Atsauksmes: Kiehl`s klinģerīšu ādas kopšanas sērija

Nu ko, beidzot arī kāds bloga ieraksts! Jau kādu laiciņu atpakaļ skaidroju savu situāciju instagramā, bet atkārtošos arī savā bloga platformā – šis gads ir tik darbīgs un dažādu iespēju pārpildīts, ka sanāk atstāt pāris projektus novārtā. Tā kā manas pamatnodarbošanās ir saistītas ar sēdēšanu pie datora, tad mirkļos, kad pienāk atpūtas brīdis un varētu uzrakstīt kādu rakstu blogā, tad vairs nav vēlmes turpināt sēdēt un lūkoties ekrānā. Neskatoties uz to, turpinu lietot dažādus ādas kopšanas un kosmētikas līdzekļus, un domas par tiem tiek paturētas prātā līdz raksta brīdim.

Martā saņēmu brīnišķīgu ielūgumu uz Kiehls veikala atvēršanu T/C Spice (līdz šim Kiehl`s dzīvojās Stockmana kosmētikas nodaļas stūrītī). Lai gan nebiju neko mēģinājusi no šī zīmola piedāvājuma, tomēr visapkārt bija dzirdētas pozitīvas atsauksmes, tādēļ nolēmu vien doties apskatīties jauno veikalu, iepazīties ar zīmolu un tā pārstāvjiem. Pasākums bija radīts tieši man – uzzināju vispārēju informāciju par zīmolu, par populārākajiem produktiem, pāris produktus arī uz vietas ietestēju un beigās saņēmu ļoti dāsnu dāvanu – klinģerīšu sēriju un tās jaunumu – mitrinošo masku ar klinģerītēm un alveju. Kopš marta beigām tad arī testēju trīs piešķirtos produktus un man ir radies stabils priekšstats par produktiem.

Klinģerīšu līnija paredzēta problemātiskai ādai ar nomierinošu efektu (klinģerīte tieši ir zināma ar nomierinošajām īpašībām – ziedu tēju bieži vien izmantoju alerģijas laikā vai kad traki daudz pumpas sametušās). Šīs līnijas produkti koncentrējas uz normālas/taukainas ādas kopšanu, izņemot sejas masku, kas paredzēta visiem ādas tipiem. Atgādināšu, ka man ir sausa/jutīga sejas āda, tādēļ komentēšu savas sajūtas apzinoties, ka šie produkti nav paredzēti manam ādas tipam.


Kiehls_calendula_06_kikasbeautyspot

KLINĢERĪŠU ZIEDU EKSTRAKTA TONIKS (BEZ PIEVIENOTA ALKOHOLA)

Maigi attīra un nomierina normālu/taukainu sejas ādu. Sastāvā nav pievienots alkohols vai citas sausinošas sintētiskas vielas. Izmantot ādas nomierināšanai vai problemātiskas ādas kopšanai. Lieto uzklājot produktu uz sejas ar kokvilnas disku konkrētās sejas zonās vai uz visas sejas, neaizskarot acu zonu.

Tā kā man toniki ļoti iet pie sirds, tad par šo visvairāk biju sajūsmā (un par šo sanāca arī visvairāk vilties).

Iepakojuma dizains ir salīdzinoši vienkāršs, bet Kiehl`s stilistikā – tam piemīt savs šarms. Tonika iepakojums man vismazāk ieviesa uzticību ar savu pavisam vienkāršo korķīti – to pārvadājot, to vienmēr ielieku atsevišķā maisiņā. Jāatzīst gan, ka tas nekad nav izlijis maisiņā, bet tāpat šāda tipa korķīšiem neuzticos.

Visstilīgākā lieta šajā produktā ir tas, ka pašā pudelītes apakšā ir redzami klinģerīšu ziedi. Līdzko to pamanīju, tas man tik ļoti iepatikās – vispār jau ļoti mīlu ziedus, bet šajā gadījumā tas produktu padarīja daudz dzīvīgāku un autentiskāku, ja tā var teikt.

Kiehls_calendula_07_kikasbeautyspot

Produkts ir viegli dzeltenīgā krāsā, kas ir pilnīgi normāli – ja esiet kādreiz vārījuši klinģerīšu tēju, tas izskatās principā tāpat. Seju, protams, tas nekrāso. Reizi pa reizei, piesūcinot vates disku ar produktu, iznāk arī ziedlapiņas, bet tās netraucē notīrīt seju ar toniku.

