vairāk mani sajūsmas saucieni par šiem lūpu balzamiem izlasāmi plašākā atsauksmē!
  • Blendercleanser sūklīšu un otu ziepes no Beautyblender. Šis ir izlietots ļoooti sen… Patiesība ir tāda, ka sūklīšus un otas mazgāju ar savām iecienītajām, parastajām ziepītēm, tādēļ šī man likās tāda mazliet vairāk kā ekstra. Protams, pēc mazgāšanas ar šīm ziepītēm, sūklīti izskalojot tas uz tausti šķiet mazliet savādāks, tomēr tā ir vienīgā atšķirība, ko jutu. Attīra jau labi, protams, bet to spēj arī manas parastās ziepītes, kas ir par daudz draudzīgāku cenu (un nē, tās arī īsti nav par pāris centiem nopērkamās).
  • Serums sejas ādai no Re-Gen. Šis arī ir ļoti sen izlietots produkts, par ko ik pa brīdim atceros. Šo saņēmu dāvaniņā, uzvarot konkursā, pagājušā gada pavasarī. Bija ļoti interesanti salīdzināt divus dažādus serumus, jo tajā laikā jau kādu laiciņu biju lietojusi Madara Cosmetics SOS serumu. Lai gan Madaras serums man ļoooti gāja pie sirds, šim arī nebija ne vainas – iespējams, šis man patika pat mazliet vairāk. Efekta ziņā bija jūtams, jau uzklājot, ka šis serums ir vairāk mitrinošs un sausai sejas ādai vairāk komfortu sniedzošs! Aromāta ziņā joprojām man ir dalītas sajūtas – nepateikšu pēc kā konkrēti smaržo, bet aromāts ir salīdzinoši vīrišķīgs. Lielākais mīnuss – man izlikās, ka šis serums ļoooti ātri iztērējās, ja salīdzina ar Madaras serumu, ko lietoju vairāku mēnešu garumā.
  • Greipfrūtu tualetes ūdens no Stenders. Ļoti svaigs, saldena greipfrūta aromāts, kas uz ādas saglabājas pāris stundas. Vēlam pavasarim/vasaras sākumam piemērots, viegls aromāts. Pagājušajā gadā man ļoti patika šis aromāts un pavasara beigās to ļoti iemīlēju, tomēr tagad sajūtot aromātu vairs neesmu tik lielā sajūsmā – tomēr sirds dziļumos es mīlu piezemētus, tumsnējus aromātus.
  • Easy 2 use laineris no Essence. Par šo produktu varu pateikt tikai vienu – pilnīga izgāšanās. Tā kā biju dzirdējusi daudz laba par Essence laineriem (bet man nepatika tas mazajā tūbiņā ar zilo uzgali), nolēmu izmēģināt pildspalvas veida produktu. Ja nemaldos, to nopirku par kādiem 2-3 eiro, tomēr, neskatoties uz to, man pat to pāris eiro palika žēl. Kādēļ? Pirmkārt, tikko to atnesot mājās un uzreiz liekot lietā, es knapi izmocīju abas acis (nav iespējams regulēt kad produkts nāk ārā, kad nē, un pārsvarā tas nevēlējās sadarboties). Otrkārt, tam trūkst melnā pigmenta – to nevarētu īsti nosaukt par melnu laineri – rodas sajūta, ka tas ir atšķaidīts. Lieki teikt, ka pēc pirmās reizes no tās pildspalviņas man vairs nav izdevies izdabūt produktu ārā. Šaubos arī, ka produkts ir sažuvis, jo tas, kas pirmajā reizē iznāca ārā, tas uzklājās salīdzinoši viegli, bet vienā brīdī sāka nedot produktu ārā – kratīšana arī nepalīdzēja. Redz kā – devu otru iespēju Essence laineriem, un sanāca vēl lielāka vilšanās, diemžēl.

Tas arī būs viss šai reizei – bija prieks atskatīties uz tik sen izlietotiem produktiem un atgādināt sev par dažiem ļoti foršiem produktiem!


Kikasbeautyspot FB lapa

Seko līdzi bloga aizkulisēm un jaunumiem Kikasbeautyspot Instagramā

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s