Kur palika Kristiāna?

Cilvēkiem ir tendence dažādus darbiņus un apņemšanās atlikt uz rītdienu, nedēļas sākumu vai jaunā gada ieskandināšanu. Pati esmu viena no šiem cilvēkiem, jo šis raksts tapa nu jau vai divus mēnešus – kā jau lielākoties visi mani ilgtermiņa darbi šogad. Ja nu piemirsi – čau, esmu Kristiāna un pamazītēm atgriezīšos atpakaļ ar produktu apskatiem un atsauksmēm!

Sākumā šķita, ka šis raksts būtu lieks – blogeriem reizi pa reizei sanāk nozust uz mazāku vai ilgāku laiku. Jebkurā gadījumā, nolēmu, ka šis raksts taps, jo jau vasaras laikā sanāca retu reizi sarakstīties ar lasītājiem, kā arī satiekot blogkolēģus – stāstīt kur nu esmu nozudusi.

Sākšu ar savu klasisko šī gada frāzi, kas jau vairākas reizes ir izskanējusi arī manā instagram – šī gada sākumā viss ko patiesi vēlējos, bija atrast kādu darbu un vairāk darboties ar savām fotolietām. Par ko man ir milzīgs prieks – tas viss izdevās un šis gads noteikti ir viens no pieredzes bagātākajiem kāds ir bijis. Bet, kā jau parasti – ne visu iespējams apvienot. Maketēšana RSU SP, fotodarbi, studijas un nu jau reta izpalīdzēšana dārza darbos rezultējās ar to, ka blogs tika atstāts novārtā. Un ne tikai blogs, bet arī es pati.

DSC_8139

Lai gan blogā pamatīgi svilpoja vējš, produktu testi turpinājās un šogad esmu atklājusi daudz, brīnišķīgus produktus. Šis gan nav raksts, kurā to apspriedīšu – to atstāšu uz gada lielāko favorītu rakstu (šeit arī links uz pagājušā gada apskatu). Runājot par sevis atstāšanu novārtā – cenšoties visu paspēt un sniegt rezultātu, esmu pamatīgi zaudējusi savu fizisko formu. Neregulāras ēšanas, neregulāra gulēšana, nulle fizisko aktivitāšu. Nu jau pamazām visu ievirzu pareizajās sliedēs… Jau vairāk kā nedēļu esmu sakārtojusi savu ēdienkarti, dodos arī uz zāli un cenšos sakārtot savu miega režīmu. Ja man viss izdosies (kam es ticu – tā būs), noteikti par to veidošu sērijveida rakstus, kuros atklāšu savas pārdomas par šī garā “sevis-sakārtošanas” piedzīvojuma ceļu.

Bet kur tad es biju pazudusi visu vasaru? Atbilde varētu būt viena – kāzās. Šī gada 12 kāzu pieredze man ir devusi ļoti daudz – tā kā bija daudz, dažādu aizķeršanos, tas mani ir padarījis šajā lauciņā spēcīgāku un zinošāku, bet augt, protams, jāaug. Trešais kāzu gads, bet nu jau pa īstam sāku izprast un iezīmēt savu stilu.

Blogam uz 100% vēl nespēšu pieķerties, jo ir palicis ducis fotogrāfiju, kas jāapstrādā, tomēr reizi pa reizei uzrakstīšu kādu rakstu – tā tomēr ir sava veida terapija šajā skrienošajā dzīves ritmā 🙂

Lai jums veiksmīga šī piektdiena un tiekamies nākamajā rakstā!


Kikasbeautyspot FB lapa, kur sekot līdzi jaunu rakstu iznākšanai

Seko līdzi bloga aizkulisēm un jaunumiem Kikasbeautyspot Instagramā

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s