Runājot par smaržu, nevarētu teikt, ka pirmā asociācija ir klinģerītes. Tā kā mans vienīgais atskaites punkts ir klinģerīšu tēja, tad salīdzinot ar to, šī smarža ir svaigāka un mazliet saldāka. Interestantākais smaržu ziņā šai visai līnijai ir tas, ka katrs produkts smaržo mazliet atšķirīgi viens no otra. Gribētos teikt, ka tonika smarža man visvairāk iet pie sirds no visas līnijas, bet tā nav taisnība – katram produktam ir savas specifiskās aromāta apakšnotis, kas vilina.

Galu galā par pašu produktu un to, kādēļ beigās biju mazliet vīlusies tajā (kaut gan tas nav korekti, jo toniks tomēr nav paredzēts sausai sejas ādai). Kad produkts ir tikko uzklāts uz sejas ādas, tas ir patīkami atvēsinošs. Tas arī ļoti labi tiek galā ar netīrumu noņemšanu, savukārt kosmētikas noņemšanas testu neveicu, jo tonikus/micelāros ūdeņus izmantoju kā pēdējo soli sejas attīrīšanas rituālā. Kad seja tikko notīrīta un toniks jau sācies iesūkties ādā, rodas mazliet lipīga sajūta, savukārt kad tas ir pilnībā iesūcies, tad lipīguma sajūta pazūd. Mana lielākā problēma ar šo produktu ir tā, ka tas savelk sejas ādu un rada sausuma sajūtu. Teikšu gan, ka vasaras laikā atsākot lietot šo toniku nepatīkamās sajūtas nav tik uzkrītošas, bet sākot to lietot martā diskomforts bija stipri jūtams.

Lai gan alkohols šajā tonikā nav pievienots, alerģijas laikā šīs toniks noteikti nedarbojās kā nomierinošs līdzeklis – nemācēšu pateikt kas tieši, bet ticu, ka sastāvā ir kāda viela, kas izraisīja viegli dedzinošu sajūtu.

Kopumā, palasot blogkolēģu atsauksmes par šo toniku, lielākoties visi ir apmierināti vai pat sajūsmā par produktu. Es domāju, ka šo ir vērts tiešām izmēģināt cilvēkiem, kam ir normāla/taukaina/kombinēta sejas āda (kā to ražotājs arī norāda), varbūt pat uzmanoties ar problemātiskajām vai jutīgajām sejas ādas zonām. Vai es šo toniku ieteiktu cilvēkiem ar sausu vai konkrēti jutīgu sejas ādu? Nē, jo ticu, ka Kiehl`s klāstā pastāv toniki sausam sejas ādas tipam, kā arī citiem ražotājiem ir brīnišķīgi toniki tieši sausai ādai (kā piemēram Madara Cosmetics mīkstinošais toniks).


Kiehls_calendula_08_kikasbeautyspot

DZIĻI ATTĪROŠS, PUTOJOŠS ATTĪROŠAIS SEJAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS

Maigi attīra problēmzonas, notīra netīrumus un eļļas, nesausinot sejas ādu. Piemērots jutīgai ādai. Gēlu sajaucot kopā ar ūdeni tas pārtop krēmīgā, putojošā konsistencē. Ādai tiek piešķirts svaigs izskats. Produkta sastāvā nav parabēnu un ziepju.

Šim mazgāšanas līdzeklim produkta iepakojums ir daudz uzticamāks un par to parasti neuztraucos – tas tiek pagriezts un nofiksēts. Varbūt prasītos kādu papildus korķīti pa virsu, lai nav iespējas snīpim pagriezties somā un mistiski uzspiesties uz pumpīša. Sīkums, bet tomēr svarīgi, lai gan arī nekad līdz šim tā nav gadījies.

Produkts ir caurspīdīgs gēls, ko sajaucot kopā ar ūdeni tiek radīta putojoša masa, ar ko var attīrīt sejas ādu. Šis ir produkts, kas mani pārsteidza savā ekonomitātes ziņā – to lietoju principā katru dienu jau visus šos mēnešus un tas man vēl turpina kalpot. Lai pietiekami saputotu un attīrītu seju, man pietiek ar vienu pumpīti… Bet citreiz pat ar to, produkts kalpo tikai mēnesi, bet šeit mēs runājam jau par daudz mēnešiem. Patiesībā negribās teikt tik skaļi, bet tie jau sanāk aptuveni 4 mēneši un pudelītē redzu, ka produkts nu jau ir pavisam apakšā.

Smarža – šim gēlam nav tik svaigs aromāts kā tonikam. Klinģerīšu klātbūtne aromātā vairs nav tik izteikti jūtama, tomēr patīkami tāpat. Smaržo krēmīgi, maigi un maziet saldi.

Runājot par efektu – no visas klinģerīšu līnijas šis ir mans mīļākais produkts pat neskatoties uz to, ka tas nav paredzēts manam ādas tipam. Patiesībā, salīdzinot ar tonika sastāvu, es sāku saprast uz ko manas alerģijas skartās, jutīgās zonas varētu reaģēt – tie ir parabēni. Lietojot šo attīrošo līdzekli arī alerģijas laikā, tas man neizraisīja dedzināšanas vai jebkādu savādāku diskomforta sajūtu. Kopumā, ļoti labi attīra sejas ādu no netīrumiem un atbrīvo no sīkām problēmzonām – līdzko sāku šo lietot, sejas āda kļuva daudz labāk attīrīta un pumpu bija salīdzinoši mazāk kā citās reizēs. Vienīgā mazā lieta, kas atgādina par to, ka šis produkts nav paredzēts sausai sejas ādai ir tas, ka pēc produkta noskalošanas un ādas nosusināšanas, ir jūtama viegla savilkuma sajūta. Šis ir tas gadījums, kā esmu senāk rakstījusi, ka pēc sejas nomazgāšanas ir jāskrien uzreiz pēc sejas krēma un momentā jāsamitrina āda, lai nerodas diskomforta sajūta. Ilgtermiņā lūkojotiesuz sniegto efektu, man nav grūti aiziet līdz spogulim ātrāk un samitrināt sejas ādu, lai mazinātu savilkuma sajūtu pēc lietošanas.

Neskatoties uz to, ka sausai ādai arī šis produkts sniedz minimālu diskomforta sajūtu, tomēr šo produktu es labprātāk ieteiktu cilvēkiem ar sausu/jutīgu sejas ādu. Šis ir viens no pēdējā laika labākajiem atklājumiem un man ir milzīgs prieks, ka tiku iepazīstināta ar šo līdzekli. Ja tonika gadījumā es uzreiz spēju iedomāties citu labu alternatīvu tieši sausai ādai, tad šim mazgājamajam līdzeklim es nespēju iedomāties kādu līdzvērtīgu produktu, kas samazinātu problemātiskās zonas un tiešām dziļi attīrītu sejas ādu. Tiešām iesaku pamēģināt gan cilvēkiem ar sausu ādu, gan ar norādīto normālo/taukaino ādu.


Kiehls_calendula_04_kikasbeautyspot

KLINĢERĪŠU UN ALVEJAS NOMIERINOŠĀ, MITRINOŠĀ MASKA

Šī vieglā gēlveida maska atsvaidzina, atvēsina un mitrina sejas ādu, lai sasniegtu veselīgas sejas ādas kopskatu. Pēc lietošanas ilgtermiņā novērojams, ka sejas āda kļuvusi veselīgāka un dzīvīgāka. Masku uzklāj uz sejas redzamā kārtā un atstāj uz 5 minūtēm. Tiek rekomendēts to lietot 3 reizes nedēļā.

Šī maska ir jaunpienācēja klinģerīšu līnijā ar visnotaļ gardu aromātu. Bet par to mazliet vēlāk.

Produkta iepakojums ir superīgs, ļoti patīk – balti burti uz caurspīdīga materiāla labi sastrādājas. Interesantākais ir tas, ka nespēju saprast kāds tad burciņas materiāls – gribētos teikt, ka tas ir stikls, bet brīžiem šķiet, ka tā varētu būt supercieta plastmasa? Es turpināšu ticēt, ka tas tiešām ir stikls. Par iepakojumu vispār nav bažu – vāciņš uzskrūvējas un nekas nelīst gar malām.

Produktam ir gēlveida, caurspīdīga konsistence ar klinģerīšu ziedlapiņām iekšā. Runājot par smaržu – jau veikala atklāšanas pasākumā ar meitenēm norunājām, cik ļoti aromāts atgādina saldas ledenes. Klinģerītes šajā produktā, smaržas ziņā, pilnībā nejūtu, bet tas nekas – aromāts vien jau sniedz patīkamu relaksācijas momentu.

Runājot par sajūtām… Tikko masku uzklājot, sejas āda tiek atvēsināta un atsvaidzināta. Gribētos pat teikt, ka pilnīga vasaras maska ar atvēsinošo efektu, bet mazliet smieklīgi sanāk – mums jau šī vasara tāda lietaina un salīdzinoši vēsa izdevusies. Es parasti šo masku turu ilgāk par 5 minūtēm – līdz tā kārtīgi ir iesūkusies ādā. Kad to noskalo, āda patiešām jūtas mitrināta un atsvaidzināta. Parasti šo masku lietoju kad zinu, ka manai ādai nepieciešams mitrināšanas BOOM. Ilgermiņā rezultātus nudien neredzu, bet tūlītējam efektam nav ne vainas. Mana lielākā problēma ar šo masku ir tā, ka uz jutīgām zonām vai kādiem apsārtumiem šo noteikti nevaru uzlikt – tā kož, dedzina un grūti pat nociesties tās 5 minūtes līdz noskalošanai. Runājot ar draudzeni par saviem iespaidiem, viņa arī minēja, ka izjūt līdzīgu sajūtu, bet, ja pareizi sapratu, tas ir jebkurā mirklī uzliekot masku. Līdz ar to, šo masku lietoju tikai tad, kad man uz sejas ir pēc iespējas mazāk problēmzonu.

Vai es šo masku varētu ieteikt cilvēkiem ar sausu sejas ādu? Jā, noteikti. Nevaru apgalvot, ka ilgtermiņā šī maska dod lielāku mitruma līmeni, tomēr tūlītējai mitrināšanai šis der lieliski. Vai es šo masku varu ieteikt cilvēkiem ar jutīgu ādu? Nē, es labāk neieteiktu riskēt. Protams, ja ir iespēja, var pamēģināt, bet ja tiešām ir kādas jutīgas zonas vai āda kopumā asi reaģē, teiktu, ka tas nav tā vērts. Manuprāt, šis varētu būt superīgs produkts cilvēkiem ar kombinētu ādu, kad āda ir taukaina, bet tai nepieciešama arī mitrināšana.


KOPUMĀ:

Lai gan klinģerīšu līnija ir paredzēta normālai/taukainai sejas ādai (izņemot sejas masku, kas paredzēta visiem ādas tipiem), tomēr man ir prieks, ka esmu atklājusi tik ļoti labi sejas attīrošo mazgāšanas līdzekli, kurš nekairina arī īpaši jutīgu ādu. Domāju, ka tas jau ir tapis skaidrs, bet ja man būtu jāierindo produkti no labākā uz sliktāko tieši sausas/jutīgas sejas ādas gadījumos, es saku, ka 1. ir dziļi attīrošais, putojošais sejas mazgāšanas līdzeklis, 2. ir klinģerīšu un alvejas sejas maska un 3. ir sejas toniks. Nomierinošo efektu gan nejutu ne ar vienu no šiem produktiem, tomēr mazgāšanas līdzeklis neizraisīja kairināšanas sajūtu jutīgai ādai. Sēžu un domāju, ko lai vēl uzraksta par produktiem kopumā, bet visu laiku nāk prātā visas īpašības, kas man patīk sejas mazgājamajā līdzeklī… Bet ne par to ir stāsts. Vēlos vien pateikt to, ka ir reizes, kad ir vērtīgi izmēģināt arī produktus, kas paredzēti citiem ādas tipiem, jo tie spēj cīnīties ar problēmām, ar kurām mūsu ikdienas līdzekļi nespēj. Bija prieks iepazīties ar Kiehl`s produkciju un turpināšu pamazām izzināt citus ādas kopšanas līdzekļus!

Kiehls_calendula_09_kikasbeautyspot

Kiehls produkcija pieejama veikala Stockmann Kiehl`s stendā, kā arī Kiehls veikalā T/C Spice, pirmajā stāvā.


Kiehl`s mājaslapa, kurā iespējams iepazīties ar zīmola produkciju (lai gan vislabāk ir doties uz veikalu, lai konsultētos uz vietas)

Kiehls Latvija Facebook lapa, kurā var sekot līdzi jaunākajām aktualitātēm

Kiehls Latvija Instagram konts


*Rakstā minētie produkti ir Kiehl`s zīmola piešķirti, taču tas nav ietekmējis manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s